اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش نصب iAtkos L

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• دوستان در حال نصب هستم اما موس کار نمیکنه چیکار کنم؟

Sent from my iPad using Tapatalk
    ویرایش توسط santoor_ostad : https://i-phone.ir/forums/member/74561-santoor_ostad در ساعت 29-02-2012, 03:00 AM

نظر

• دوستانی که مثل من با مشکل کار نکردن موس در موقع نصب مواجه هستن برای رفتن به utility از کلیدهای ctrl+f2 استفاده کنند

ویرایش توسط santoor_ostad : https://i-phone.ir/forums/member/74561-santoor_ostad در ساعت 29-02-2012, 06:24 AM

نظر

• من این رو روی Dell Inspiron n5010 نصب کردم و هیچ مشکلی برای نصب نداشتم. اما در حالتی که با درایورها نصب می کنم، موقع بوت شدن ویندوز ارور "You need to restart your computer" می گیرم و وقتی با حالت پیش فرض نصب می کنم، یعنی تو بخش Customize هیچی رو تغییر نمیدم، موقع بوت روی صفحه با لوگوی اپل گیر می کنه.

ممنون میشم اگه راهنمایی کنین.

نظر

• نوشته اصلی توسط santoor_ostad نمایش پست ها
          دوستانی که مثل من با مشکل کار نکردن موس در موقع نصب مواجه هستن برای رفتن به utility از کلیدهای ctrl+f2 استفاده کنند

خوب تو همه ی اموزش ها نوشته که بهید از موس یو اس بی استفاده کنی

نظر

• نوشته اصلی توسط FCBarcelona.ir نمایش پست ها
            من این رو روی Dell Inspiron n5010 نصب کردم و هیچ مشکلی برای نصب نداشتم. اما در حالتی که با درایورها نصب می کنم، موقع بوت شدن ویندوز ارور "You need to restart your computer" می گیرم و وقتی با حالت پیش فرض نصب می کنم، یعنی تو بخش Customize هیچی رو تغییر نمیدم، موقع بوت روی صفحه با لوگوی اپل گیر می کنه.

ممنون میشم اگه راهنمایی کنین.
            تو حلقه "waiting for root device fix" گیر کردم!

ممنون میشم اگر کسی ایده ای داره.

نظر

شما با این دستور ها بوت کنید
              -v -x arch=i386

نظر

• نوشته اصلی توسط fcbarcelona.ir نمایش پست ها

ظاهرا مشکل با کارت گرافیک ati ه. کلیه درایورها گرافیک رو حذف کردم و حالا بالا میاد. البته صدا ندارم (گرچه ظاهرا فعاله ولی صدایی نمیاد) و اینترنت هم (با اینکه درایورهاشو فعال کردم).

نظر

• نوشته اصلی توسط hsh988 نمایش پست ها
                  خوب تو همه ی اموزش ها نوشته که بهید از موس یو اس بی استفاده کنی

بله نوشته اما واسه بنده موس یو اس بی هم کار نمیکرد جهت اطلاع

---
                  I am here: http://maps.google.com/maps?ll=31.349682,48.693768

نظر

• دوستان کسی نمی دونه چطوری باید اینترنت رو فعال کنم؟ نه با LAN کار می کنه نه WiFi. باید درایور (تو مک بهش چی میگن؟!) کارت شبکه نصب بشه؟

نظر

دوستان کسی نمی دونه چطوری باید اینترنت رو فعال کنم؟ نه با LAN کار می کنه نه WiFi. باید درایور (تو مک بهش چی میگن؟!) کارت شبکه نصب بشه؟
                      بله باید درایور یا kext واسش پیدا کنی مدل کارت وایرلس و شبکه تو این سایت سرچ کن kexts.com

نظر

• نوشته اصلی توسط hsh988 نمایش پست ها
                        بله باید درایور یا kext واسش پیدا کنی مدل کارت وایرلس و شبکه تو این سایت سرچ کن kexts.com

هرچی درایور توی این سایت بود، با Ketx Wizard نصب کردم. همه هم توی System/Libraries/Extensions هستن. اما بازم بعد ری استارت هیچ اتفاقی نیفتاده و وقتی تو بخش تنظیمات Network میرم هیچی اونجا نیست!

نظر

• برای نصب میتونین از آموزش زیر استفاده کنی:
                          http://www.i-phone.ir/forums/thread39058.html
                          ویرایش توسط MohammaD Pod : https://i-phone.ir/forums/member/3832-mohammad-pod در ساعت 01-03-2012, 02:33 PM

نظر

• دوستان سلام
                            آیا نصب هکینتاش واقعا ارزش داره یعنی همه کارایی مکینتاش رو داره؟
                            با شکر...

نظر

• نوشته اصلی توسط fcbarcelona.ir نمایش پست ها
                              هرچی درایور توی این سایت بود، با ketx wizard نصب کردم. همه هم توی system/libraries/extensions هستن. اما بازم بعد ری استارت هیچ اتفاقی نیفتاده و وقتی تو بخش تنظیمات network میرم هیچی اونجا نیست!
                              دوست عزیز، با نصب همه درایور ها، ممکنه تداخل درایور بوجود بیاد و با نصب درایور صحیح هم کارت شبکه شما فعال نشه.

اگر قصد نصب درایور دارید، حتما تک تک اونها رو تست کنید، و اگر دیدید که جواب نداد، درایور قبلی رو حذف کنید و درایور جدید رو نصب کنید.

شما مدل کارت شبکه تون رو میدونید ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط mer377 نمایش پست ها
                                دوستان سلام
                                آیا نصب هکینتاش واقعا ارزش داره یعنی همه کارایی مکینتاش رو داره؟
                                با شکر...
                                دوست عزیز، مطمئن باش ارزششو داره.

همه کارایی های مکینتاش نصب شده روی iMac ها رو خواهید داشت. هیچ کمی و کاستی از لحاظ محدودیت نخواهید داشت.

نظر

صبر کنید ..
                                X