اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش نصب iatkos L1 lion

Collapse
این تاپیک بسته شده است
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط siwa نمایش پست ها
    نبایدم بشه دوست عزیز.

اگر میخواید از طریق USB بوت کنید، اول USB رو با فرمت Mac OS Exteneded ( Journaled ) فرمت کنید، بعد تو مک فایل DMG رو لود کنید، حالا داخلش Mac OS Base System رو خودتون لود کنید یا دستور زیر رو در ترمینال بزنید تا لود شه :

کد HTML:
    sudo open /Volumes/Mac\ OS\ X\ Install\ ESD/BaseSystem.dmg
    بعد این DMG رو روی فلش ریستور کنید.

تموم که شد در USB داخل پوشه System/Install برید و شورتکات Packages رو حذف کنید. حالا از داخل DMG اصلی Lion پوشه Packages رو کپی کنید همین جا. حالا Chameleon رو روی USB نصب کنید. بعدش فایل زیر رو در USB نصب کنید :

حالا از روی USB بوت کنید.

سلام
    ممنون از توضیح کاملتون ولی من Mac OS Base System رو اصلا پیدا نکردم . اول که تمام فایل های iATKOS L1 من مخفی بودن . بعد که از این حالت درشون آوردم هم این پوشه ها توش بود :

اینجا که Mac OS Base System وجود نداشت . فقط من از اینجا وارد این آدرس شدم :
    System>>Installation>>10.7.1Base.pkg

تو کل این پوشه ها فقط این یکی بهش میخورد اونی باشه که شما کفتین . چون حجمش هم از همه بیشتر بود . ولی اینم که PKG بود . پس من چجوری بازش کنم و بیارمش تو disk utility ؟
    ممنون پیشاپیش .

نظر

نوشته اصلی توسط sadeghooo نمایش پست ها
      سلام
      ممنون از توضیح کاملتون ولی من Mac OS Base System رو اصلا پیدا نکردم . اول که تمام فایل های iATKOS L1 من مخفی بودن . بعد که از این حالت درشون آوردم هم این پوشه ها توش بود :

اینجا که Mac OS Base System وجود نداشت . فقط من از اینجا وارد این آدرس شدم :
      System>>Installation>>10.7.1Base.pkg

تو کل این پوشه ها فقط این یکی بهش میخورد اونی باشه که شما کفتین . چون حجمش هم از همه بیشتر بود . ولی اینم که PKG بود . پس من چجوری بازش کنم و بیارمش تو disk utility ؟
      ممنون پیشاپیش .
      شما نباید در فایل iAtkos دنبال Mac os Base System بگردید.
      این فایل فقط در فایل اصلی لایون installESD.DMG وجود داره.
      اگر به این فایل نیاز دارید باید نسخه اصلی لایون رو دانلود کنید.

نظر

نوشته اصلی توسط ihackintosh نمایش پست ها
        شما نباید در فایل iatkos دنبال mac os base system بگردید.
        این فایل فقط در فایل اصلی لایون installesd.dmg وجود داره.
        اگر به این فایل نیاز دارید باید نسخه اصلی لایون رو دانلود کنید.
        نمیدونم والا . استاد siwa به من اینجوری گفتن . خوب پس من الان چطور باید فلشمو بوتیبل کنم . هیچ راهی برای بوتیبل کردنش هست ؟ خواهش می کنم یکی به من کمک کنه . من دی وی دی رامم کار نمی کنه مجبورم با فلش نصب کنم .
        ضمنا من لایون اصلی رو هم دارما . ولی خوب نتونستم نصبش کنم . حالا میخوام اینو نصب کنم .

ممنون

نظر

نوشته اصلی توسط sadeghooo نمایش پست ها
          نمیدونم والا . استاد siwa به من اینجوری گفتن . خوب پس من الان چطور باید فلشمو بوتیبل کنم . هیچ راهی برای بوتیبل کردنش هست ؟ خواهش می کنم یکی به من کمک کنه . من دی وی دی رامم کار نمی کنه مجبورم با فلش نصب کنم .
          ضمنا من لایون اصلی رو هم دارما . ولی خوب نتونستم نصبش کنم . حالا میخوام اینو نصب کنم .

ممنون
          شما از آموزش زیر استفاده کنید.
          http://www.i-phone.ir/forums/thread46322.html
          بعد از اتمام کار به جای رایت فایل iso سیستم رو ریست کنید و پارتیشنی رو که ساخته بودید(installer) بوت کنید.
          بعد از نصب لایون با استفاده از Multibeast درایور ها رو نصب کنید.

نظر

نوشته اصلی توسط shayan_72 نمایش پست ها
            مرسی دوست عزیز
            من الان هم اومدن با برنامه flashboot فلشم رو bootable کنم ولی نمیزاره فایل iso رو بریزم توش که bootable بکنمش . میگه خیلی حجمش زیاده در صورتی که فلش من 8 گیگ هست
            حالا چجوری من میتونم این فایل iso رو bootable کنم و بتونم نصبش کنم ؟
            ممنون
            سلام
            فلاش رو با فرمت ntfs فرمت کنید اما شما باید بصورت dvd استفاده کنید.

نظر

من ps/2 رو فعال کردم بازم نشد

نظر

با سلام خدمت استاد siwa
                آموزش را کی قرار میدهید؟

با تشکر

نظر

نوشته اصلی توسط iHackintosh نمایش پست ها
                  شما از آموزش زیر استفاده کنید.
                  http://www.i-phone.ir/forums/thread46322.html
                  بعد از اتمام کار به جای رایت فایل iso سیستم رو ریست کنید و پارتیشنی رو که ساخته بودید(installer) بوت کنید.
                  بعد از نصب لایون با استفاده از Multibeast درایور ها رو نصب کنید.
                  آقا ممنون اینم تست کردم نشد . دیگه دارم کلافه میشم . هر کاری میکنم فقط یه لحظه یه صفحه سفید نشون میده و سریع سیستم ریستارت می شه . چنتا کرنل فلگ هم زدم که فایده نداشت .
                  اساتید کسی نمی تونه کمک کنه ؟

نظر

بلخره چند تا درایور پیدا کردم برا کیبرد. حالا این هارو کجا باید بریزم که هنگام بوت شدن دستگاه بخونه. یا راه نصبی راه؟ منظورم از درایئر همون kinx های کیبورد بود

نظر

دوستان من نصب کردم و همه چیز کاملا کار میکنه
                      تنها مشکل اینه که dvd writer رو نمیخونه !
                      البته ide هستش
                      راه حلی براش ندارید ؟؟

نظر

در مورد لپ تاپ من كه Sony Vaio Aw190 هست، هارد رو نميشناسه. توي تنظيمات بايوس سيستم هم گزينه اي ندارم كه مثلاً به AHCI يا IDE تغيير بدم. ورژن هاي قبلي به راحتي هارد رو ميشناسن و نصب ميشن. دوستان براي اين مشكل پچي، راهكاري سراغ دارن؟

نظر

دوستان من نصب کردم و همه چیز کاملا کار میکنه
                          تنها مشکل اینه که dvd writer رو نمیخونه !
                          البته ide هستش
                          راه حلی براش ندارید ؟؟
                          یکی از پچ ها رو نصب کردم این مشکل هم حل شد !!!
                          همه چیز به جز کارت وایرلس کار میکنه !

نظر

برای من کیبرد رو نمیشناسه در دو حالت هم امتحان کردم هم بدون تیک ps/2 هم با تیکش . ولی جواب نمیده

نظر

تو این چهار صفحه یکی پیدا نشد بگب اقا ما نصب کردیم مرسی همه چی خوبه از اول تا اخر مشکل اگه اینقدر علاقه دارین به مک پولاتونو جمع کنین یکی بخرین در ضمن برای نصب ای ورژن باید کامپیوترتون جدید باشه

نظر

ضمنا استاد هم راهنمای نصب را نگذاشت

نظر

صبر کنید ..
                                X