اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

OS X Yosemite منتشر شد

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• آقا از سافت ۹۸ دانلود کردم ، آنزیپ کردم و فایل رو ریختم تو فولدر اپلیکیشین.

اجرا کردم و آیکون رو با ماوس انداختم تو اپلیکیشن. کلی طول کشید یک فایل شروع شد به نصب. تموم که شد هیچی نشد. الان چیکار کنم ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط fa_sms نمایش پست ها
      من نمیدونم چرا بعضی ها بدون اطلاع جواب میدن. GM3 و public beta 6 هیچ فرقی با نسخه نهایی نداره. فقط build number فرق داره. به همین علت هست update جدید برای yosemite نداره. هر زمان update بعدی بیاد (10.10x) قابل دریافت خواهد بود.
      من نمیدونم چرا بعضی ها که اطلاع ندارن، نظر میدن و روی نظرشون هم پافشاری می کنن؟
      دوست عزیز، وقتی buildNumber عوض شده، یعنی نسخه عوض شده، یه چیزیش تغییر کرده، حالا ولو یه تغییر کوچیک...و اصلا درست نیست که دوستان مکشون رو روی نسخه ای غیر از نسخه نهایی نگه دارن، 

نظر

• روش دابل کلیک می کنم ارور میده میگه فایل ناقصه ؟

آیا باید در پوشه اپلیکیشن باشه حتمی ؟ نمیشه تو یه فولدر دیگه باشه

نظر

• نوشته اصلی توسط hosseinfar30 نمایش پست ها
          دوستان من کلین اینستال کردم ... الان یه چیز واسم عجیبه من یه me294 دارم اول این که نصب خیلی طول داد دوم چرا فن مدام کار میکنه حتی واسه کار های معمولی من توی مرویکس این طور نبودم ...جریانش چیه؟؟؟
          دوست عزیز، ابتدای تصب سیستم عامل جدید، معمولا این اتفاق می افته، یه مقدار (شاید ۲-۳ رو) صبر کنید، همه چی به حالت نرمال برمیگرده...بیشتر مربوط میشه به کارهای پس زمینه ای که سیستم عامل جدید باید برای یک بار انجام بده و اون کارها پروسس زیادی از پردازنده شما می گیره...مخصوصا اینکه تو نسخه جدید سیستم ایندکس گذاری برای جستجو تغییراتی کرده و ممکنه لازم باشه تمام ایندکس فایل هاتون رو دوباره بازنویسی کنه...که خوب پروسه زمان بر و پردازش بریه...صبور باشید مطمئن باشید بعد از یکی دو روز همه چیز از سیستم عامل قبلی هم بهتر و روون تر کار می کنه...
          موفق باشید

نظر

• من از سافت ۳۲ دانلود کردم و ارور میده که ناقصه ۵ گیگ پرید.خود انجمن نمیخواد لینک مستقیم بذاره؟در یک پارت؟تورو خدا اگه میتوتید یه لینک مستقیم بذارین

نظر

• نوشته اصلی توسط sark1988 نمایش پست ها
              نرم افزارا چطور؟

- - - - - - - - - -

نرم افزارا چطور؟
              بله کلا از مک بک آپ میگیره و شامل همه فایل ها و برنامه ها میباشد

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط ardavanj نمایش پست ها
                من از سافت ۳۲ دانلود کردم و ارور میده که ناقصه ۵ گیگ پرید.خود انجمن نمیخواد لینک مستقیم بذاره؟در یک پارت؟تورو خدا اگه میتوتید یه لینک مستقیم بذارین
                لینکی که سافت ۹۸ گذاشته بدون مشکل دانلود و نصب میشه

نظر

• نوشته اصلی توسط ai_khujaste نمایش پست ها
                  آره منم همینجوری هستم! شیر کوهی رو آپدیت کردم به یوسمیتی!
                  قبل این که وارد مثلاً دسکتاپ بشه یه خط افقی از چپ به راست پر میشه که بالاش هم لوگوی اپل هستش!
                  آقا این ورژن سافت ۹۸ آخرین ورژن فک نکنم باشه!

چرا فکر میکنی آخری نیست؟ بیلد نامبر همون نسخه آخر است

نظر

• نوشته اصلی توسط mgg_back نمایش پست ها
                    آقا یه سوال فنی :

من اگه آپدیت کنم اطلاعاتم پاک نمیشه که ؟ من زندگیم رو این مک پرو هستش.

راستی برنامه هایی مثل فتوشاپ چی میشه ؟ کلا اطلاعاتی مثل فونت و تنظیمات و اینجور حرف ها به هم میریزه یا نه ؟
                    تا اونجا که میدونم با آپدیت چیزی پاک نمیشه حالا شما خیلی حساس اطلاعاتت با تایم ماشین یه بک آپ بگیر خیالت راحت

نظر

• نوشته اصلی توسط Amir_AM نمایش پست ها

من با سرعت ۸۰۰ تا ۹۰۰ کیلوبایت دانلود کردم.بعد فایل ها رو چسبوند به هم و موقع باز شدن ارور میده که ناقصه.موقع دانلود هم قطع نشد که بگم اینترنت مشکل داشته.چی کار کنم؟شما جای دیگه نمیشناسی که فایلش ۱ پارت باشه؟

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط Amir_AM نمایش پست ها

من با سرعت ۸۰۰ تا ۹۰۰ کیلوبایت دانلود کردم.بعد فایل ها رو چسبوند به هم و موقع باز شدن ارور میده که ناقصه.موقع دانلود هم قطع نشد که بگم اینترنت مشکل داشته.چی کار کنم؟شما جای دیگه نمیشناسی که فایلش ۱ پارت باشه؟

نظر

• من هم دانلود کردم ارور میده فایل ناقصه. الان تو ویندوز اکسترکت کردم دارم تست می کنم.

خبر میدم.

نظر

• نوشته اصلی توسط ardavanj نمایش پست ها

- - - - - - - - - -

میتونی از اینجا هم دانلود کنی فکر نکنم مشکلی داشته باشه
                          یو اپس| دانلود بازی های ایفون ایپدو ایپاد|سایت تخصصی ایفون،آموزش و اخبار اپلدانلود OS X Yosemite 10.10 با لینک مستقیم

نظر

• این همه از سافت ۹۸ دانلود کردم. زورم میاد ۵ گیگ دیگه دانلود کنم خداییش

نظر

• بچه ها تو ویندوز اکسترکت کردم ، فعلا درسته

نظر

• آقایون فایلی که از لینکهای سایت "سافت ۹۸" دانلود کردین هیچ مشکلی نداره!
                                به اروری که موقع استخراج دریافت میکنید توجه کنید! ببینین چی میگه!
                                اگر هم کسی مشکل داره میتونه بیاد فایل رو از من بگیره!

نظر

صبر کنید ..
                                X