اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نسخه نهایی macOS Sierra منتشر شد [ لینک دانلود ]

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط cacodemon نمایش پست ها
    من این فایل و گرفتم و نصب کردم مشکلی نداشت و اخرین بیلد هم هست

خیر برای من مشکلی پیش نیمده
    درود
    بیلدنامبرش رو میتونید بگید ؟

نظر

نوشته اصلی توسط Mephist0 نمایش پست ها
      برين به system preferences و قسمت trackpad، از اونجا گزينه اي هست كه ميگه تپ كردن معادل كليك كردن باشه؛ تيك اون رو بزنين
      تنظیمات قبلا چک شده.... فقط راست کلیک و چپ کلیک با تپ کار نمیکنه

نظر

نوشته اصلی توسط i.Mahmoud نمایش پست ها
        درود
        بیلدنامبرش رو میتونید بگید ؟
        16A323
        نسخه اینستالر هست یعنی app
        Sent from my Nexus 6 using Tapatalk

نظر

دوستان به شما اچازه نصب برنامه های کرک شده رو میده ؟‌ من اصلا نمی تونم نصب کنم همش ارور میده که احتمالا از سورس های غیر معتبر دانلود کردی

نظر

نوشته اصلی توسط kelark نمایش پست ها
            دوستان به شما اچازه نصب برنامه های کرک شده رو میده ؟‌ من اصلا نمی تونم نصب کنم همش ارور میده که احتمالا از سورس های غیر معتبر دانلود کردی
            من جواب سوال خودم رو گرفتم فکر کنم از این برنامه و روش باید استفاده کرد :‌

How to Disable Gatekeeper in macOS Sierra (add Special K for Sierra Utility) | macOS Software | Mac Games | AppKed

نظر

درود

تذکر :
              اپل از چند روز پیش دریافت این نسخه برای کاربران به صورت خودکار را فعال کرده است .
              اگر قصد ندارید سیستم های خود را به این نسخه از سیستم عامل مک بروز رسانی کنید بایستی قابلیت
              Download newly available updates in the background را از مسیر System Preferences > App Store غیر فعال نمایید .

نظر

سلام

میشه لطفا آموزش ساخت فلش بوت برای کلین اینستال سییرا رو هم بگید

ممنون میشم

نظر

نوشته اصلی توسط xpline20022 نمایش پست ها
                  سلام

میشه لطفا آموزش ساخت فلش بوت برای کلین اینستال سییرا رو هم بگید

ممنون میشم
                  درود

Make macOS Sierra 10.12 Bootable USB Flash Drive Installer, Here’s How [Tutorial] | Redmond Pie

نظر

سلام من اینو رو هم زدم اوکی شد ولی‌ باز اجازه نمید که کیجن باز بشه

ممنون میشم راهنمایی‌ کنید که شما مثلا برا کرک فوتوشاپ چیکار می‌کنید

نظر

نوشته اصلی توسط iman نمایش پست ها
                      با سلام,
                      لینک مسقیم از سرورهای انجمن!
                      http://i-0s.ir/BETA/macOS_Sierra_12....w.MyUD.ir).zip
                      دوستان کسی امتحان و نصب کرده این لینک من ذوبار دانلود کردم متاسفانه اکسترکت نمیشه هی میگه فایل دمیج شده اصلام قطعی و اینا نداشتم

نظر

نوشته اصلی توسط OMIDAM نمایش پست ها
                        دوستان کسی امتحان و نصب کرده این لینک من ذوبار دانلود کردم متاسفانه اکسترکت نمیشه هی میگه فایل دمیج شده اصلام قطعی و اینا نداشتم
                        اگر به برنامه WinRAR دسترسی دارید از منوی Tools گزینه Repair Archive رو انتخاب کنید و مراحلش رو انجام بدید .

نظر

نوشته اصلی توسط iKamangir نمایش پست ها
                          اگر به برنامه WinRAR دسترسی دارید از منوی Tools گزینه Repair Archive رو انتخاب کنید و مراحلش رو انجام بدید .
                          من با StuffIt Expander میکنم ارور میده با اون یعنی درست میشه؟

نظر

نوشته اصلی توسط OMIDAM نمایش پست ها
                            من با StuffIt Expander میکنم ارور میده با اون یعنی درست میشه؟
                            معمولاً برای فایل های حجیم اینچنینی حدود 5% از حجم فایل مربوط به ریکاوری میشه (در صورتی موقع ساختن فایل در نظر گرفته بشه)
                            و اگر فایلی ناقص دانلود بشه با اینکار درست میشه (حدود 90% موارد).

نظر

نوشته اصلی توسط iKamangir نمایش پست ها
                              معمولاً برای فایل های حجیم اینچنینی حدود 5% از حجم فایل مربوط به ریکاوری میشه (در صورتی موقع ساختن فایل در نظر گرفته بشه)
                              و اگر فایلی ناقص دانلود بشه با اینکار درست میشه (حدود 90% موارد).
                              مرسی از جواب حالا تست میکنم خبر میدم

نظر

صبر کنید ..
                              X