اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

OS X Yosemite منتشر شد

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط danikiing نمایش پست ها
    سلام
    یه سوال
    من نسخه بتا رو قبلا نصب کردم
    مک بوک ایر ۱۱ اینچ مدل ۲۰۱۱
    اما مک بوکم داغ میکرد و شارژش زود تموم میشد
    مجبور شدم کلین اینستال کنم
    الان کسی میدونه که اگه بیام به نسخه ی نهایی بازم این مشکل رو دارم یا نه
    همانطور که گفتید نسخه بتا بوده و چنین مشکلاتی وجود داشت در نسخه نهایی وجود ندارد. حتما Clean Install کنید.

نظر

• نوشته اصلی توسط Sinaonee نمایش پست ها
      هدف این است سیستم عامل اصلی٬ Clean Install شود نه بک آپ Time Machine.
      بصورت جدا و در دو مرحله انجام دهید.
      یعنی تایم ماشین سیستم عامل رو برمیگردونه درسته؟
      من clean install کردم پس برنگردونم؟ دوباره همه نرم افزار ها رو نصب کنم؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط Amir_AM نمایش پست ها
        یعنی تایم ماشین سیستم عامل رو برمیگردونه درسته؟
        من clean install کردم پس برنگردونم؟ دوباره همه نرم افزار ها رو نصب کنم؟

بله٬ همین روش و انجام دهید.

نظر

• سلام.
          من رو ایر ۲۰۱۳ نسخه ۱۰.۹.۵ رو دارم الان. و رو بوت کمپ ویندوز دارم.
          می خوام آپدیت کنم به این نسحه جدید. ولی بوت کمپ برام مهمه. کلی نرم افزار دارم اونور رو ویندوز. خب بوت کمپ می پره آیا؟؟؟

نظر

• من آپدیت کردم
            اول اینکه iCloud drive خیلی مدت طولانیه که جلوش نوشته setting up
            طبیعیه انقدر طول میکشه؟
            و اینکه میخوام بدونم اون قابلیتی که اگه اس ام اس بیاد به آیفون و یا زنگ بخوره روی مک نشون میده رو چه طوری باید فعال کنم؟

نظر

• kjhيه سوال دارم دوستان.من نميخوام كلين اينستال كنم.ميخوام همينجور آپديت كنم مشكلي نداره كه؟زيادفرق ميكنه؟حوصله كلينو ندارم.

نظر

• نوشته اصلی توسط george30a نمایش پست ها
                kjhيه سوال دارم دوستان.من نميخوام كلين اينستال كنم.ميخوام همينجور آپديت كنم مشكلي نداره كه؟زيادفرق ميكنه؟حوصله كلينو ندارم.
                کلین نصب کنی خیلی بهتره من خودم مشکل باتری داشتم کلا کلین نصب کن مثل من دوباره کاری نشه

نظر

• دوستانی که نسخه soft98 رو نصب کرد، می خواستم ببینم رو فایل dmg که کلیک می کنی فایل app هست؟ مشکلی نداره و می شه راحت کپی کرد تو application تا usb boot ساخت؟
                  مورد دیگه هم که ممنون می شم دوستانی که نصب کردن بگن، اینه که آیا برنامه های iwork و ilife با این نسخه رو مک نصب می شه یا باید جدا گانه دانلود کنم.

نظر

• نوشته اصلی توسط exitmood نمایش پست ها
                    دوستانی که نسخه soft98 رو نصب کرد، می خواستم ببینم رو فایل dmg که کلیک می کنی فایل app هست؟ مشکلی نداره و می شه راحت کپی کرد تو application تا usb boot ساخت؟
                    مورد دیگه هم که ممنون می شم دوستانی که نصب کردن بگن، اینه که آیا برنامه های iwork و ilife با این نسخه رو مک نصب می شه یا باید جدا گانه دانلود کنم.
                    بله بوتیبل میشه ساخت من خودم با این نسخه کلین نصب کردم. خیر آخرین ورژن را باید جدا نصب کنید یا آپدیت کنید

نظر

• نوشته اصلی توسط exitmood نمایش پست ها
                      دوستانی که نسخه soft98 رو نصب کرد، می خواستم ببینم رو فایل dmg که کلیک می کنی فایل app هست؟ مشکلی نداره و می شه راحت کپی کرد تو application تا usb boot ساخت؟
                      برای USB Bootable نیاز نیست در فولدر Application کپی کنید. طبق آموزش پیش بروید.
                      خیر٬ پکیج iLife و iWork نصب نمیشوند و پکیج و نرم افزار مجزا هستند. باید جدا دانلود و نصب شوند.

نظر

• الان به برنامه دیدم به نام DiskMaker که خیلی راحت می شه باش usb bootable ساخت

نظر

• سلام دوستان
                          بنده از طریق خود استور اقدام به دانلود کردم و وقتی تمام شد سیستم ریست شد و وقتی میخواست اینستال کنه حدودا تا 30 درصد که میرسه صفحه سفید میشه و دیگه هیچ کاری انجام نمیده!!!
                          مشکل چیه؟
                          تنها راهش Clean Install هست؟
                          یه نکته اینکه من یه ویندوز هم کنارش نصب کردم(نه به صورت پارالل)
                          اگه من به صورت Clean Install نصب کنم ،ویندوزم میپره؟!!
                          ویرایش توسط bendtner : https://i-phone.ir/forums/member/131561-bendtner در ساعت 26-10-2014, 06:32 PM

نظر

• سلام دوستان من دانلود کردم از سایت بلد نیستم آن رر کنم فایلشو راهنمایی کنید لطفا..

نظر

• نوشته اصلی توسط irandoost نمایش پست ها
                              سلام دوستان من دانلود کردم از سایت بلد نیستم آن رر کنم فایلشو راهنمایی کنید لطفا..
                              همه فایل ها بریزید تو یه پوشه و با برنامه unrar فایل رو unrar کنید
                              iMessage : xz.mehdi@yahoo.com

نظر

• نوشته اصلی توسط MEHDI_D12 نمایش پست ها
                                همه فایل ها بریزید تو یه پوشه و با برنامه unrar فایل رو unrar کنید
                                میشه یه برنامه unrar هم معرفی کنید با لینک دانلودش
                                ؟؟

نظر

صبر کنید ..
                                X