اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نسخه نهایی OS X El Capitan منتشر شد

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• آقا چرا یه کرک درست از paragon ntfs 14 نمیاد.فقط در حال حاضر نسخه تریال کار میکنه

نظر

• نوشته اصلی توسط kamim نمایش پست ها
      آقا چرا یه کرک درست از paragon ntfs 14 نمیاد.فقط در حال حاضر نسخه تریال کار میکنه
      از tuxera rtfs استفاده کنید.
      یا علی.

نظر

• با سلام
        من میخوام به صورت کلین اینستال نصب کنم. راهی هست که از اپلیکیشنا و ستینگ بک‌آپ بگیرم؟ از بک‌آپ خود مک نمیخوام استفاده کنم
        راستش مک‌بوکم رو سه ساله دارم و هر سری که آپدیت اومده فقط آپدیت کردم و تو این مدت هم چون اولین مکم بود خیلی نرم‌افزارا و اپلیکیشنا رو تست کردم و حذف کردم کلی هم فایل اضافی رو سیستم هست که به خاطر همین نصب و حذفاس. احساس میکنم رو سرعت سیستم تأثیر گذاشته. خواستم ببینم این مسئله رو سرعت مک تأثیر میذاره؟" یعنی مث ویندوزه؟ و برای حل این مشکل باید حتمن کلین انستال کنم؟

نظر

• مشکل آپدیت

من از لینک مستقیم گرفتم، خواستم آپدیت کنم، این ارورو داد:

نظر

• و یه سوال دیگه. اگه بخوام از تایم ماشین استفاده کنم از چه اطلاعاتی بک‌آپ میگیره. و وقتی بک‌آپ رو برگردونم روی ال کاپیتان نسخه‌ی یوسمیت برگردونده نمیشه؟ چون جایی خوندم که برا دانگرید میشه از بک‌آپ تایم ماشین استفاده کرد
            من هارد مک‌بوکم 750 باشه میشه با یه هارد اکسترنال 500 ازش بک‌آپ گرفت؟

نظر

• نوشته اصلی توسط face نمایش پست ها
              من از لینک مستقیم گرفتم، خواستم آپدیت کنم، این ارورو داد:

فایل دانلودی تون مشکل داره دوست من. احتمالا وسط های دانلود قطع و وصل شده و تو فایل مشکل ایجاد کرده. اروری که داده، این رو میگه

نظر

• salam man file ro download kardam val password mikhad vase dar avordanesh az halate feshirde
                chekar konam?

نظر

• سلام

من فایل رو دانلود کردم.

وقتی اجرا می کنم شروع میکنه به نصب و بعد چند ثانیه میگه اتوماتیک ریست میشه دستگاه و نصب شروع میشه. بعد یه دکمه ریست میاد که وقتی میزنی ریست میشه دستگاه و دوباره میاد بالا بدون اینکه اتفاقی بیوفته ؟؟؟

الان چیکار کنم ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط mgg_back نمایش پست ها
                    سلام

من فایل رو دانلود کردم.

وقتی اجرا می کنم شروع میکنه به نصب و بعد چند ثانیه میگه اتوماتیک ریست میشه دستگاه و نصب شروع میشه. بعد یه دکمه ریست میاد که وقتی میزنی ریست میشه دستگاه و دوباره میاد بالا بدون اینکه اتفاقی بیوفته ؟؟؟

الان چیکار کنم ؟
                    شما اون فایل با پسوند.app رو از روی دسکتاپ اجرا کردین. باید اول به فولدر Application منتقلش کنین، بعد اجراش کنین.

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• سلام

لپ‌تاپ شما هم وقتی‌ ال‌ کاپیتان نصب کردین خیلی‌ بیشتر از یوسمیت داغ می‌کنه یا فقط من این مشکل رو دارم ؟

- - - - - - - - - -

سلام

لپ‌تاپ شما هم وقتی‌ ال‌ کاپیتان نصب کردین خیلی‌ بیشتر از یوسمیت داغ می‌کنه یا فقط من این مشکل رو دارم ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط xpline20022 نمایش پست ها
                        سلام

- - - - - - - - - -

سلام

سلام
                        من هیچ تغییری حس نمیکنم. قبلا هم همین قدر بود دمای من.

نظر

• سلام
                          دوستان فایل نصب رو در محیط یوسیمیتی اجرا کردم و ریستارت شد. حالا صفحه سیاهه و یه پوشه با علامت سوال روش، مرتب میره و میاد. همینجور مونده. چاره چیه؟

.There is no knowledge that is not power

نظر

• فایل با پسوند dmg رو باید به پوشه Applications منتقل و بعد اجرا میکردم.
                            آپدیت انجام شد.

نظر

• دوستان عزیز که آپدیت کردن لطفا بفرماین که راضی هستن یا نه ؟‌ باگی چیزی نداره ؟‌

من با توجه به اذیت شدن توی اپدیت ios 9 یکمی دو دل هستم برای آپدیت مک ...

نظر

• بنده خیلی راضی هستم. مشکلی هنوز ندیدم.

نظر

صبر کنید ..
                                X