اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

OS X Yosemite منتشر شد

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط bahadorv نمایش پست ها
    اینکار واسه کسایی که تو ایران هستند شدنی نیستد اون هم به خاطر اینکه نمیوتی با شماره مویایلت فیست تایم و ایمسیج رو اکتیو کنی
    اول همرا اول بسته بود الان هم ایرانسل بسته!
    زنگ زدم پشتیبانی همراه اول(۹۹۹۰) میگم آقا داستان اینه راهی ندارید که بشه اینو فعال کرد اولش که اصلا نمیدونست اینا چی هست بعدش میگه همراه اول طرحی برای بستن نداشته
    میگم آقا شما جیمیل هم نمیتونی با اس ام اس فعال کنی چی میگی میگه مشکل از ما نیست با اپل تماس بگیرید |
    خدایی فقط میخواستم کنارش بودم .....

نظر

• نوشته اصلی توسط naviddj نمایش پست ها
      دوستان عزيز من فايل يوسيميت رو از يكي از دوستان گرفتم كه نخوام دانلودش كنم. قبل از نصب ميشه فهميد كه اين فايل اينستال نسخه نهايي يوسيميت هست يا نه ؟؟؟ ممنون
      شما نصب کن
      نهایتا دیدی که ورژن فاینال نیست دوباره دانلود میکنی و اگر بود که دیگه هیچ

نظر

• Agha file ra lotfan yekja gharar bedid na part part

نظر

• سلام به همگی
          دوستان من با یه مشکل تو AirDrop برخورد کردم و اونم اینکه نه گوشیم که iphone5s هست iMac ام رو میبینه و نه سیستمم گوشیم رو تو AirDrop پیدا میکنه. مدل iMac ام Late 2009 هست میتونه مشکل از این میتونه باشه؟ ممنون میشم راهنماییم کنید

نظر

• نوشته اصلی توسط vahid_hv نمایش پست ها
            سلام به همگی
            دوستان من با یه مشکل تو AirDrop برخورد کردم و اونم اینکه نه گوشیم که iphone5s هست iMac ام رو میبینه و نه سیستمم گوشیم رو تو AirDrop پیدا میکنه. مدل iMac ام Late 2009 هست میتونه مشکل از این میتونه باشه؟ ممنون میشم راهنماییم کنید
            iMac شما قدیمی هست و دستگاه های ۲۰۱۲ به بعد پشتیبانی می کنن

نظر

• نوشته اصلی توسط iAlireza نمایش پست ها
              iMac شما قدیمی هست و دستگاه های ۲۰۱۲ به بعد پشتیبانی می کنن
              ممنون از پاسختون خوب این چی میگه :
              Requirements:

To transfer files between two Mac computers or a Mac computer and an iOS device, you need one of the Mac models listed below and OS X Lion or later.

MacBook Pro (Late 2008 or newer)*
              MacBook Air (Late 2010 or newer)
              MacBook (Late 2008 or newer)*
              iMac (Early 2009 or newer)
              Mac Mini (Mid 2010 or newer)
              Mac Pro (Early 2009 with AirPort Extreme card, or Mid 2010)
              *The MacBook Pro (17-Inch Late 2008) and the white MacBook (Late 2008) do not support AirDrop.

You also need the iOS device running iOS 7 or later to transfer files between two iOS devices or an iOS device and a Mac computer.

نظر

• نوشته اصلی توسط vahid_hv نمایش پست ها
                ممنون از پاسختون خوب این چی میگه :
                Requirements:

To transfer files between two Mac computers or a Mac computer and an iOS device, you need one of the Mac models listed below and OS X Lion or later.

MacBook Pro (Late 2008 or newer)*
                MacBook Air (Late 2010 or newer)
                MacBook (Late 2008 or newer)*
                iMac (Early 2009 or newer)
                Mac Mini (Mid 2010 or newer)
                Mac Pro (Early 2009 with AirPort Extreme card, or Mid 2010)
                *The MacBook Pro (17-Inch Late 2008) and the white MacBook (Late 2008) do not support AirDrop.

You also need the iOS device running iOS 7 or later to transfer files between two iOS devices or an iOS device and a Mac computer.
                این لیست مربوط میشه به AirDrop بین دو تا مک. برای مک و iOS نیاز به Bluetooth 4.0 هست که آیمک های ۲۰۱۲ به بعد دارن.

In order to transfer files between a Mac and and an iPhone, iPad or iPod touch, your iOS device needs iOS 7 or later installed and your Mac needs to be a 2012 or later model.
                منبع: Mac Basics: AirDrop lets you send files from your Mac to nearby Macs and iOS devices

نظر

• سلاام من os جدید ریختم مکبوکم هنگ کرد ریکاوری کردم دوباره بریزم؟ macbook pro early 2011

نظر

• این مشکل باتری تو این یوسمیتی خیلی فاجعست حتی تو خود اپل هم بیشتر کاربرا همین مشکل رو دارن باتری ایر از ۱۲ ساعت به ۴ ساعت رسیده در صورتی که به ماویریکس برمیگردی اوکی میشه

نظر

• نوشته اصلی توسط Amir_AM نمایش پست ها
                      این مشکل باتری تو این یوسمیتی خیلی فاجعست حتی تو خود اپل هم بیشتر کاربرا همین مشکل رو دارن باتری ایر از ۱۲ ساعت به ۴ ساعت رسیده در صورتی که به ماویریکس برمیگردی اوکی میشه
                      اگر Update کردید٬ احتمال اینکه مشکل باتری بوجود بیاد است. Clean Install کنید.

نظر

زنگ زدم پشتیبانی همراه اول(۹۹۹۰) میگم آقا داستان اینه راهی ندارید که بشه اینو فعال کرد اولش که اصلا نمیدونست اینا چی هست بعدش میگه همراه اول طرحی برای بستن نداشته
                        میگم آقا شما جیمیل هم نمیتونی با اس ام اس فعال کنی چی میگی میگه مشکل از ما نیست با اپل تماس بگیرید |
                        خدایی فقط میخواستم کنارش بودم .....
                        مشکل اینه که همراه اول اس ام اس ها رو روت میکنه یعنی مستقیم از شماره شما ارسال نمیشه منتقل میشه به یک سرور بعد از شماره اون سرور ارسال میشه برای شماره مقصد. بنابراین شماره ی که به سرورهای اپل میرسه شماره شما نیست ( شماره سرور همراه اوله) بنابراین وقتی اپل میخواد اس ام اس مخفی رو بفرسته تا شماره شما اکتیو بشه داره شماره سرور همراه اول رو اکتیو میکنه.

نظر

• نوشته اصلی توسط Sinaonee نمایش پست ها
                          اگر Update کردید٬ احتمال اینکه مشکل باتری بوجود بیاد است. Clean Install کنید.
                          اگر با تایم ماشین بک آپ بگیرم بعد از clean install ریستور کنم مشکلی به وجود نمیاد اوکیه؟؟ آخه نرم افزار هام زیاده

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط kavehr نمایش پست ها
                            مشکل اینه که همراه اول اس ام اس ها رو روت میکنه یعنی مستقیم از شماره شما ارسال نمیشه منتقل میشه به یک سرور بعد از شماره اون سرور ارسال میشه برای شماره مقصد. بنابراین شماره ی که به سرورهای اپل میرسه شماره شما نیست ( شماره سرور همراه اوله) بنابراین وقتی اپل میخواد اس ام اس مخفی رو بفرسته تا شماره شما اکتیو بشه داره شماره سرور همراه اول رو اکتیو میکنه.
                            ایرانسل و رایتل هم همین طور شدن اکتیو نمیکنن ولی این حرف شما رو نمیدونم احتمالا جدیدا این جوری شده چون قبلا نبود

نظر

اگر با تایم ماشین بک آپ بگیرم بعد از clean install ریستور کنم مشکلی به وجود نمیاد اوکیه؟؟ آخه نرم افزار هام زیاده
                              هدف این است سیستم عامل اصلی٬ Clean Install شود نه بک آپ Time Machine.
                              بصورت جدا و در دو مرحله انجام دهید.

نظر

• سلام
                                یه سوال
                                من نسخه بتا رو قبلا نصب کردم
                                مک بوک ایر ۱۱ اینچ مدل ۲۰۱۱
                                اما مک بوکم داغ میکرد و شارژش زود تموم میشد
                                مجبور شدم کلین اینستال کنم
                                الان کسی میدونه که اگه بیام به نسخه ی نهایی بازم این مشکل رو دارم یا نه

نظر

صبر کنید ..
                                X