اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نسخه نهایی OS X Mavericks عرضه شد + دانلود

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• ببخشید دوستان من الان ورژن 10.8.5 هستم نمیخوام کلین اینستال کنم فقط میخوام آپدیت کنم
    میشه یکی توضیح بده مرحله به مرحله باید چیکار کنم؟؟؟
    مرسی

نظر

• نوشته اصلی توسط Serial Killer نمایش پست ها
      ببخشید دوستان من الان ورژن 10.8.5 هستم نمیخوام کلین اینستال کنم فقط میخوام آپدیت کنم
      میشه یکی توضیح بده مرحله به مرحله باید چیکار کنم؟؟؟
      مرسی
      لطفا پست اول رو بخونيد توضيح داده :

فایل dmg را باز کنید فایل install osx mavericks.app رو به فولدر اپلیکیشن هاتون انتقال بدید٬ از اونجا میتونید آپگرید
      Livin' in ruins of a palace within my dreams

نظر

• سلام دوستان
        من از قسمت app store در مك تب اپديت Mavericks را زدم واسه اپديت بعد در قسمت launch pad شروع كرد به دانلود Mavericks.
        حالا سوالم اينه كه چجوري ميتونم بعد از اينكه دانلود كامل شد. فايل Mavericks را جايي كپي كنم كه اگه روزي نياز شد ازش دوباره استفاده كنم.
        كه ديگه نخوام 5,2 gb را از اول دانلود كنم.
        ممنون ميشم كامل راهنمايي كنيد.

نظر

• نوشته اصلی توسط Farhad 3gs نمایش پست ها
          سلام دوستان
          من از قسمت app store در مك تب اپديت Mavericks را زدم واسه اپديت بعد در قسمت launch pad شروع كرد به دانلود Mavericks.
          حالا سوالم اينه كه چجوري ميتونم بعد از اينكه دانلود كامل شد. فايل Mavericks را جايي كپي كنم كه اگه روزي نياز شد ازش دوباره استفاده كنم.
          سلام
          بايد USB boot بسازيد كه اموزشش هست

iPhone 5

نظر

• نوشته اصلی توسط Farhad 3gs نمایش پست ها
            سلام دوستان
            وارد پوشه Application بشید و از فایل دانلود شده یه کپی بگیرید

نظر

• دوستان من هم همین مشکل دارم لطفا منو راهنمایی کنید مرسی

نوشته اصلی توسط m-iphone نمایش پست ها

این نسخه متاسفانه مشکل داره و به هیچ عنوان کار نمیکنه , مشکل به هیچ عنوان از دانلود نیست چو

ن این فایل رو به صورت DMG دانلود کردم.

کد HTML:
              Oct 25 15:39:30 mahdis-MacBook-Pro.local Install OS X Mavericks[599]: Stopped operation queue with Error Domain=IAErrorDomain Code=101 "This copy of the Install OS X Mavericks application can't be verified. It may have been corrupted or tampered with during downloading." UserInfo=0x6000000f9c00 {IAErrorAlternateAction=App Store, NSLocalizedRecoveryOptions=(
              	    Cancel,
              	    "App Store\U2026"
              	), NSLocalizedRecoverySuggestion=Delete this copy of the application, and go to the Purchases page of the Mac App Store to download a new copy., NSRecoveryAttempter=<IARecoveryAttempter: 0x608000233640>, NSLocalizedDescription=This copy of the Install OS X Mavericks application can't be verified. It may have been corrupted or tampered with during downloading.}

نظر

• آقا من این ماوریکس رو دانلود کردم از اپستور بعد نصب کردم حالا میخوام بلش بسازم هیچ جا فایل اینستالش نیست... تو اپلیکیشن هم نبود

نظر

• نوشته اصلی توسط iliali007 نمایش پست ها
                  آقا من این ماوریکس رو دانلود کردم از اپستور بعد نصب کردم حالا میخوام بلش بسازم هیچ جا فایل اینستالش نیست... تو اپلیکیشن هم نبود
                  وقتی دانلود میکنی باید بکاپ بگیری ازش
                  بعد از نصب اتوماتیک پاک میشه

نظر

• این اررو چیکار کتم؟

نظر

• نوشته اصلی توسط hrv692006 نمایش پست ها

این اررو چیکار کتم؟
                      توی پست اول زیر لینک مستقیم نوشتم چی کار کنید ...

نظر

• نوشته اصلی توسط Arianismmm نمایش پست ها
                        توی پست اول زیر لینک مستقیم نوشتم چی کار کنید ...
                        من این کارو میکنم بازم همین جوری میشه

نظر

• خب نمیتونه اینجوری باشه
                          شما dmg رو انتقال دادید یا فایل .app توشو ؟

نظر

• با توجه به اینکه این سیستم عامل به صورت یک برنامه در استور قرار داده شده، سوال من اینه که سورسی که در پست اول برای دانلود قرار داده شده به اسم فردی هست که از استور دانلود کرده؟ در این شرایط آیا هر کسی با هر اپل آیدی میتونه برنامه ای که توسط یک اپل آیدی دیگه دانلود شده رو نصب کنه؟ مشکلی بعدا به وجود نمیاد؟ (چون تو آیفون نمیشه که کسی دیگه برنامه رو دانلود کنه و رو گوشی من نصب کنه )

نظر

• نوشته اصلی توسط iMamad نمایش پست ها
                              با توجه به اینکه این سیستم عامل به صورت یک برنامه در استور قرار داده شده، سوال من اینه که سورسی که در پست اول برای دانلود قرار داده شده به اسم فردی هست که از استور دانلود کرده؟ در این شرایط آیا هر کسی با هر اپل آیدی میتونه برنامه ای که توسط یک اپل آیدی دیگه دانلود شده رو نصب کنه؟ مشکلی بعدا به وجود نمیاد؟ (چون تو آیفون نمیشه که کسی دیگه برنامه رو دانلود کنه و رو گوشی من نصب کنه )
                              برای نصب هرگونه App شما باید از اپل تائیدیه بگیرید اما برای نصب سیستم عامل به چنین تائیدیه ای نیاز نیست و در کل اپل برای سیستم عامل های خودش زیاد سخت نمیگیره حتی برای Lion و Mountain Lion که پولی بود امکان کپی گرفتن از سیستم عامل و نصب روی سیستمهای دیگه وجود داشت این نسخه که رایگان هم هست به طبع بدون مشکل کار خواهد کرد.

نظر

• دوستان شما تو این سیستم عامل جدید باگی نداشتید چون من تو safari یک سری مشکلات دارم به نظرتون اپدیت میاد که حل بشه؟

نظر

صبر کنید ..
                                X