اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نسخه نهایی OS X Mavericks 10.9.3 عرضه شد

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط Ebrahim-hn نمایش پست ها
    الان که مک ندارم چیکار میتونم بکنم ؟نه خودش میاد نه ریکاوریش

Sent from my iPhone using Tapatalk
    باید نسخه DVD یا USB Bootable تهیه کنید، مجدد سیستم عامل مک و نصب کنید. در ویندوز نمیتوانید.

نظر

سلام دوستان
      من بعد از مدتها که ایفون و ایپد داشتم بالاخره یک مک بوک پرو ۶.۲ گرفتم دسته دو
      روش سیستم عامل mac lion 10.8 بود
      دوست داشتم به صورت کارخونه درش بیارم و از اول خودم با اپل ایدی خودم کانفیگش کنم
      به همین دلیل با نگه داشتن دکمه option به قسمت بوت رفتم و با پارتیشن ریکاوری بالا اومدم
      به قسمت reinstall رفتم و مراحل رو پیش رفتم ولی متاسفانه وسط کار از مت اپل id خواست وهر اپل ایدی که ماله خودم و ماله صاحب قبلیش بود زدم همش پیغام میداد که این اپل ایدی اونی نیست که باهاش مک خریداری شده
      متاسفانه پارتیشن مکینتاش اچ دی رو به امید reinstall کردن erase کردم و متاسفانه الان سیستم عاملمو از دست دادم
      امیدوارم نگین بحث من به این تاپیک مربوط نیست چون الان مربوط میشه
      حالا osc mavericks 10.9.3 رو دانلود کردم
      دو تا سوال دارم
      ۱: برای من که قبلش osx lion 10.8 بوده امکانش هست بتونم osx mavericks 10.9.3 نصب کنم؟
      ۲: چجوری فلش بوتیبل بسازم در حالی که مکینتاش پارتیشنمو پاک کردم و اصلا چجوری osx mavericks 10.9.3 رو نصب کتم؟
      بلخشید در این مورد اماتور هستم ممنون میشم راهنماییم کنین
      در ضمن به مک دیگه هم دسترسی ندارم و با اینکه درایو ریکاوریم هست نمیتونم reinstall کنم چون ازم اپل ایدی کسی که سیستم osx mountain lion رو نصب کرده میخواد
      ویرایش توسط avangcom : https://i-phone.ir/forums/member/57443-avangcom در ساعت 22-06-2014, 02:30 AM

نظر

نوشته اصلی توسط avangcom نمایش پست ها
        ۱: برای من که قبلش osx lion 10.8 بوده امکانش هست بتونم osx mavericks 10.9.3 نصب کنم؟
        ۲: چجوری فلش بوتیبل بسازم در حالی که مکینتاش پارتیشنمو پاک کردم و اصلا چجوری osx mavericks 10.9.3 رو نصب کتم؟
        بلخشید در این مورد اماتور هستم ممنون میشم راهنماییم کنین
        ۱. بله، میتوانید نسخه ۱۰.۹.۳ و نصب کنید.
        ۲. باید نسخه ۱۰.۹.۳ دانلود، بوتیبل ساخته و نصب کنید ( برای ساخت بوتیبل، نیاز به سیستم عامل مک دارید. اگر نداشته، نسخه بوتیبل شده و خریداری کرده و بعد شروع به نصب کنید).

http://www.i-phone.ir/forums/thread71567.html
        http://www.i-phone.ir/forums/thread89573.html

نظر

سینا عزیز از کجا خریداری کنم و قیمتش چنده چون ندارم سیستم مک
          و در این صورت این اموزش ساختن فلش بوتیبل به کارم نمیاد درسته؟
          چرا نمیزار osx mountaion lion رو reinstall کنم تا بتونم فلش بوت بسازم؟؟
          ازم اپل ایدی میخواد در همگام reinstall
          ویرایش توسط avangcom : https://i-phone.ir/forums/member/57443-avangcom در ساعت 22-06-2014, 02:47 AM

نظر

سینا عزیز از کجا خریداری کنم و قیمتش چنده چون ندارم سیستم مک
            برای خرید میتوانید به دفتر انجمن مراجعه کنید.
            http://www.i-phone.ir/forums/thread6214.html

نظر

ببخشید پر حرفی میکنم ولی قبل از اینکه پستمو ویرایش کنم شما لطف کردید و جواب دادید
              ممنون میشم در مورد اینکه نمیزاره re install کنم هم توضیح بدین

نظر

ببخشید پر حرفی میکنم ولی قبل از اینکه پستمو ویرایش کنم شما لطف کردید و جواب دادید
                عزيزم همونطور كه سينا جان گفت براى عمل رينستال شما بايد فلش بوتيبل داشته باشيد!

Sent from my iPhone using Tapatalk
                iMessage : xz.mehdi@yahoo.com

نظر

چون کاملا حذف کرده اید. خیر، نمیتوانید دانلود کرده و غیر از سیستم عامل مک، بوتیبل بسازید.
                  نسخه 10.9.3 (بوتیبل شده) و خریداری کرده و نصب کنید.

نظر

سلام دوستان
                    من 10.9.3 رو نصب داشتم قبلا
                    ولی پاکش کردم!
                    حالا می خوام همون 10.9.3 رو نصب کنم باید دقیقا چی رو دانلود کنم؟

نظر

مس توانيد از مك اپ استور دانلود كنيد كه آخرين نسخه خواهد بود
                      از بين بقيه ي ورژن ها هر كدوم به غير از ١٠.٩.٣ را دانلود كنيد بايد آپديت كمبو از سايت اپل را دانلود و نصب فرماييد (اگر ١٠.٩.٢ دا دانلود كرديد غير از كمبو مي توانيد دلتا را نيز دانلود كنيد)
                      به شكل كلين اينستال نصب كنيد

نظر

نوشته اصلی توسط ESC Key نمایش پست ها
                        مس توانيد از مك اپ استور دانلود كنيد كه آخرين نسخه خواهد بود
                        از بين بقيه ي ورژن ها هر كدوم به غير از ١٠.٩.٣ را دانلود كنيد بايد آپديت كمبو از سايت اپل را دانلود و نصب فرماييد (اگر ١٠.٩.٢ دا دانلود كرديد غير از كمبو مي توانيد دلتا را نيز دانلود كنيد)
                        به شكل كلين اينستال نصب كنيد
                        الان من متوجه نشدم باید جی رو دانلود کنم!
                        من الان روی لپ تاپ اپلم هیچ سیستم عاملی نصب نیست ولی قبلا همین 10.9.3 نصب بوده
                        می خوام ببینم که باید کدومو دانلود کنم؟

نظر

نوشته اصلی توسط soroosh79 نمایش پست ها
                          الان من متوجه نشدم باید جی رو دانلود کنم!
                          من الان روی لپ تاپ اپلم هیچ سیستم عاملی نصب نیست ولی قبلا همین 10.9.3 نصب بوده
                          می خوام ببینم که باید کدومو دانلود کنم؟
                          شما نسخه کامل ۱۰.۹.۳ دانلود، بوتیبل ساخته و نصب کنید.

نظر

صبر کنید ..
                          X