اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

دانلود OS X Yosemite 10.10 Beta 1 با لینک مستقیم

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط iAlireza نمایش پست ها
    اگر جزو لیستی که گفتم نیست، خیر
    احتمالا نیستم (میشه لیست رو بگی کجاست علیرضا جان ببینم دقیق ؟)
    چون نوشته airdrop with older macs: on میاد
    نکنه قابلیت hands off که جواب تلفن هارو میشه با مکبوک داد هم برای من غیر فعاله ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط Amanita نمایش پست ها
      احتمالا نیستم (میشه لیست رو بگی کجاست علیرضا جان ببینم دقیق ؟)
      چون نوشته airdrop with older macs: on میاد
      نکنه قابلیت hands off که جواب تلفن هارو میشه با مکبوک داد هم برای من غیر فعاله ؟
      لیست رو دادم صفحه قبل!

اینطور هم که میگید نداره مکتون، و نباشه ارتباطات جدید با ios یا همون hands-off,call,sms نخواهید داشت

نظر

• نوشته اصلی توسط iAlireza نمایش پست ها
        لیست رو دادم صفحه قبل!

اینطور هم که میگید نداره مکتون، و نباشه ارتباطات جدید با ios یا همون hands-off,call,sms نخواهید داشت
        یعنی تقریبا تمام قابلیت های جدید مثل Airdrop یا hands off sms call و ... برای مکبوک پرو های رتینا به بعد فعاله و روی MD313 فعال نیست .
        درسته ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط Amanita نمایش پست ها
          یعنی تقریبا تمام قابلیت های جدید مثل Airdrop یا hands off sms call و ... برای مکبوک پرو های رتینا به بعد فعاله و روی MD313 فعال نیست .
          درسته ؟
          بله همینطوره دلیلش هم نبود وای فای دو کاناله هست

نظر

• من مشکلی با airdrop ندارم با ios8 .. از هر دو میتونم فایل جابجا کنم

نظر

• دوستان iCloud من برای چند مورد تیک نمیخوره و هر وقت تیک میزنم تیکش برداشته میشه.... مثلا برای ایمیل و contact هام که برای تماس لازمه که وقتی کسی زنگ بهم میزنه توی ایفون، روی مک هم بیاد... باگ هستش؟؟؟ برای چنین قابلیتی باید توی ایکلود contact تیک خورده باشه... dark mode هم نیستش یا من بلد نیستم کجاست؟
              ویرایش توسط hamed32463246 : https://i-phone.ir/forums/member/141105-hamed32463246 در ساعت 08-06-2014, 11:00 AM

نظر

• اگه در مشحصات وای فای زده باشه کخ air drop ساپورت میشه باز هم از امکان مکالمات تلفنی نمیشه استقاده کرد ؟

نظر

• با سلام خدمت دوستانو بنده هر دوی ios8 و OSX 10.10 رو نصب کردم اما متاسفانه نمیتونم  imessages رو فعال کنم که تماس ایفون رو توی مک ببینم لطفا بزرگان کمک کنن مرسی

نظر

• نوشته اصلی توسط arabestani نمایش پست ها
                    با سلام خدمت دوستانو بنده هر دوی ios8 و OSX 10.10 رو نصب کردم اما متاسفانه نمیتونم imessages رو فعال کنم که تماس ایفون رو توی مک ببینم لطفا بزرگان کمک کنن مرسی
                    شما هم مشکل من رو دارید دیگه... خود اپل گفته این قابلیت وقتیه که توی سیستم perferense ایکلود برید و تیک عکس ها و میل و contact ها رو فعال کنید که نمیشه برای منم. شما هم برید نگاه کنید اگر توی ایکلود تیک نداشت یعنی قابلیت continuity رو نداره... همون چیزی که میخواید

نظر

• لطفا یکی آموزش تصویری بذاره . مرسی

نظر

• سلام به همه عزیزان . من پست هارو خوندم . اول از همه من واقعا نتونستم بیخیال این سیستم عامل بشم و با زحمت نصبش کردم ! حالا یه سوال دارم این اپدیت بدن براش مثلا بتا ۲ رو عرضه کنند میشه اپدیت کرد اینرو یا باید بتا ۲ رو دانلود و نصب کرد از نو ؟

-------------------------------

در مورد سوال دوستان که iMessage اکتیو نمیشه ! من خیلی تحقیق کردم ۲ حالت داره !

۱ . اینترنتتون رو از شاتل میگیرید ؟ جدیدا شاتل مشکل پیدا کرده ! اکتیو نمیکنه یا ... ( این مورد رو ۶ نفر از دوستانم گذارشکردند!‌)
                        ۲ . یا اینکه اونهایی که مجوز اپدیت به نسخه دولوپر سیستم عامل رو نداشتن ! ( همانطور که میدونید برای سریه اول تعداد محدودی قابلیت نصب رو دارند و باید از اپل مجوز بگیرند ) نمیتونند اکتیو کنن و باید صبر کنند تا زمان عرضه عموم !

البته میگم این هارو نمیتونم ۱۰۰٪ تآیید کنم ولی چیزی بود که پیدا کردم و گفتم با شما دوستان در میون بزارم .

نظر

• عزیزم این مشکل وجود نداره به دلیل انکه من با اینترنت مخابرات به imessage می ایم بعد نسخه دولوپر مجوز نیاز نداره

نظر

• دوست من بنده گفتم شاتل شما میگی مخابرات ؟ .... بعد هم سریه اول نسخه OSX YOSEMITE دسترسیش فقط برای تعدادی هست ! که شما ثبت نام میکنید بعد ایمیل تاییدیه از اپل میاد که شما مجاز به نصب این نسخه از سیستم عامل هستید ! ولی برای تابستون برای عموم ازاد هست و همه میتونند نصب کنند براحتی ! نمیگم که نمیشه ! همانطور که در اموزش ها دیدید میتونید براحتی نصب کنید و استفاده کنید ولی خب این مشکلات ممکنه وجود داشته باشه ! ... بازم میگم بنده در سایت های اینترنتی و فروم های خارجی این مطالب رو دیدم و خوندم ... ! خودم مطمئن نیستم از این موضوع ! ولی خب دور از عقل هم نیست ! و الا چرا باید یه سری این مشکل رو نداشته باشند ولی یه سری بی مورد این مشکل رو داشته باشند و iMessage اکتیو نشه !
                            ویرایش توسط A_lph_A : https://i-phone.ir/forums/member/559-a_lph_a در ساعت 08-06-2014, 08:48 PM

نظر

• مشکل اکتیو و sign برای بنده حل شد با چیز پی ان اما هم چنان نمیدونم چجوری با لب تاپ تماس برقرار کنم.

نظر

• یعنی یه قابلیت زده فقط برای رتینا ها؟
                                من md318 دارم خیلی قدیمی نسیت.

نظر

صبر کنید ..
                                X