اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

دانلود نسخه بتای عمومی OS X Yosemite 10.10 با لینک مستقیم

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

فایل رو توی محیط ویندوز ببرم چی؟

نظر

نوشته اصلی توسط pouriar نمایش پست ها
      فایل رو توی محیط ویندوز ببرم چی؟
      فایل InstallESD.dmg هم در ویندوز توسط نرم افزار های MacDrive یا TransMac استخراج نشد.

نظر

سلام
        من امروز از طریق redeem کدی که به ایمیل من ارسال شده بود از appstore دانلود کردم براحتی نصب شد (macbook air 2012)

نظر

منم دانلود کردم همین مشکل رو داره
          هنو مشکل راه حلی واسش پیدا نشده؟؟؟

از اپ استور دانلود کنیم حله ؟؟؟؟
          ویرایش توسط amgr : https://i-phone.ir/forums/member/63517-amgr در ساعت 30-07-2014, 11:56 AM

نظر

نوشته اصلی توسط arsamari91 نمایش پست ها
            منم دانلود کردم همین مشکل رو داره
            هنو مشکل راه حلی واسش پیدا نشده؟؟؟
            از اپ استور دانلود کنیم حله ؟؟؟؟
            خیر، فعلا راه حلی برای چنین مشکلی پیدا نشده.
            برای خیلی ها هم چنین مشکلی بوجود آمده، بیشتر هم بطور مستقیم از Mac App Store دانلود کرده بودند. نمیشود بطور قطع گفت اگر از Mac App Store دانلود کنید، مشکل نخواهد داشت.
            اگر اینترنت مناسبی دارید، دانلود و امتحان کنید. اگر بعد از دانلود همچنان مشکل وجود داشت و خیلی علاقمند هستید نسخه بتا و نصب کنید، باید نسخه بتا ۱ ( Developer Preview ) دانلود و نصب کرده و به بتا ۴ آپدیت کنید.

نظر

من میخوام نسخه بوتیبل بسازم ولی این ارور رو میگیرم. مشکل از همین دانلود فایل هست مثل مشکل بقیه تو این تاپیک یا مشکل چیز دیگه س ؟؟

نظر

نوشته اصلی توسط ali.messi10 نمایش پست ها
                من میخوام نسخه بوتیبل بسازم ولی این ارور رو میگیرم. مشکل از همین دانلود فایل هست مثل مشکل بقیه تو این تاپیک یا مشکل چیز دیگه س ؟؟
                مشكل همينه

نظر

دوستان با چه برنامه ای فایل ها رو از حالت فشرده درآوردید؟

نظر

نوشته اصلی توسط tintiryol نمایش پست ها
                    دوستان با چه برنامه ای فایل ها رو از حالت فشرده درآوردید؟
                    با برنامه unarchiver میتونید این کارو کنید
                    iMessage : xz.mehdi@yahoo.com

نظر

نوشته اصلی توسط ali.messi10 نمایش پست ها
                      مشکل من هم همینه!

نظر

امیدوارم مشکل رو حل کنه.برای من که کار کرد:
                        اول installesd.dmg رو به desktop کپی کنید.فرمت فایل رو از .dmg به .zip تغییر بدید.فایل رو اکسترکت کنید(من از archiver استفاده کردم).پکیج موجود در داخل پوشه اکسترکت شده را show contents کنید تا به یه installesd.dmg دیگه برسید.(اول باید فایل های hidden رو هم نمایان کنید).این فایل سالم و mountable هست.این رو جایگزین فایل اصلی کنید.دیگه بقیشم که خودتون بلدید.اگه سوالی بود در خدمتم!
                        ------------------------
                        دوستان با اینکار محتویات .dmg استخراج میشه ولی انگار فایل یا خرابه یا خراب دانلود شده.من تونستم بوتیبل بسازم،ولی به محض اینکه میخواد نصب شروع شه دوباره ارور verify میده.من که بیچاره شدم،چون ماوریکسمو قبلش فرمت کردم و کلا بدون سیستم عامل شدم.شانس اوردم دیسک mountain lion رو داشتم.خلاصه که اینکارو نکنید!
                        ویرایش توسط Arash : https://i-phone.ir/forums/member/29352-arash در ساعت 01-08-2014, 03:24 PM

نظر

نوشته اصلی توسط Arash نمایش پست ها
                          این راه حل ابتکار خودمه!امیدوارم مشکل رو حل کنه.برای من که کار کرد:
                          اول installesd.dmg رو به desktop کپی کنید.فرمت فایل رو از .dmg به .zip تغییر بدید.فایل رو اکسترکت کنید(من از archiver استفاده کردم).پکیج موجود در داخل پوشه اکسترکت شده را show contents کنید تا به یه installesd.dmg دیگه برسید.(اول باید فایل های hidden رو هم نمایان کنید).این فایل سالم و mountable هست.این رو جایگزین فایل اصلی کنید.دیگه بقیشم که خودتون بلدید.اگه سوالی بود در خدمتم!
                          بعد از اینکه فایل رو با Archiver اکسترکت کردم یه فایل دیگه با همین اسم بدون پسوند ساخته شد. دیگه یه فایل app یا dmg نیست که بخوام show contents رو ببینیم.

نظر

بعد از اینکه فایل رو با Archiver اکسترکت کردم یه فایل دیگه با همین اسم بدون پسوند ساخته شد. دیگه یه فایل app یا dmg نیست که بخوام show contents رو ببینیم.
                            یه فولدر ساخته میشه که درسته پسوند هم نداره،ولی فایل خرابه،ادامه ندید!

نظر

نوشته اصلی توسط Arash نمایش پست ها
                              یه فولدر ساخته میشه که درسته پسوند هم نداره،ولی فایل خرابه،ادامه ندید!
                              یعنی این همه مدت گذشت و دانلود شد و هیج؟! شما نتونستین نصب کنید؟

نظر

یعنی این همه مدت گذشت و دانلود شد و هیج؟! شما نتونستین نصب کنید؟
                                خیر، نصب نشده و نمیتوان بوتیبل ساخت.

نظر

صبر کنید ..
                                X