اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

دانلود OS X Yosemite 10.10 Beta 1 با لینک مستقیم

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

لینک صفحه اول هیچ مشکلی نداره م منم الان به Yosemite آپدیت کردم ولی همونطوزی که انتظار داشتم وضعیت مکم خیلی خرابه و خیلی الکی سنگینش کردم ،
    من الان تو Yosemit هستم و منتظر کمک دوستان برای Clean Install ....

نظر

نسخه ٦ پارت هم مشكل داره !
      روي مك بوك اير ٢٠١٣ نصب نميشه [emoji53]

نظر

نوشته اصلی توسط i.Mahmoud نمایش پست ها
        نسخه ٦ پارت هم مشكل داره !
        روي مك بوك اير ٢٠١٣ نصب نميشه [emoji53]

مشکل از یه جا دیگه هست چون من همین ۶ پارت رو دانلود کردم و نصب شد ... ۶ پارتی که تو پست اول هست کاملا درسته

نظر

نوشته اصلی توسط M.Najafi نمایش پست ها
          مشکل از یه جا دیگه هست چون من همین ۶ پارت رو دانلود کردم و نصب شد ... ۶ پارتی که تو پست اول هست کاملا درسته

منم همين ٦ پارتي پست اول رو دانلود كردم [emoji45]

نظر

دوست عزیز شما روی دسکتاب فایل با پسوند dmg را اجرا کن بعد که ان فایل اینستال مشخص شد آن دا درگ کن تو رستکتاپ و بعد اجرا کن حل میشه (;

نظر

نوشته اصلی توسط i.Mahmoud نمایش پست ها
              منم همين ٦ پارتي پست اول رو دانلود كردم [emoji45]
              من کلا یه پارتیشن دیگه ساختم نصب کردم خواستم فلش بوتیبل درست کنم هم با برنامه هم دستی تو دیسک یوتیلیتی نشد یه راست یه پارتیشن دیگه زدم نصب شد
              خود برنامه رو بفرست تو فولدر برنامه ها اون جا اجراش کن ببین بازم همینه یا نه ؟

نظر

دوستان ببینم این نسخه رو میشه باهاش کار کرد ؟ یا همش یعنی ۹۹٪ کرش میکنه یا ازیت میکنه ؟ بعد من الان اینرو دانلود و نصب کنم بعد اپدیت میده هی بهتر میکنه و ... درسته ؟ بعد اخر که نسخه اصلی ریلیز شه چی ؟ این بتا رو میشه اپدیت کرد به نسخه اصلی ؟ برنامه های روز مره رو میشه روش ران کرد ؟

نظر

باسلام من دانلود کردم این ارور رامیده مشکل چیهYou can’t open the application “mac osx yosemite” because it may be damaged or incomplete.

نظر

نوشته اصلی توسط hhack نمایش پست ها
                    باسلام من دانلود کردم این ارور رامیده مشکل چیهYou can’t open the application “mac osx yosemite” because it may be damaged or incomplete.
                    دوست من از همین تاپیک دانلود کردید ؟ پست اول ؟ دوستان اگه لینکا مشکل داره یکی اطلاع بده خواهشا من با بدبختی دارم دانلود میکنم
                    ویرایش توسط A_lph_A : https://i-phone.ir/forums/member/559-a_lph_a در ساعت 04-06-2014, 05:41 PM

نظر

سلام من هم دارم دانلود میکنم 2گیگ مونده بعد میرم برا نصب اون دوتا قبلی که جواب نداد دانلود کردم دارم این جدیده رو دانلود میکنم صفحه اول 6 پارت هست.

نظر

روش ساخت بوتيبل رو پيدا كردم و به درستي هم بوت ميشه ولي مثل mavariks اون صفحه كه diskutilitie داره پيدا نميكنم ، پس چجوري بايد درايو مك رو پاك كرد؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

سلام دوستان ی سوال دارم

هنوز اعلام نشده این سیستم عامل رو چ سیستمایی پاسخگو هس؟

نظر

دوستان چه خبره !؟ ترو خدا یکی میگه خرابه یکی میگه اررور میده یکی نصب کرده ! چه خبره ؟ بلاخره میشه دانلود و نصب کرد یا نه ؟ اگه موقع بوت نشون نده پس چطور نصبش کنیم ؟ اون دوستمون پست ( ۵۶‌) این رو میگه ؟ واقعا نشون نمیده ؟ ممنون میشم از مدیران یا دوستانی که پشتیبانی میکنند پاسخ گو باشند !

نظر

دوستان این هم سیستم هایی که میتونند از این سیستم عامل بهره ببرند :

The OS X v10.10 Developer Preview supports the following Macs:

iMac (Mid 2007 or newer)
                              MacBook Air (Late 2008 or newer)
                              MacBook (Late 2008 Aluminum, or Early 2009 or newer)
                              Mac mini (Early 2009 or newer)
                              MacBook Pro (Mid/Late 2007 or newer)
                              Mac Pro (Early 2008 or newer)
                              Xserve (Early 2009)

نظر

دوستان واسه نصب osx و ios جدید یا به نوعی آپدیت این سیستم عامل ها فقط به فایل source نیازه؟
                                کاملا قانونیه ؟
                                نیاز به udid که فروم های همسایه برای فروض گذاشتن نیست ؟
                                درصورتی که udid که اونا دارن میفروشن اصلا به گفته advisor های apple رسمی و قانونی نیست

حالا من اگه maverix و ios7.1.1 رو update کنم مشکلی پیش نمیاد و کاملا قانونیه و تصمینیه ؟

نظر

صبر کنید ..
                                X