اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش نصب iAtkos L

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط siwa نمایش پست ها
    خب پس، dvd تون مشکلی نداره.

شما درایو نوریتون sata هستش یا ide ؟
    آخه وقتی برنامه Mac drive رو هم پاک میکنم همون فایلها رو نشون میده که ضمیمه پست اولم کردم.
    اگه منظورتون هاردمه بله، هم هاردم ساتاست هم دی وی دی رامم.

نظر

• نوشته اصلی توسط mohammad pod نمایش پست ها
      آخه وقتی برنامه mac drive رو هم پاک میکنم همون فایلها رو نشون میده که ضمیمه پست اولم کردم.
      اگه منظورتون هاردمه بله، هم هاردم ساتاست هم دی وی دی رامم.
      ربطی به اون برنامه نداره. فقط یه سوال پرسیدم که بدونم آیا اون برنامه رو نصب کردید یا خیر.

خب دوست عزیز، قاعدتا سیستم شما برای بوت این dvd نباید مشکلی داشته باشه.

شما هنگام بوت دقیقا چه کارهایی انجام میدید و چه اتفاقاتی میافته ؟

نظر

ربطی به اون برنامه نداره. فقط یه سوال پرسیدم که بدونم آیا اون برنامه رو نصب کردید یا خیر.

خب دوست عزیز، قاعدتا سیستم شما برای بوت این dvd نباید مشکلی داشته باشه.

شما هنگام بوت دقیقا چه کارهایی انجام میدید و چه اتفاقاتی میافته ؟
        من First boot رو روی سی دی رام میذارم، وقتی که دی وی دی هکینتاش رو میذارم داخل سی دی رام انگار نه انگار دی وی دی داخلشه و میره از هارد بوت میشه و وارد ویندوز میشه.
        اون فایلهایی که عکساشو گذاشتم پس واسه چیه؟
        چرا فایلی با پسوند DMG وجود نداره داخل سی دی؟
        ببخشید مزاحم شما هم شدم

نظر

• نوشته اصلی توسط MohammaD Pod نمایش پست ها
          من First boot رو روی سی دی رام میذارم، وقتی که دی وی دی هکینتاش رو میذارم داخل سی دی رام انگار نه انگار دی وی دی داخلشه و میره از هارد بوت میشه و وارد ویندوز میشه.
          اون فایلهایی که عکساشو گذاشتم پس واسه چیه؟
          چرا فایلی با پسوند DMG وجود نداره داخل سی دی؟
          ببخشید مزاحم شما هم شدم
          پسوند DMG نباید داخل DVD وجود داشته باشه. این پسوند فقط برای برنامه های تحت مک خوانا هستش. این DVD شما هم هیچ مشکلی نداره.

شما مادربردتون با زدن کلید F8 یا F12 در هنگام بوت، Boot Menu رو نشون میده ؟ اگر آره، از اونجا درایو نوری رو برای بوت شدن انتخاب کنید.

نظر

پسوند DMG نباید داخل DVD وجود داشته باشه. این پسوند فقط برای برنامه های تحت مک خوانا هستش. این DVD شما هم هیچ مشکلی نداره.

شما مادربردتون با زدن کلید F8 یا F12 در هنگام بوت، Boot Menu رو نشون میده ؟ اگر آره، از اونجا درایو نوری رو برای بوت شدن انتخاب کنید.
            با زدن کلید F8 لیست بوت میاد. درایو سی دی رام رو هم انتخاب میکنم، ولی بازم از هارد بوت میشه.
            اینو هم بگم که وقتی iAtkos s3 رو میذارم و بوت رو روی سی دی رام میذارم بدون مشکل میره رو نصبش، ولی این یکی نمیدونم چرا بازی درمیاره.
            ببخشید که شمارو همش اذیت میکنم، بیشتر از نصب مایلم مشکلو پیدا کنم

راستی سیوا جان، چرا عکسی که واسم از محتویات iAtkos L2 گذاشتی با اینی که من دارم فرق میکنه؟
            یه همچین فایلایی که شما عکسشو گذاشتی برام تو دی وی دی iAtkos s3 هست. یعنی اینا:
            محتوای مخفی - انجمن تخصصی آیفون
            ویرایش توسط MohammaD Pod : https://i-phone.ir/forums/member/3832-mohammad-pod در ساعت 27-02-2012, 04:49 PM

نظر

با زدن کلید F8 لیست بوت میاد. درایو سی دی رام رو هم انتخاب میکنم، ولی بازم از هارد بوت میشه.
              اینو هم بگم که وقتی iAtkos s3 رو میذارم و بوت رو روی سی دی رام میذارم بدون مشکل میره رو نصبش، ولی این یکی نمیدونم چرا بازی درمیاره.
              ببخشید که شمارو همش اذیت میکنم، بیشتر از نصب مایلم مشکلو پیدا کنم

راستی سیوا جان، چرا عکسی که واسم از محتویات iAtkos L2 گذاشتی با اینی که من دارم فرق میکنه؟
              یه همچین فایلایی که شما عکسشو گذاشتی برام تو دی وی دی iAtkos s3 هست. یعنی اینا:
              محتوای مخفی - انجمن تخصصی آیفون
              دوست عزیز دی وی دی که شما رایت کردی یه سری فایل کم داره صد درصد شما اگه می خوای لاین و راحت تر نصب کنی اول اسنو و بریز از تو اسنو دی وی دی لاین و درست کن من خودم چون خیلی مشکل داشتم اول اسنو ریختم بعدشم به جای دی وی دی لاین و رو فلش ریختم خیلی راحت تر میشه کارت

Sent from my iPad using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط hsh988 نمایش پست ها
                دوست عزیز دی وی دی که شما رایت کردی یه سری فایل کم داره صد درصد شما اگه می خوای لاین و راحت تر نصب کنی اول اسنو و بریز از تو اسنو دی وی دی لاین و درست کن من خودم چون خیلی مشکل داشتم اول اسنو ریختم بعدشم به جای دی وی دی لاین و رو فلش ریختم خیلی راحت تر میشه کارت

sent from my ipad using tapatalk
                خودم رایتش نکردم، خریدمش. طرف هم میگه من به چند نفر فروختم و بگیر نگیر داشته.
                آخه اسنو هم درست و حسابی نصب نمیشه، بعدشم سیوا جان میگه دی وی دی مشکلی نداره.
                خودم فکر میکنم باید دوباره رایت بشه. چجوریشو نمیدونم
                ویرایش توسط MohammaD Pod : https://i-phone.ir/forums/member/3832-mohammad-pod در ساعت 27-02-2012, 05:01 PM

نظر

• منم ازین مشکلات واسم پیش اومد ولی اسنو ریخته بودم رو یه درایو و میرفتم از اون تو دوباره واسه لاین بوت لودر می ریختم درست می شد

نظر

خودم رایتش نکردم، خریدمش. طرف هم میگه من به چند نفر فروختم و بگیر نگیر داشته.
                    آخه اسنو هم درست و حسابی نصب نمیشه، بعدشم سیوا جان میگه دی وی دی مشکلی نداره.
                    خودم فکر میکنم باید دوباره رایت بشه. چجوریشو نمیدونم
                    حالا فهمیدم. جناب فروشنده، با TransMac زحمت کشیدن و رایت کردن. برای همین هم هستش که بوت کار نمیکنه.

دوست عزیز، تنها روش رایت DVD های مخصوص مک، استفاده از سیستم عامل مک هستش. اگر از دوستانتون کسی مک داره، بهش بگید براتون رایتش کنه. اگر هم امکانش هست، خودتون یه نسخه Portable یا قدیمی تر مک رو نصب کنید، بعدش فایل DVD رو که رایت کنید.

البته برای اینکار شما احتیاج به فایل دانلود شده ( نه راست شده ) مورد نظر دارید.

نظر

• من خودم با اون برنامه رایت کردم دوست عزیز ولی مشکلی نداشت

نظر

حالا فهمیدم. جناب فروشنده، با transmac زحمت کشیدن و رایت کردن. برای همین هم هستش که بوت کار نمیکنه.

دوست عزیز، تنها روش رایت dvd های مخصوص مک، استفاده از سیستم عامل مک هستش. اگر از دوستانتون کسی مک داره، بهش بگید براتون رایتش کنه. اگر هم امکانش هست، خودتون یه نسخه portable یا قدیمی تر مک رو نصب کنید، بعدش فایل dvd رو که رایت کنید.

البته برای اینکار شما احتیاج به فایل دانلود شده ( نه راست شده ) مورد نظر دارید.
                        از دوستام کسی مک نداره.
                        درضمن تو پست اول همین تاپیک گفته شده ایمیج رو با Trancmac رایت کنید.
                        امروز با iAtkos s3 بوت کردم بعدش بلافاصله دی وی دی iAtkos L2 رو گذاشتم. وقتی میخواد بوت بشه مینویسه:
                        Can't Find Mach

سیوا جان واست پیغام گذاشتم. اگه مقدوره برات جوابشو بده. مرسی
                        ویرایش توسط MohammaD Pod : https://i-phone.ir/forums/member/3832-mohammad-pod در ساعت 28-02-2012, 01:59 AM

نظر

• یه چیزی بگم دوست من؟ من خودم ۲ ماه تمام وقت گذاشتم تا لاین ریختم ولی بعدش سریع پاکش کردم چون ۱. زیاد فرقی با اسنو نداشت ۲. درایور واسه سخت افزارام نتونستم پیدا کنم ۳.درایو های ntfs و هرکاری کردم نشناخت ۴. خیلی از برنامه هایی که داشتم رو لاین نصب نمیشد ۵. سرعتشم کمتر بود

نظر

• سلام دوستان برای من بعد از نصب mac lion iatkos l2 موقع بوت این ارور رو میده
                            memory allocation error...
                            this is not a recoverabel error: system healthed
                            اینم مشخصات سیستمم:
                            cpu core i5 2400
                            m.b asus p8p67
                            ram 2g
                            vga ati 6770
                            هر جا رفتم دلیلشو پیدا نکرم امیدوارم یه جوانمرد اینجا پیدا شه مشکل مارو حل کنه.

نظر

• نوشته اصلی توسط amirhosein261 نمایش پست ها
                              سلام دوستان برای من بعد از نصب mac lion iatkos l2 موقع بوت این ارور رو میده
                              اینم مشخصات سیستمم:
                              cpu core i5 2400
                              m.b asus p8p67
                              ram 2g
                              vga ati 6770

الان گرافیکمو عوض کردم یه 8400gs
                              انداختم مک به راحتی و بدون هیچ مشکلی بوت شد و بالا اومد، حالا میخام بدونم راحی نیست که بشه با همون ati بالا اومد؟

نظر

• نوشته اصلی توسط amirhosein261 نمایش پست ها
                                سلام دوستان برای من بعد از نصب mac lion iatkos l2 موقع بوت این ارور رو میده
                                اینم مشخصات سیستمم:
                                cpu core i5 2400
                                m.b asus p8p67
                                ram 2g
                                vga ati 6770
                                نوشته اصلی توسط amirhosein261 نمایش پست ها
                                الان گرافیکمو عوض کردم یه 8400gs
                                انداختم مک به راحتی و بدون هیچ مشکلی بوت شد و بالا اومد، حالا میخام بدونم راحی نیست که بشه با همون ati بالا اومد؟
                                دوست عزیز، متاسفانه این سری گرافیک در نسخه های Lion و Snow Leopard و نسخه های قدیمیتر ساپورت نمیشن.

ولی طبق گزارشات کاربران مختلف، سری 67 و 69 در Mountain Lion بصورت پیشفرض ساپورت میشن و احتیاجی به هیچ درایوری برای شناساندن گرافیک ندارن.

من گرافیک سیستم خودم GFX 560 Ti هستش که در Lion یکمی نصبش دردسر داشت. ولی در ML بدون نصب هیچ درایوری، بطور کامل گرافیک شناخته شد. من پیشنهاد میکنم، اگر امکانش رو دارید این نسخه از Mac OS X رو هم امتحان کنید.

لینک آموزش :

http://www.i-phone.ir/forums/thread60648.html

نظر

صبر کنید ..
                                X