اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

دانلود آپدیت OSX Yosemite 10.10 GM با لینک مستقیم

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط Astiak نمایش پست ها
    ممنون بابا پاسختون. فقط یه سوال دیگه. من Xcode رو رو سیستمم دارم آخرین نسخش رو. مثلا Battle.net بلزارد رو هم دارم که روش Hear.tstone تا نسخه آخرش روش هست. (‌ یه بازی هست این آخری ) . مشکلی براش پیش نمیاد ؟‌ چون اگر قرار باشه اجرا نشن نمیصرفه برم رو این نسخه.

من این رو از سایت imzdl دانلود کردم منتها وقتی extract اش می کنم نوشته OS X Yosemite 10.10 Developer Prevew ننوشه GM candidate. همونه دیگه ‌؟‌

ببخشید زیاد شد. من با برنامه Archive Utility که فایل زی\ رو Extract می کنم مشکلی نداره و یه فایل ۵.۱۸ میده ولی وقتی با The unarchiver اکسترکت می کنم ارور میده و میگه فایل InstallESD رو اکسترکت کنه ؟ چطوریه ؟‌مشکلی نداره ؟

ویرایش :‌

آقا یه جوانمردی به من جواب بده. منتظرم بریزم Yosemite ُ یا نه .
    من همین نسخه ای که گذاشته شده رو دانلود و نصب کردم.برای منم نزده gm ولی تو آپدیتی که تو software update زدم چیزی نیومد که قطعا اگر این نسخه بتا بود باید یه آپدیتی میومد.و اینکه خیلی روان و بدون باگ بود.

نظر

نوشته اصلی توسط Dr.apple نمایش پست ها
      من همین نسخه ای که گذاشته شده رو دانلود و نصب کردم.برای منم نزده gm ولی تو آپدیتی که تو software update زدم چیزی نیومد که قطعا اگر این نسخه بتا بود باید یه آپدیتی میومد.و اینکه خیلی روان و بدون باگ بود.
      شما برنامه و بازي رو os قبليت داشتي ؟ چون مطمئن نيستم كه سازگار باشن با هم. ميترسم نصب كنم نتونم ادشون استفاده كنم.

نظر

نوشته اصلی توسط Astiak نمایش پست ها
        شما برنامه و بازي رو os قبليت داشتي ؟ چون مطمئن نيستم كه سازگار باشن با هم. ميترسم نصب كنم نتونم ادشون استفاده كنم.
        بازی اصلا نداشتم اما 99 درصد برنامه هام اوکی بودند.

نظر

من دانلود کردم٬ ولی اکسترکت نمیشه
          با Archive Utility
          کسی نمی دونه باید چیکارش کنم ؟

ویرایش:

با winrar تو ویندوز repair کردم٬ مشکل حل شد!
          ویرایش توسط Mamad-Mac : https://i-phone.ir/forums/member/45215-mamad-mac در ساعت 04-10-2014, 02:06 PM

نظر

نوشته اصلی توسط Mamad-Mac نمایش پست ها
            OS X Yosemite GM Candidate Full Installer

https://imzdl.com/file_info.php?type=osx&id=39

منبع: imzdl.com
            من دانلود کردم ولی موقع نصب این ارور و میده..!!!؟

نظر

نوشته اصلی توسط smash نمایش پست ها

با نرم افزار Archive Utility خود مک شما فایلی که دانلود کردی رو اکسترکت کن مشکلت حل میشه و اگه موقع اکسترکت ارور داد با WinRar توی ویندوز فایل رو Repair (Alt + R)c کن بهد دوباره توی مک اکسترکت کن.
              این اروری که شما باهاش مواجه شدی برا اینه که فایل کامل اکسترکت نشده٬ منم امروز به این مشکل برخوردم و حل شد

نظر

نوشته اصلی توسط smash نمایش پست ها
                http://www.i-phone.ir/forums/thread71569.html
                ویرایش توسط amgr : https://i-phone.ir/forums/member/63517-amgr در ساعت 05-10-2014, 11:12 AM
                .:amgr:.

نظر

سلام
                  من به این نسخه آپدیت کردم ولی متاسفانه یه مشکل عجیب پیش اومده
                  فایندر دیگه کلا باز نمیشه
                  خیلی راه حل هایی رو امتحان کردم repair کردم از تو disk utility, رفتم رو safe mode و...
                  ولی در نهایت همونجوری هست
                  از تو داک که باز میکنم یک صفحه ی خالی می اید مثل عکس
                  از تو دسکتاپ هم فولدر باز کنم صفحه رفرش میشه و فایندر relaunch میشه
                  رو مکبوکم از بتای ۱ yosemite نصب کردم تا اخر ۷ و بعدش رو gm که اینجوری شد
                  ممنون میشم اگر راهنمایی کنید بدون فایندر نمیشه
                  ویرایش توسط Aliardalan : https://i-phone.ir/forums/member/49026-aliardalan در ساعت 05-10-2014, 05:45 PM

نظر

اقا کسی راه حلی ندارد؟
                    نوشته اصلی توسط Aliardalan نمایش پست ها
                    سلام
                    من به این نسخه آپدیت کردم ولی متاسفانه یه مشکل عجیب پیش اومده
                    فایندر دیگه کلا باز نمیشه
                    خیلی راه حل هایی رو امتحان کردم repair کردم از تو disk utility, رفتم رو safe mode و...
                    ولی در نهایت همونجوری هست
                    از تو داک که باز میکنم یک صفحه ی خالی می اید مثل عکس
                    از تو دسکتاپ هم فولدر باز کنم صفحه رفرش میشه و فایندر relaunch میشه
                    رو مکبوکم از بتای ۱ yosemite نصب کردم تا اخر ۷ و بعدش رو gm که اینجوری شد
                    ممنون میشم اگر راهنمایی کنید بدون فایندر نمیشه

نظر

دوست عزیز
                      من الان رو yosemiteهسنم
                      هیچ مشکلی تو فایندر ندیدم .

نظر

دوستان من ویندوز روی بوت کمپ دارم اگر اینو به صورت Clean install نصب کنم درایو بوت کمپ پاک نمیشه؟

نظر

صبر کنید ..
                        X