اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نسخه نهایی OS X Mavericks عرضه شد + دانلود

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• اين فايل مشكل داره ايا؟!
    چون هنگام پايان نصب ارور دريافت ميكنم مبني بر عدم تاييد فايل

نظر

• نوشته اصلی توسط m-iphone نمایش پست ها
      اين فايل مشكل داره ايا؟!
      چون هنگام پايان نصب ارور دريافت ميكنم مبني بر عدم تاييد فايل
      من هم همین مشکل رو دارم . می گه یا خرابه فایل یا مهر محدودیت زمانی خورده روش .
      کسی راه حلی داره ؟

نظر

• من که از لینک تکی صحفه اول استفاده کردم جواب داد واقعا از مدیرام عزیز تشکر میکنم .

نظر

• این نسخه متاسفانه مشکل داره و به هیچ عنوان کار نمیکنه , مشکل به هیچ عنوان از دانلود نیست چون این فایل رو به صورت DMG دانلود کردم.

کد HTML:
          Oct 25 15:39:30 mahdis-MacBook-Pro.local Install OS X Mavericks[599]: Stopped operation queue with Error Domain=IAErrorDomain Code=101 "This copy of the Install OS X Mavericks application can't be verified. It may have been corrupted or tampered with during downloading." UserInfo=0x6000000f9c00 {IAErrorAlternateAction=App Store, NSLocalizedRecoveryOptions=(
          	    Cancel,
          	    "App Store\U2026"
          	), NSLocalizedRecoverySuggestion=Delete this copy of the application, and go to the Purchases page of the Mac App Store to download a new copy., NSRecoveryAttempter=<IARecoveryAttempter: 0x608000233640>, NSLocalizedDescription=This copy of the Install OS X Mavericks application can't be verified. It may have been corrupted or tampered with during downloading.}

نظر

• نوشته اصلی توسط e-hamid نمایش پست ها
            من هم همین مشکل رو دارم . می گه یا خرابه فایل یا مهر محدودیت زمانی خورده روش .
            کسی راه حلی داره ؟
            شما dmg رو باز کنید و اون گزینه skip رو بزن و نصب کن هیچ مشکلی نداره

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط m-iphone نمایش پست ها

این نسخه متاسفانه مشکل داره و به هیچ عنوان کار نمیکنه , مشکل به هیچ عنوان از دانلود نیست چون این فایل رو به صورت DMG دانلود کردم.
            همونطور که میبینی هم من و هم باقی دوستان نصب کردند
            پس مشکل از طرف شماست !
            فایل هم چون dmg دانلود کردی چه ربطی داره که خراب نباشه ؟!

نظر

• کسی میدونه تو این سیستم عامل maverix مسیر بک آپ کتابها کجا ریخته شد؟ (تموم books های موجود در آیتونز اتوماتیک به iBook برده شد ولی path کتابها رو نشون نمیده)

نظر

• با تشکر از مدیران و دیگر دوستان انجمن که زحمت کشیدن، فایل تک پارتی دانلود شد، بر روی Mavericks GM نصب شد به صورت آپدیت و بدون از دست دادن اطلاعات و برنامه ها

نظر

• نوشته اصلی توسط Arianismmm نمایش پست ها
                  شما dmg رو باز کنید و اون گزینه skip رو بزن و نصب کن هیچ مشکلی نداره

- - - - - - - - - -

فایل هم چون dmg دانلود کردی چه ربطی داره که خراب نباشه ؟!
                  اگه مشکل از دانلود بنده بود فایل DMG اصلا اکسترکت نمیشد و ارور Not recognized میداد.

نظر

• نوشته اصلی توسط m-iphone نمایش پست ها
                    اگه مشکل از دانلود بنده بود فایل DMG اصلا اکسترکت نمیشد و ارور Not recognized میداد.
                    خوب میبینید مشکل از فایل هم نیست ...

نظر

• نوشته اصلی توسط Arianismmm نمایش پست ها
                      خوب میبینید مشکل از فایل هم نیست ...
                      بله حرف شما صحیح اما آیا امکانش هست اپل این فایل رو دیگه ساین نکنه !؟

نظر

• با سلام
                        چرا لینک مستقیم قابلیت دانلود با idm را ندارد؟

نظر

• نوشته اصلی توسط soroosh23ir نمایش پست ها
                          با سلام
                          دارد
                          شما روش کلیک کن ریدارکت میشه و شروع میکنه دانلود که اگه نشد دستی لینک رو کپی من و پیست کن توی idm

نظر

• نوشته اصلی توسط soroosh23ir نمایش پست ها
                            با سلام
                            مشکلی وجود نداره.تنظیماتتون رو چک کنید

نظر

• سلام ببخشيد يه سوال دارم ببخشيد اگه خيلي ساده است من اگه پارت پارت دانلود كنم چه جوري بصورت يه فايل كامل درش بيارم مرسي از لطفتون.چون من تا حا لا با دانلود منيجر كار نكردم

نظر

• نوشته اصلی توسط em3gs نمایش پست ها
                                سلام ببخشيد يه سوال دارم ببخشيد اگه خيلي ساده است من اگه پارت پارت دانلود كنم چه جوري بصورت يه فايل كامل درش بيارم مرسي از لطفتون.چون من تا حا لا با دانلود منيجر كار نكردم
                                همه رو دانلود و در یک پوشه قرار بدید.پارت اول رو اکسترکت کنید بصورت اتوماتیک پارتهای دیگه هم بهش اضافه میشه و در پایان یک فایل کامل خواهی داشت.

نظر

صبر کنید ..
                                X