اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

دانلود آپدیت OSX Yosemite 10.10 Beta 7 با لینک مستقیم

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط peymayesh نمایش پست ها
    بعد از نصب DP8 کل سیستم من ترکیده!
    حتی بکاپ TimeMachine رو هم برنمیگردونه!
    مجبور شدم از اول نصب کنم.

در کل از DP6 به بعد مشکلات متعددی داشته، امیدوارم DP8 این مشکلاتو نداشته باشه.
    قبول دارم طبیعی هم هست چون هرچی جلوتر میریم هم قابلیتهای جدید اضافه میشه هم محدودیت سیستم عامل پله پله برداشته میشه که باعث میشه تضادها مشخص بشه بیشتر
    حالا منظور از ترکیدن چی هست؟ :/
    ویرایش توسط alitaheri93 : https://i-phone.ir/forums/member/97792-alitaheri93 در ساعت 17-09-2014, 07:12 PM

نظر

نوشته اصلی توسط alitaheri93 نمایش پست ها
      قبول دارم طبیعی هم هست چون هرچی جلوتر میریم هم قابلیتهای جدید اضافه میشه هم محدودیت سیستم عامل پله پله برداشته میشه که باعث میشه تضادها مشخص بشه بیشتر
      حالا منظور از ترکیدن چی هست؟ :/
      آپدیت وقتی تموم شد، به جای اینکه ریست بشه، علامت ورود ممنوع اومد، بعد که خاموش روشن کردم، رفت توی safe boot ولی بازم DP7 بود. بعد دیگه بالا هم نیومد!
      این هم شانس ما بود دیگه!
      البته به نظرم توی kext ها و permission ها مشکل داشتم.

نظر

من نصب كردم بدون مشكل نصب شد و الان با سرعت بيشتر از بتاهاي قبلي داره كار ميكنه. فقط java هشت رو ميخواست كه نصب كردم بهتر شد

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

آپدیت وقتی تموم شد، به جای اینکه ریست بشه، علامت ورود ممنوع اومد، بعد که خاموش روشن کردم، رفت توی safe boot ولی بازم DP7 بود. بعد دیگه بالا هم نیومد!
          این هم شانس ما بود دیگه!
          البته به نظرم توی kext ها و permission ها مشکل داشتم.
          من همیشه توصیه کردم از مک اپ استور به هیچ عنوان دانلود نشه اپدیت ها چون خود نسخه های بتا به اندازه کافی دارای باگ هستن...البته شرایط زمانی بحرانی میشه که شکا دانلود رو به صورت چند بخشی انجام میدید(استاپ و ریزوم)...احتمالا مشکل به جز فرمایشات خودتون میتونه از ناقص یا خراب دانلود شدن firework ها یا code signature ها (درصد خیلی کمی kernel ) باشه
          راه حل اینکه از همون لینک اپدیت دلتا که گذاشتم استفاده کنید ایشالا حل میشه

نظر

این مشکل احتمالا به خاطر برنامه‌ی Trim Enabler هست که برای SSD استفاده میکنم. (یه kext اضافه میکنه)
            دفعه‌ی اول هم که به Yosemite آپگرید کردم، همین مشکل بود.
            حتی Disk Utility هم توی Recovery هنگ میکرد و باز نمیشد که مجبور میشدم با terminal درایو SSD رو فرمت کنم.

البته اگه فایل ها ناقص یا خراب (بر اثر هر اتفاقی) دانلود بشن، اجازه‌ی نصب پیدا نمیکنن. درسته که بتا و آزمایشیه، اما اینقدر هم عقب افتاده نیست!
            (روش‌های مختلف checksum برای اعتبارسنجی دانلود انجام شده بکار گرفته میشه)
            ولی فرمایش شما هم صحیحه. من خودم ترجیح میدم فایلشو دانلود کنم، هم به خاطر اینکه اگه بعداً (مثل الان) گیر افتادم، مجبور نباشم دوباره دانلود کنم، هم به خاطر سرعت دانلودش!

در ضمن الان DP8 هستم. سافاری خیلی بهتر شده و مشکلاتش کمتر. عمده مشکل من توی پخش ویدئو در سافاری هست. خیلی هنگه!

نظر

این مشکل احتمالا به خاطر برنامه‌ی Trim Enabler هست که برای SSD استفاده میکنم. (یه kext اضافه میکنه)
              دفعه‌ی اول هم که به Yosemite آپگرید کردم، همین مشکل بود.
              حتی Disk Utility هم توی Recovery هنگ میکرد و باز نمیشد که مجبور میشدم با terminal درایو SSD رو فرمت کنم.

البته اگه فایل ها ناقص یا خراب (بر اثر هر اتفاقی) دانلود بشن، اجازه‌ی نصب پیدا نمیکنن. درسته که بتا و آزمایشیه، اما اینقدر هم عقب افتاده نیست!
              (روش‌های مختلف checksum برای اعتبارسنجی دانلود انجام شده بکار گرفته میشه)
              ولی فرمایش شما هم صحیحه. من خودم ترجیح میدم فایلشو دانلود کنم، هم به خاطر اینکه اگه بعداً (مثل الان) گیر افتادم، مجبور نباشم دوباره دانلود کنم، هم به خاطر سرعت دانلودش!

در ضمن الان DP8 هستم. سافاری خیلی بهتر شده و مشکلاتش کمتر. عمده مشکل من توی پخش ویدئو در سافاری هست. خیلی هنگه!
              فرمایش شما کاملا صحیحه
              منظور من هم به خاطر عدم اجرای درست بعضی از فایلهاست
              سافاری از اول هنگ بود هنوزم درست نشده :/
              ویرایش توسط alitaheri93 : https://i-phone.ir/forums/member/97792-alitaheri93 در ساعت 18-09-2014, 03:35 AM

نظر

سلام دوستان نسخه نهایی کی میاد؟

نظر

نوشته اصلی توسط abas.karami68 نمایش پست ها
                  سلام دوستان نسخه نهایی کی میاد؟
                  احتمالا ۲ هفته دیگه

نظر

صبر کنید ..
                  X