اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

OS X Yosemite منتشر شد

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط irandoost نمایش پست ها
    میشه یه برنامه unrar هم معرفی کنید با لینک دانلودش
    ؟؟
    با نرم افزار The Unarchiver از حالت فشرده خارج کنید.
    این نرم افزار رایگان بوده و در Mac App Store موجود است.

نظر

• باگ يا مشكل؟

دوستان عزيز، بعد از نصب يوسيميتى نرم افزار سلامت باطرى ميفرماد باطرى ٩٥ درصدش قابل استفاده است! ضمنا درصد باطرى صفحه لاگين هم با درصد باطرى وقتى سيستم بالا مياد سه درصد فرق داره! مك بوك من مشكل داره يا اين باگه اين شاهكاره اپله؟

نظر

• نوشته اصلی توسط ronin313 نمایش پست ها
        دوستان عزيز، بعد از نصب يوسيميتى نرم افزار سلامت باطرى ميفرماد باطرى ٩٥ درصدش قابل استفاده است! ضمنا درصد باطرى صفحه لاگين هم با درصد باطرى وقتى سيستم بالا مياد سه درصد فرق داره! مك بوك من مشكل داره يا اين باگه اين شاهكاره اپله؟
        والا منم ۹۸ درصد میزنه کلین هم نصب کردم زیاد فرقی نکرد ولی تو قبلی همه چی اوکی بود.

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• سلام
          بالاخره یکی ما رو روشن میکنه که یوسمیت استیبل هست که بریم روش؟
          واسه مک بوک پرو رتینا ، Mid 2012

کسی تونسته ، زنگ و اس ام اس های آیفون رو بیاره رو مک؟

نظر

• نوشته اصلی توسط Arashdn نمایش پست ها
            سلام
            بالاخره یکی ما رو روشن میکنه که یوسمیت استیبل هست که بریم روش؟
            واسه مک بوک پرو رتینا ، Mid 2012

کسی تونسته ، زنگ و اس ام اس های آیفون رو بیاره رو مک؟
            هیچ مشکلی ندارد٬ آپدیت کرده و لذت ببرید.

خیر٬ فعلا امکان پذیر نیست.

نظر

• دوستان من این نسخه رو از یه سایت خرید کردم و با مشکلاتی که پیش رو داشتم روی فلش ریختم و سیستم رو ریستارت کردم و بعد از نگه داشتم کلید option گزینه نصب اومد.
              با کلیک روی نصب یه لودینگ اومد که بیش از یه ربع طول کشید و بعد مرحبه انتخاب کشور و زبان کیبورد . بعد هم مرحله ساخت آکانت . و بعد هم نصب تموم شد و سیستم عامل اومد بالا ولی با سرعت فوق العاده پایین و صفحه desktop تیک تیکه لود شد
              لذا سیستم رو ریستارت کردم و دیدم از سیتم عامل قبلیم (10.9) اومد بالا و تازه متوجه شدم روی خود فلش سیستم عامل 10.10 نصب شده!!!!
              تو حین نصب هم هیچ گزینه ای یا مرحله ای که بشه محل نصب رو تغییر داد نبود
              به نظرتون چیکار کنم؟؟ مشکل چی هست

نظر

• نوشته اصلی توسط iZaman نمایش پست ها
                دوستان من این نسخه رو از یه سایت خرید کردم و با مشکلاتی که پیش رو داشتم روی فلش ریختم و سیستم رو ریستارت کردم و بعد از نگه داشتم کلید option گزینه نصب اومد.
                با کلیک روی نصب یه لودینگ اومد که بیش از یه ربع طول کشید و بعد مرحبه انتخاب کشور و زبان کیبورد . بعد هم مرحله ساخت آکانت . و بعد هم نصب تموم شد و سیستم عامل اومد بالا ولی با سرعت فوق العاده پایین و صفحه desktop تیک تیکه لود شد
                لذا سیستم رو ریستارت کردم و دیدم از سیتم عامل قبلیم (10.9) اومد بالا و تازه متوجه شدم روی خود فلش سیستم عامل 10.10 نصب شده!!!!
                تو حین نصب هم هیچ گزینه ای یا مرحله ای که بشه محل نصب رو تغییر داد نبود
                به نظرتون چیکار کنم؟؟ مشکل چی هست
                دوست عزیز اموزش هایی که تو انجمن هست کارت رو راه میندازه
                این اموزش ها درست میشن که کاربران مبتدی مثل شما بتونن از روی اموزش برن جلو تا مشکلی براشون پیش نیاد که متاسفانه شما از روی اموزش جلو نرفتید
                ببینید شما باید این اموزش رو بخونید:
                http://www.i-phone.ir/forums/thread71567.html
                و اینکه یادتون باشه برای اینکه clean install کنید شما باید وقتی فلش رو بوت میکنید برید تو disk utility و اونجا کل هارد رو فرمت بکنید
                و اینکه فلش شما مگه چند گیگ بوده که سیستم عامل رو اون نصب شده؟
                و یه چیز دیگه باید بگم موقع نصب باید هارد لپتاپ رو برای نصب انتخاب کنید نه فلش رو!
                iMessage : xz.mehdi@yahoo.com

نظر

• نوشته اصلی توسط MEHDI_D12 نمایش پست ها
                  دوست عزیز اموزش هایی که تو انجمن هست کارت رو راه میندازه
                  این اموزش ها درست میشن که کاربران مبتدی مثل شما بتونن از روی اموزش برن جلو تا مشکلی براشون پیش نیاد که متاسفانه شما از روی اموزش جلو نرفتید
                  ببینید شما باید این اموزش رو بخونید:
                  http://www.i-phone.ir/forums/thread71567.html
                  و اینکه یادتون باشه برای اینکه clean install کنید شما باید وقتی فلش رو بوت میکنید برید تو disk utility و اونجا کل هارد رو فرمت بکنید
                  و اینکه فلش شما مگه چند گیگ بوده که سیستم عامل رو اون نصب شده؟
                  و یه چیز دیگه باید بگم موقع نصب باید هارد لپتاپ رو برای نصب انتخاب کنید نه فلش رو!
                  ممنون دوست عزیزم ولی من مبتدی نیستم و تا الان چندین نسخه رو بدون هیچ مشکلی نصب کرده ام و همیشه هم نسخه های جدید رو کلا به صورت clean install نصب می کردم
                  ولی تو این نسخه کلا پنجره osx utilities نماید و یه راست میره مرحله انتخاب زیان و زبان صفحه کلید و ساخت آکانت. کلا ۳ تا مرحله

نظر

ممنون دوست عزیزم ولی من مبتدی نیستم و تا الان چندین نسخه رو بدون هیچ مشکلی نصب کرده ام و همیشه هم نسخه های جدید رو کلا به صورت clean install نصب می کردم
                    ولی تو این نسخه کلا پنجره osx utilities نماید و یه راست میره مرحله انتخاب زیان و زبان صفحه کلید و ساخت آکانت. کلا ۳ تا مرحله
                    اوکی
                    شما از اینجا OS X Yosemite رو دانلود کنید و بوتیبل بسازید تا راحت باشید دیگه
                    چیزی هم نیست کلا ۵ گیگ هست
                    و از اموزش های داخل انجمن استفاده کنید و یا اگه خودتون بلدید که دیگه هیچ
                    موفق باشی

نظر

• نوشته اصلی توسط MEHDI_D12 نمایش پست ها
                      اوکی
                      شما از اینجا OS X Yosemite رو دانلود کنید و بوتیبل بسازید تا راحت باشید دیگه
                      چیزی هم نیست کلا ۵ گیگ هست
                      و از اموزش های داخل انجمن استفاده کنید و یا اگه خودتون بلدید که دیگه هیچ
                      موفق باشی
                      چون امکان دانلود رو نداشتم مجبور شدم که خرید اینترنتی کنم که ظاهرا ۱۲ تومن به خودم ضرر زدم!!

نظر

چون امکان دانلود رو نداشتم مجبور شدم که خرید اینترنتی کنم که ظاهرا ۱۲ تومن به خودم ضرر زدم!!
                        خوب شما سعی کنید از این بعد از جای معتبر خرید کنید
                        جایی که شناخته شده باشه
                        میتونی یه کاری هم کنی
                        یه زنگ بزن به دفتر انجمن ببین دارن؟اگه داشتن یا برو بگیر یا سفارش بده برات بیارن
                        بهترین راه برای شما همینه

نظر

• نوشته اصلی توسط bendtner نمایش پست ها
                          بنده از طریق خود استور اقدام به دانلود کردم و وقتی تمام شد سیستم ریست شد و وقتی میخواست اینستال کنه حدودا تا 30 درصد که میرسه صفحه سفید میشه علامت موس میاد و دیگه هیچ کاری انجام نمیده!!!
                          مشکل چیه؟
                          تنها راهش Clean Install هست؟
                          یه نکته اینکه من یه ویندوز هم کنارش نصب کردم(نه به صورت پارالل)
                          اگه من به صورت Clean Install نصب کنم ،ویندوزم میپره؟!!
                          سلام دوستان
                          بنده چند روز پیش این پست گذاشتم ولی کسی جواب نداد
                          حالا من وارد ریکاوری مود شدم و از اونجا repair کردم هاردو
                          حالا موقغی که ریست میکنم وقتی آرم اپل ظاهر میشه و زیرش شروع میکنه به پر شدن ،وسط کار خاموش میشه!!!!
                          این مشکل از کجاست؟؟؟؟میشه راهنمایی کنید؟

نظر

• طریقه ساخت بوتیبل از یوسمیتی به چه صورت هست؟

نظر

• نوشته اصلی توسط NAKOOT نمایش پست ها
                              طریقه ساخت بوتیبل از یوسمیتی به چه صورت هست؟
                              اگر کمی جستجو میکردید دیگه نیازی به ارسال اسپم هم نداشتید!
                              سه تاپیک آموزشی به همین منظور ایجاد شده است.

1. http://www.i-phone.ir/forums/thread98644.html
                              2. http://www.i-phone.ir/forums/thread98473.html
                              3. http://www.i-phone.ir/forums/thread95589.html

نظر

• برای اینکه فقط Update بکنیم، باید فایل رو حتماً رو یه USB کپی و اجرا کنیم؟ یا میشه از رو هارد خود مک بو ایر اجراش کرد؟

فایل رو باید حتماً تو فولدر Applications بریزیم یا اینکه رو Desktop هم باشه مشکلی نداره؟

نظر

صبر کنید ..
                                X