اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش نصب نسخه نهایی OS X Lion بر روی سیستم های خانگی !

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط iHackintosh نمایش پست ها
    تو پست اول در قسمت آموزش نصب از طریق flash memory شماره ۱۳ توضیح داده.
    من که از flash نصب نمیکنم.تو خود درایو هارد ریختم. نمیشه ؟

نظر

• فرق روش اول و دوم چیه ؟ الان من از روش اول بخوام نصب کنم روی لپتاپ نمیشه ؟

نظر

• بهتر هستش که از یکی از روش های پست ۱ استفاده کنید.
        برای نصب بر روی لپتاپ روش دوم بهتر جواب میدهد.
        برای نصب به صورت Bootable هم از این روش استفاده کنید.
        http://www.i-phone.ir/forums/thread46322.html
        ویرایش توسط iHackintosh : https://i-phone.ir/forums/member/48730-ihackintosh در ساعت 30-08-2011, 02:53 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط ihackintosh نمایش پست ها
          بهتر هستش که از یکی از روش های پست ۱ استفاده کنید.
          برای نصب بر روی لپتاپ روش دوم بهتر جواب میدهد.
          برای نصب به صورت bootable هم از این روش استفاده کنید.
          http://www.i-phone.ir/forums/thread46322.html
          ببخشید تو قسمت اول یه لینک دادن دانلود کردم.الان بخوام از روش دوم بریزم باید اون یکی لینکرو دانلود کنم ؟ یا میشه با همون اولی هم از روش دوم نصب کرد ؟
          یه سوال دیگه.آیا تو لاین فرق خاصی میکنه ؟ آیا سخت افزارها رو بهتر میشناسه یا نه ؟ ممنون

نظر

• با سلام ، من بعد از بوت کردن با این پیغام رو به رو میشم . لطفا اکه امکانش هست راهنمایی کنید . مرسی

نظر

• نوشته اصلی توسط ali-aghili نمایش پست ها
              با سلام ، من بعد از بوت کردن با این پیغام رو به رو میشم . لطفا اکه امکانش هست راهنمایی کنید . مرسی

دوست عزیز، آیا در داخل پوشه /Exra/Extensions در داخل درایوی که بوت لودر نصب هستش یا در داخل پوشه /System/Library/Extenxsions فایل Fakesmc.kext وجود دارد ؟

اگر وجود نداشت این فایل رو در داخل مسیر /Exrta/Extensions درایوی که بوت لودر در آن نصبب هستش، نصبش کنید.

اگر باز هم مشکل وجود داشت، چند دقیقهایی صبر کنید ببینید مک بالا میاید یا خیر ( حدود 10 دقیقه کافی است. )

اگر جواب نداد، در هنگام بوت از kenel flag زیر استفاده کنید :

npci=0×2000
              یا

npci=0×3000
              اگر باز هم مشکل وجود داشت، سعی کنید از داخل Snow Leopard درایور های لایون رو با آموزشی که در امضام هستش نصب کنید. ( با برنامه pfix ).

در ضمن دوست عزیز، این خططی که نوشته شده PCI Configuration Begin اروور نیست فقط ممکن است چیزی به شما نشان داده نشود و سیستم عامل در حال لود باشد.

نظر

• سلام مشکم با روش 2 حل شد . موقع نصب اونجایی که باید پارتیشن رو انتخاب کنم اگه درایوری که رو هکینتاش نصبه رو انتخاب کنم میگه شما قادر به ارتقا نیستید ، فرمت کردم مشکلم حل شد ، بدون مشکل نصب شد . ولی بعلت فرمت کردن chamelon کلا نابود شد . نتها راهی که واسم مونده بود این بود که با iboot از رو سی دی ویندوز رو بیارم بالا . از اون موقع به بعد هر کاری میکنم dvd drive . eject نمیشه . راهی واسه ست کرد chamelon توو ویندوز وجود داره ؟

نظر

• آقا من تنها مشکلم کارت گرافیکم هستش. مدلش geforce 8600gt 512 mb (لبتاب) وقتی از NVinject استفاده می کنم صفحه سیاه میشه صدا رو میتونم بشنوم ولی صفحه سیاهه. تو سایتهای خارجی دیدم میشه با تغییر nvcap میشه تصویر رو درست کرد. کسی راهی بلده؟

نظر

• نوشته اصلی توسط omid_behniya نمایش پست ها
                    آقا من تنها مشکلم کارت گرافیکم هستش. مدلش geforce 8600gt 512 mb (لبتاب) وقتی از NVinject استفاده می کنم صفحه سیاه میشه صدا رو میتونم بشنوم ولی صفحه سیاهه. تو سایتهای خارجی دیدم میشه با تغییر nvcap میشه تصویر رو درست کرد. کسی راهی بلده؟
                    به همه دوستان پیشنهاد میکنم به جای ککست از GraphicsEnabler بوت لودر chameleon استفاده کنید.
                    برای فعال کردن متن زیر رو به فایل plist بوت لودر که داخل پوشه extra قرار داره اضافه کنید.
                    کد:
                    <key>GraphicsEnabler</key>
                    	<string>Yes</string>

نظر

• نوشته اصلی توسط ihackintosh نمایش پست ها
                      به همه دوستان پیشنهاد میکنم به جای ککست از graphicsenabler بوت لودر chameleon استفاده کنید.
                      برای فعال کردن متن زیر رو به فایل plist بوت لودر که داخل پوشه extra قرار داره اضافه کنید.
                      کد:
                      <key>graphicsenabler</key>
                      	<string>yes</string>
                      آقا بازم سياه ميشه صفحه نمايش

نظر

• نوشته اصلی توسط ali-aghili نمایش پست ها
                        سلام مشکم با روش 2 حل شد . موقع نصب اونجایی که باید پارتیشن رو انتخاب کنم اگه درایوری که رو هکینتاش نصبه رو انتخاب کنم میگه شما قادر به ارتقا نیستید ، فرمت کردم مشکلم حل شد ، بدون مشکل نصب شد . ولی بعلت فرمت کردن chamelon کلا نابود شد . نتها راهی که واسم مونده بود این بود که با iboot از رو سی دی ویندوز رو بیارم بالا . از اون موقع به بعد هر کاری میکنم dvd drive . eject نمیشه . راهی واسه ست کرد chamelon توو ویندوز وجود داره ؟
                        دوست عزیز، اینم نسخه ویندوز یکی از ورژن های Chameleon امیدوارم مشکلت حل شه ؛

نظر

• سلام . آقا سالار تشکر حل شد . موقع بالا اومدن یه ایراد کوچیک داره ولی خوب بنده متوجه نشدم .

نظر

• از چه نسخه ای از چاملون استفاده میکنید؟ کامل بگید چه نسخه ای.مثل ver2.1 r1465
                            دو ککست زیر به درستی لود نشده.
                            iopcifamily.kext
                            AppleAcpiPlatform.kext
                            با دستور زیر سیستم رو بوت کنید ببینید جواب میده.
                            کد:
                            npci=0×2000
                            ویرایش توسط iHackintosh : https://i-phone.ir/forums/member/48730-ihackintosh در ساعت 02-09-2011, 08:01 AM

نظر

آقا بازم سياه ميشه صفحه نمايش
                              كسي براي مشكل من راهي پيدا نكرد؟

نظر

كسي براي مشكل من راهي پيدا نكرد؟
                                با استفاده از تبدیل خروجی, مانیتور رو به پورت های دیگه کارت گرافیک متصل کنید ببینید مشکلتون حل میشه.
                                در ضمن قبل از فعال کردن graphicsenabler ککست های دیگه ای رو که برای کارت گرافیک نصب کردید پاک کنید.
                                ویرایش توسط iHackintosh : https://i-phone.ir/forums/member/48730-ihackintosh در ساعت 02-09-2011, 12:42 PM

نظر

صبر کنید ..
                                X