اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نسخه نهایی OS X Mavericks عرضه شد + دانلود

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سلام من مک mc 700 دارم . os x 10.6.7 . توی اپ استور نوشته باید ۱۰.۶.۸ به بعد باشی . به اینترنت پر سرعت هم دسترسی ندارم . الان چجوری میتونم این ماکیواری که دوستم دانلود کرده ، منم روی مک خودم نصب کنم ؟ اگه اون از همون روش bootable با استفاده از فلش نصب کرده . منم میتونم؟ خلاصه سوالم اینه چجوری میتونم با ۱۰.۶.۷ ماکیواری رو نصب کنم ؟ مرسی از جوابتون دوستان . دمتتتتتتون جیز . ی ایپدم دارم اپدیت کردم .ایتونز جدید میخواد حیرون شدیم . مرسی

نظر

• نوشته اصلی توسط uns ice نمایش پست ها
      سلام من مک mc 700 دارم . os x 10.6.7 . توی اپ استور نوشته باید ۱۰.۶.۸ به بعد باشی . به اینترنت پر سرعت هم دسترسی ندارم . الان چجوری میتونم این ماکیواری که دوستم دانلود کرده ، منم روی مک خودم نصب کنم ؟ اگه اون از همون روش bootable با استفاده از فلش نصب کرده . منم میتونم؟ خلاصه سوالم اینه چجوری میتونم با ۱۰.۶.۷ ماکیواری رو نصب کنم ؟ مرسی از جوابتون دوستان . دمتتتتتتون جیز . ی ایپدم دارم اپدیت کردم .ایتونز جدید میخواد حیرون شدیم . مرسی
      برای آپدیت نیاز به حداقل ۱۰.۶.۸ هست.اما شما می تونید با ساختن فلش بوتیبل ماوریکس رو بصورت کلین اینستال کنید.البته قبلش از اطلاعاتتون بک آپ بگیرید.

نظر

• میخواستم ببینم امکان دست کاری نسخه مک هم مثل ویندوز وججود داره ؟
        یعنی اگه از این لینک هایی که توی انجمن هست استفاده کنیم برای دانلود ممکنه همراه با تغییراتی باشه برای ماوریکس؟
        بعد راهی هست که بشه از خود اپ استور دانلود کرد ولی اگه اینترنت قطع شد مجددا ادامه همونو رو دانلود کنیم ؟
        ممنون

نظر

• من به یک مشکل اساسی برخوردم. بعداز نصب mavericks برنامه little snitch سازگار نیست و غیرفعال شده حالا چکار باید کرد؟

نظر

• نوشته اصلی توسط XmkZ نمایش پست ها
            من به یک مشکل اساسی برخوردم. بعداز نصب mavericks برنامه little snitch سازگار نیست و غیرفعال شده حالا چکار باید کرد؟
            نسخه ۳.۳ برای هماهنگی با ماوریکس هست.شما آپدیت کردی؟
            نوشته اصلی توسط ila27 نمایش پست ها
            میخواستم ببینم امکان دست کاری نسخه مک هم مثل ویندوز وججود داره ؟
            یعنی اگه از این لینک هایی که توی انجمن هست استفاده کنیم برای دانلود ممکنه همراه با تغییراتی باشه برای ماوریکس؟
            بعد راهی هست که بشه از خود اپ استور دانلود کرد ولی اگه اینترنت قطع شد مجددا ادامه همونو رو دانلود کنیم ؟
            ممنون
            لینک های موجود در انجمن نسخه اصلی و بدون دستکاری هست که از مک استور دانلود شده.

نظر

• سلام
              دوستان دوتا سوال داشتم
              من میتونم این فایل رو بگیرم و بعد از طریق dvd اینستالش کنم؟
              بعد اگر از طریق dvd اینستال کنم کله اطلاعاتم پاک میشه؟
              یا از طریق فلش؟
              باید از روی خود مک نصبش کنم؟
              یا از ریکاوری هم میشه؟
              اخه الان مکم فقط تو safeboot میره و هرکاری میکنم اونجا فلش رو نمیشناسه!!
              اطلاعاتم رو هم نیاز دارم نمیخوام پاک بشه
              ورژنم 10.8.3
              macbook pro Md102
              با تشکر
              ویرایش توسط MASTERWM : https://i-phone.ir/forums/member/73081-masterwm در ساعت 28-10-2013, 02:09 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط bahram112003 نمایش پست ها
                نسخه ۳.۳ برای هماهنگی با ماوریکس هست.شما آپدیت کردی؟
                نه میشه لینک بدبد؟

نظر

نه میشه لینک بدبد؟
                  نسخه اصلی LittleSnitch-3.3

نظر

• نوشته اصلی توسط MASTERWM نمایش پست ها
                    سلام
                    دوستان دوتا سوال داشتم
                    من میتونم این فایل رو بگیرم و بعد از طریق dvd اینستالش کنم؟
                    بعد اگر از طریق dvd اینستال کنم کله اطلاعاتم پاک میشه؟
                    یا از طریق فلش؟
                    باید از روی خود مک نصبش کنم؟
                    یا از ریکاوری هم میشه؟
                    اخه الان مکم فقط تو safeboot میره و هرکاری میکنم اونجا فلش رو نمیشناسه!!
                    اطلاعاتم رو هم نیاز دارم نمیخوام پاک بشه
                    ورژنم 10.8.3
                    macbook pro Md102
                    با تشکر
                    بله میتونید دی وی دی بوتیبل درست کنید و از طریق اون کلین ایستال کنید.
                    اطلاعاتتون پاک میشه.
                    میتونید مک رو روی یه هارد اکسترنال نصب کنید و سیستم رو بالا بیارید از اطلاعاتتون بک آپ تهیه کنید و بعد مک رو روی هارد اصلی نصب کنید

نظر

نسخه اصلی LittleSnitch-3.3
                      ممنون ولی کرک شده اون رو می خوام.

یه مشکل دیگه هم دارم اینکه از وقتی به 10.9 اپدیت کردم وقت باز کردن فایل های کرک یا کیجن برنامه ها ارور میده که اجازه باز کردن این فایل رو ندارید.

نظر

• چرا برنامه هایی که تو لیون داشتم تو ماوریکس اجرا نمیشه؟؟؟

نظر

ممنون ولی کرک شده اون رو می خوام.

یه مشکل دیگه هم دارم اینکه از وقتی به 10.9 اپدیت کردم وقت باز کردن فایل های کرک یا کیجن برنامه ها ارور میده که اجازه باز کردن این فایل رو ندارید.
                          محدودیتی برای اینگونه فایلها در ماویکس ایجاد نشده.احتمالاً ایراد از فایلهاتون هست یا ممکنه نسخه های قدیمی باشن که تو ماوریکس دیگه کار نمیکنن.
                          نوشته اصلی توسط ma.karimi نمایش پست ها
                          چرا برنامه هایی که تو لیون داشتم تو ماوریکس اجرا نمیشه؟؟؟
                          دوست عزیز نرم افزارها با آپدیت سیستمهای عامل بروزرسانی میشن تا خودشون رو با نسخه جدید هماهنگ کنن.فاصله بین Lion و Mavericks زیاد هست و خیلی از برنامه ها تغییر کردن.سعی کنید از نسخه های جدید استفاده کنید.
                          برای اطمینان نام چندتا از برنامه هاتون با ورژن رو اعلام کنید

نظر

محدودیتی برای اینگونه فایلها در ماویکس ایجاد نشده.احتمالاً ایراد از فایلهاتون هست یا ممکنه نسخه های قدیمی باشن که تو ماوریکس دیگه کار نمیکنن.

دوست عزیز نرم افزارها با آپدیت سیستمهای عامل بروزرسانی میشن تا خودشون رو با نسخه جدید هماهنگ کنن.فاصله بین Lion و Mavericks زیاد هست و خیلی از برنامه ها تغییر کردن.سعی کنید از نسخه های جدید استفاده کنید.
                            برای اطمینان نام چندتا از برنامه هاتون با ورژن رو اعلام کنید
                            مثلا الان من speed download میخوام ولی از هرجا دانلود میکنم اجرا نمیکنه

نظر

بله میتونید دی وی دی بوتیبل درست کنید و از طریق اون کلین ایستال کنید.
                              اطلاعاتتون پاک میشه.
                              میتونید مک رو روی یه هارد اکسترنال نصب کنید و سیستم رو بالا بیارید از اطلاعاتتون بک آپ تهیه کنید و بعد مک رو روی هارد اصلی نصب کنید
                              با سلام مجدد
                              آموزش ( تاپیک خاصی هست که چطوری راه دوم (یعنی نصب روی هارد اکسترنال ) انجام بدم ؟
                              همون طور که در جریان هستید بنده فقط میتونم تو safe boot برم و در اون جا فلش و هارد رو نمیسناشه!!
                              البته تو فرمت کردن و recovery mod مشکلی ندارم

نظر

• نوشته اصلی توسط ma.karimi نمایش پست ها
                                مثلا الان من speed download میخوام ولی از هرجا دانلود میکنم اجرا نمیکنه
                                من این نسخه و تست کردم بدون مشکل جواب داد

نظر

صبر کنید ..
                                X