اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش نصب نسخه نهایی OS X Lion بر روی سیستم های خانگی !

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط siwa نمایش پست ها
    بوت لودر شما چیه ؟ و این بوت لودر شما کجا نصب هستش ؟
    PC EFI رو من توی همون فلشی که بوتیبل کردم نصب کردم .
    البته قبلش chameleon رو هر کاری کردم بوت نشد . واسه همین از این استفاده کردم و بوت شد . چون با اون که می رفتم این ارور رو میداد :
    BootCacheControl: Unable to open /var/db/BootCache.playlist: 2 no such file or directory error.
    بعد طبق آموزشی که تو این صفحه بود PC EFI رو نصب کردم

Lion Install PC EFI Netkas - Downloads - Kexts.com

. این ارور برطرف شد ولی حالا روی DSMOS گیر کرده
    البته بوت لودر خود اسنولیوپاردم که الان تو یه درایو دیگه نصب هست همون chameleon هستش .

چیکار کنم استاد ؟
    ممنون

====================
    :: MAC 4 YOU ::

====================
    ویرایش توسط sadeghooo : https://i-phone.ir/forums/member/23222-sadeghooo در ساعت 19-11-2012, 11:32 PM

نظر

• این اموزش لیون هکینتاش چی شد ساعات تبدیل به هفته ها داره میشه

نظر

• دوستان من چند وقتيه ليون ( هكينتاش ) و نصب كردم ... حلا چطور ميشه به 10.7.2 اپديتش كنم ؟
        از خود os اپديت كنم مشكلي پيش نمياد ؟
        ویرایش توسط black66 : https://i-phone.ir/forums/member/1681-black66 در ساعت 12-11-2011, 06:00 PM

نظر

• دوستان من هر کاری می کنم کارت صدام وصل نمیشه مادر بوردم GA-EP41-UD3 هستش، ککست ALC888 نصب کردم نشد.... تنظیمات easybeast که DSDT-free هست رو نصب کردم، الان همه چی درسته جز صدا،کسی میدونه مشکل چیه؟ چی کار باید بکنم؟

نظر

• سلام و خسته نباشید به همه دوستان
            من یه لپتاپ دارم با مشخصات زیر
            hp-6080
            ram.6 gig
            core i7
            ati 6080
            البته دوتا کارت گرافیک داره
            حالا سوالم اینه که کودوم نسخه ار مک رو باید دانلود کنم تا بتونم استفاده کنم
            هر نسخه ای رو که معرفی میکنید رو لینک آموزش نصب رو هم برام بزارید
            ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط Godfather نمایش پست ها
              دوستان من هر کاری می کنم کارت صدام وصل نمیشه مادر بوردم GA-EP41-UD3 هستش، ککست ALC888 نصب کردم نشد.... تنظیمات easybeast که DSDT-free هست رو نصب کردم، الان همه چی درسته جز صدا،کسی میدونه مشکل چیه؟ چی کار باید بکنم؟
              دوست من با voodoo 2.2 امتحان کن
              به احتمال زیاد درست میشه

نظر

• ممنون دوست عزیز از راهنمایی شما

نظر

• آقا من بخوام مکنتاش رو با ویندوز رو روی دو تا بوت مجزا داشته باشم آموزشی هست؟!
                  ترجیحاً lion
                  ممنون میشم

نظر

• نوشته اصلی توسط ali.mirzaie نمایش پست ها
                    آقا من بخوام مکنتاش رو با ویندوز رو روی دو تا بوت مجزا داشته باشم آموزشی هست؟!
                    ترجیحاً lion
                    ممنون میشم
                    دوست عزیز، من منظورتون رو متوجه نشدم. میشه واضحتر بگید ؟

نظر

• این روش برای نصب نسخه اورجینال مکینتاش هست؟
                      من نسخه 10.7.2 هیکنتاش رو دانلود کردم و نیاز به نصب ورژن های قبلی (10.6.6 یا 10.6.8) که نداره.درسته؟

نظر

• نوشته اصلی توسط phenomenon نمایش پست ها
                        این روش برای نصب نسخه اورجینال مکینتاش هست؟
                        من نسخه 10.7.2 هیکنتاش رو دانلود کردم و نیاز به نصب ورژن های قبلی (10.6.6 یا 10.6.8) که نداره.درسته؟
                        در پست اول (اموزش) توضیحات لازم داده شده.

محتوای مخفی - انجمن تخصصی آیفون

نظر

• سلام
                          من با این مشخصات سیستم نصب کردم و همه چی مثل یه مک پرو کار میکنه از بلوتوث تا گرافیک و sleep
                          cpu: core i5 2500 3.30ghz
                          mb:Asus p8p67 B3
                          vga:Sapphire 6850 1gb GDDR5
                          ram : corseair 4gb 1600

نظر

• سلام دوستان من لوپارد ۱۰.۶.۳ دارم !
                            هکینتاش از گروه هزارد ! یعنی ۱۰.۶.۲ ریختم بعد آپدیت ۱۰.۶.۳ ریختم روش !
                            الان می خواستم بدونم می تونم لاین بریزم ؟ و اگه بخوام بریزم باید حتما به ۱۰.۶.۶ برم ؟ و اگه بخوام برم باید دقیقا چه کار کنم ؟
                            من دی وی دی ۱۰.۶.۶i رو از همین سایت دانلود کردم اما متاسفانه روی سیستمم بوت نشد ! می تونم برای آپدیت از همون کمک بگیرم ؟

نظر

• من به راحتی این نسخه mac os10.5 را روی سیستمم نصب کردم وقتی نصب پایان یافت و سیستم ریست شد حالا نه ویندوزم بالا میاد نه مک و پیغام میده نمیتونی بوت بشی و باید یک سی دی بوت قرار بدی.. گویا هیچ سیستم عاملی روی کامپیوترم نصب نیست.
                              لطفاً راهنمایی کنید باید چیکار کنم

نظر

• مسئله قبلی حل شد حالا مشکل اینجاست که اول فقط با دستور توی keneral بوت میشه وقتیم بوت میشه توی صفحه اول بعد از چند لحظه علامت ورود ممنوع زده میشه.
                                توی تنظیمات مادربردم اون حالت ahci را هم انختاب میکنم ولی همون مشکل باقیست

نظر

صبر کنید ..
                                X