اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

OS X Yosemite منتشر شد

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• برای تمام پارت ها همین اخطارو میده فقط نسبت به کدوم پارت extract می کنم عدد پارت توی اخطار عوض میشه . با winrar توی ویندوز امتحان کردم repair هم کردم ولی با فایل های بعد از تعمیر هم همین اخطارو میده .

نظر

• من از اپ استور دانلود كردم خيلى راحت حتى بعضى وقتا با اينترنت 3g ايفون دانلود كردم ...

نظر

• سلام
        از سافت ۹۸ دانلود و نصب کردم
        عالی شده .
        توصیه میکنم امتحان کنید

نظر

• دوستان برای من رو صفحه installing on macintash hd بیست دیقه زده چرا؟
          یعنی اینقدر طول میکشه؟
          clean istall کردم
          ویرایش توسط Mohammad.Reza : https://i-phone.ir/forums/member/29573-mohammad-reza در ساعت 19-10-2014, 08:12 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط Mohammad.Reza نمایش پست ها
            دوستان برای من رو صفحه installing on macintash hd بیست دیقه زده چرا؟
            یعنی اینقدر طول میکشه؟
            clean istall کردم
            بله. ممكنه اون قدر هم طول بكشه.
            .:amgr:.

نظر

• فایلی که از اپ استور دانلود کردم بعد از اپدیت نیستش

پاک میشه ؟
              ویرایش توسط milad-70 : https://i-phone.ir/forums/member/23506-milad-70 در ساعت 19-10-2014, 09:49 PM

نظر

• دوستان برای من وارد محیط نصب میشه !

بعد از قبول کردن لایسنس و انتخاب پارتیشن وارد محیط نصب میشه و میزنه ۲۲ دقیقه مانده تا انتهای نصب ! اما بعدش ارور میده که نصب امکان پذیر نیست و گزینه ریستارت ظاهر میشه !؟

علت چیه ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط mohsenfhm نمایش پست ها
                  دوستان برای من وارد محیط نصب میشه !

بعد از قبول کردن لایسنس و انتخاب پارتیشن وارد محیط نصب میشه و میزنه ۲۲ دقیقه مانده تا انتهای نصب ! اما بعدش ارور میده که نصب امکان پذیر نیست و گزینه ریستارت ظاهر میشه !؟

علت چیه ؟
                  مطمینی درست دانلود کردید سیستم عامل رو ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط milad-70 نمایش پست ها
                    فایلی که از اپ استور دانلود کردم بعد از اپدیت نیستش

پاک میشه ؟
                    اگه از store گرفته باشی پاک نمیشه میره launchpad

نظر

• نوشته اصلی توسط A-L-I نمایش پست ها
                      مطمینی درست دانلود کردید سیستم عامل رو ؟
                      بله عزیز

نظر

• نوشته اصلی توسط Sinaonee نمایش پست ها
                        مشکل از فایل نیست.
                        در تنظیمات و در قسمت Security & Privacy بر روی Anywhere قرار دهید

من میخواستم بگم که اون فایل سافت ۹۸ که گفتم خرابه در واقع درست بود.مشکل از همین جایی بود که ایشون اشاره کردند.با همین راهنمایی این دوست منم تونسنم نصب کنم.اول اپدیت کردم.بعدش یک بار هم clean install کردم.در کل به نظرم سریع و روان هست.سیستم من هم early 2011 هست و قدیمی.ولی خوب و سریع کار میکنه.طراحیش هم سلیقه ایه.به نظر من یه جاهاییش خیلی قشنگه ولی یه جاهایی هم به نظرم خوب نیست.ولی فونت هاش بعضی جاها خیلی ریزه و منو اذیت میکنه.شاید در صفحه های رتینا خیلی فرق کنه با مال من ولی در کل فونت ها خیلی کوچیک اند.یه سوال هم دارم اینکه من یه کم شک کردم که این نسخه نهایی باشه چون اولش که میخوام روشن کنم یه نوار باید پر بشه و طول هم میکشه!امن در بتا اینو دیده بودم ایا نسخه نهایی هم که دوستان از خود استور دانلود کردن هم همینجوریه؟باز هم از sinaonee تشکر که واقعا منو نجات داد. ۵ گیگ و این همه وقت تلف نشد

نظر

• نوشته اصلی توسط ardavanj نمایش پست ها
                          من میخواستم بگم که اون فایل سافت ۹۸ که گفتم خرابه در واقع درست بود.مشکل از همین جایی بود که ایشون اشاره کردند.با همین راهنمایی این دوست منم تونسنم نصب کنم.اول اپدیت کردم.بعدش یک بار هم clean install کردم.در کل به نظرم سریع و روان هست.سیستم من هم early 2011 هست و قدیمی.ولی خوب و سریع کار میکنه.طراحیش هم سلیقه ایه.به نظر من یه جاهاییش خیلی قشنگه ولی یه جاهایی هم به نظرم خوب نیست.ولی فونت هاش بعضی جاها خیلی ریزه و منو اذیت میکنه.شاید در صفحه های رتینا خیلی فرق کنه با مال من ولی در کل فونت ها خیلی کوچیک اند.یه سوال هم دارم اینکه من یه کم شک کردم که این نسخه نهایی باشه چون اولش که میخوام روشن کنم یه نوار باید پر بشه و طول هم میکشه!امن در بتا اینو دیده بودم ایا نسخه نهایی هم که دوستان از خود استور دانلود کردن هم همینجوریه؟باز هم از sinaonee تشکر که واقعا منو نجات داد. ۵ گیگ و این همه وقت تلف نشد
                          بله٬ در نسخه نهایی هم شکل و شمایل بوت به همین صورت است. صفحه سیاه با لوگو و نوار پر شونده سفید.

نظر

• نوشته اصلی توسط scavengeboy نمایش پست ها
                            اگه از store گرفته باشی پاک نمیشه میره launchpad

اینو میگه - فک کنم بعد از اپدیت پاک میشه !

نظر

• نوشته اصلی توسط farzad_sh نمایش پست ها
                              سلام و درود
                              من چند صفحه قبل هم این مطلب رو نوشتم کسی جواب نداد .
                              دوستانی که آبدیت کردن قبل از ورود به دسکتاپ yosemite توی یه صفحه مشکی با آرم اپل یه progressbar پر میشه و بعد وارد صفحه اصلی و دسکتاپ میشه . شما هم این مشکل رو دارید؟
                              دوستانی که clean install هم کردن خواهشا جواب بدن آیا نصبی شما هم این مشکل رو داره یا نه؟
                              این که مشکلی نیست. به نظرم خیلی جالبه

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

نظر

• برای من این ارور رو میده
                                چه کار کنم؟؟؟

نوشته اصلی توسط hosseinfar30 نمایش پست ها
                                دوست عزیز روی فایل کلیک کنید تا از dmg خارج بشه بعد اون فایل که پسوندش app هست رو به پوشه اپلیکشن کپی کنید
                                (اگه روی فایل dmg کلیک کنید روی صفحه ای که باز میشه میشه باکشیدن فایل رو به پوشه اپلیکشن بکشید...

نظر

صبر کنید ..
                                X