اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

دانلود OS X Yosemite 10.10 Beta 1 با لینک مستقیم

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط iAlireza نمایش پست ها
    اگه بوت اسکرین رو میگید که مشکی شده در کلیه مدل های رتینا مشکی شده و ظاهرا قسمتی از طراحی جدیده
    علیرضا جان برای من Startup Selection و حتی قسمت Internet Recovery هم سیاه شده

من فکر کردم مشکلی ایجاد شده باشه
    چون جریان هستی که من تازه LED دستگاه رو عوض کردم و متاسفانه سنسور نور صفحه که کنار دوربینه دیگه کار نمیکنه

نظر

• نوشته اصلی توسط iAmir Reza نمایش پست ها
      علیرضا جان برای من Startup Selection و حتی قسمت Internet Recovery هم سیاه شده

من فکر کردم مشکلی ایجاد شده باشه
      چون جریان هستی که من تازه LED دستگاه رو عوض کردم و متاسفانه سنسور نور صفحه که کنار دوربینه دیگه کار نمیکنه
      درسته کل بوت لودر برای مدل های رتینا مشکی شده و مشکلی نداره.

نه به اون قضیه ربطی نداره

نظر

• سلام ٬ این دارک شدن تولبار چجوری انجام میگیره؟

نظر

• نوشته اصلی توسط AmitoRaa نمایش پست ها
          سلام ٬ این دارک شدن تولبار چجوری انجام میگیره؟
          فعلا ناقص هست و در نسخه بتا ۱ قرار نگرفته. فایلش موجوده و با یک تغییر نام فعال میشه ولی سیستم غیر قابل تحمل خواهد شد

نظر

فعلا ناقص هست و در نسخه بتا ۱ قرار نگرفته. فایلش موجوده و با یک تغییر نام فعال میشه ولی سیستم غیر قابل تحمل خواهد شد
            اها ممنون نمیشه بگید حالا؟

نظر

مکتون باید وای دو کاناله داشته باشه که دستگاه های زیر دارند:

مک بوک های رتینا
              مک بوک ایر ۲۰۱۲ به بعد
              آی مک ۲۰۱۲ به بعد
              مک پرو ۲۰۱۳ به بعد
              مک مینی ۲۰۱۲
              راستیتش منم با یه md101 تست کردم و موفق شدم با air drop فایل بفرستم واسه ایفونم... فک میکنم دستگاه هایی که از استاندارد 802.11n پشتیبانی میکنن هم میتونن از این قابلیت های yosemite استفاده کنن...

نظر

• برای من صفحه بوت مثل قبل هستش. mc700
                اون مشکل پیغام تاریخ رو هم بعد از ۳-۴ دفعه OK کردن (که هر بار Logout میشه) دیگه نمیاد.

اما یه مشکل بزرگی که دارم اینه که درصد باتری رو صفر نشون میده و شروع میکنه به شارژ کردن! اما وقتی شارژر رو قطع و وصل میکنم، درست میشه.

در کل نسخه‌ی جالبیه. بالاخره باید این اتفاق می‌افتاد.

نظر

• دوستانی که از ۱۰.۹ آپدیت کردن مشکل کرش spotlight دارند ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط s021 نمایش پست ها
                    راستیتش منم با یه md101 تست کردم و موفق شدم با air drop فایل بفرستم واسه ایفونم... فک میکنم دستگاه هایی که از استاندارد 802.11n پشتیبانی میکنن هم میتونن از این قابلیت های yosemite استفاده کنن...
                    802.11n که استاندارد. دو کاناله میشه اون قضیه ۲.۴ گیگاهرتز و ۵ گیگاهرتز که الان چک کردن آخرین سری مک بوک پرو معمولی که ۱۰۱ هم شاملش میشه داره این قابلیتو

نظر

• سلام
                      میگم اینو مطمئنید هیچ فایلیش رو دستکاری نکردند؟
                      من زیاد از مک سر در نمیارم اما دانلود کردم الآن میبینم که وقتی .dmg رو باز می کنم حداقل اون آرم اولیه رو عوض کردند. از کجا میشه مطمئن شد که بقیه ی فایل ها سالمه؟

نظر

• با سلام راهی وجود داره بوت اسکرین لب تاپ های غیر رتینا مثل رتینا ها سیاه بشه؟ برزگان لطف کنن راهنمایی کنن

نظر

• آقا بتا 2 که نیومده!
                          از کجا باید بگیریمش؟!

نظر

• نوشته اصلی توسط denudate نمایش پست ها
                            آقا بتا 2 که نیومده!
                            از کجا باید بگیریمش؟!
                            مگه کسی گفت بتا ۲ اومده برید دانلود کنید ؟!

نظر

• سلام خدمت دوستانی که نسخه بتا Yosemite رو نصب کردن
                              حتما خیلی از شما با کرش شدن spotlight و hands off در نسخه ۱۰.۱۰ مواجه شده اید
                              راه حل ساده ای وجود داره که ظاهرا در این نسخه علت بوجود امدن این باگ ها مخصوصا در spotlight جناب دیکشنری هستش
                              با سرچی که انجام دادم متوجه شدم اگر تمام ( تکرار میکنم تمام) دیکشنری ها را غیر فعال کنید مشکل حل میشه. برای من که حل شد
                              امتحان کنید و نتیجه رو بگید....
                              ممنون
                              ویرایش توسط hamed32463246 : https://i-phone.ir/forums/member/141105-hamed32463246 در ساعت 16-06-2014, 01:26 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط Arianismmm نمایش پست ها
                                مگه کسی گفت بتا ۲ اومده برید دانلود کنید ؟!
                                ببخشید اشتباه کردم موریکس بود!!!

نظر

صبر کنید ..
                                X