اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نسخه نهایی OS X Mavericks عرضه شد + دانلود

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

من ماوريك رو از اپ استور ريختم،يه صفحه روى دسك تاپ اومده كه بايد پسورد كى چين رو توش بزنم ،منم هر چى رمز اپل آيديمو ميزنم اصلاً قبول نميكنه
    و بهم اجازه نميده يك سرى از برنامه ها مثل سافارى و آيكلود رو باز كنم
    ویرایش توسط sha.emami : https://i-phone.ir/forums/member/71022-sha-emami در ساعت 25-10-2013, 01:20 PM

نظر

نوشته اصلی توسط sha.emami نمایش پست ها
      Maverickso rikhtam bad ye safe oomade roo desktopam zade enter the keychains pasword , harchi passamo mizanam ghabool nemikone
      Bayad chikar konam bere!
      سلام دوست من
      خواهشا یک دور قوانین انجمن رو مطالعه کنید :
      زبان رسمی این سایت فارسی می باشد، لذا از نوشتن متن فینگلیش خودداری نمایید. در صورت مشاهده ی پست های پینگلیش با فرستنده ی آن برخورد خواهد شد.
      در صورتی که دسترسی به صفحه کلید فارسی ندارید یا تایپ فارسی برایتان دشوار است می توانید از ابزار زیر استفاده نمایید:
      صفحه کلید فارسی:
      کد:
      سیاوش محمودیان - صفحه کلید فارسی
      parseek.com - Farsi Keyboard

مبدل پینگلیش به فارسی (این ابزار بصورت آزمایشی می باشد لذا کاربر باید پس از تبدیل در صورت وجود غلط های املایی آنها را تصحیح کند.):
      کد:
      سیاوش محمودیان - مترجم پینگلیش (فینگلیش) به فارسی

در صورت مشاهده ی غلط های املایی زیاد به فرستنده ی پست اخطار داده خواهد شد.
      سپاس

نظر

نوشته اصلی توسط sha.emami نمایش پست ها
        Maverickso rikhtam bad ye safe oomade roo desktopam zade enter the keychains pasword , harchi passamo mizanam ghabool nemikone
        Bayad chikar konam bere!
        ابتدا باید در انجمن ها فارسی تایپ کنید =)

نظر

نوشته اصلی توسط kazem.shakeri نمایش پست ها
          سلام اگه کلین نصب کنی مشکلت حل میشه هر چی تو درایوی که مک توش نصب هست باشه پاک میشه قبل از نصب از تمام اطلاعاتت بک آپ بگیر به نظر من پارتیشن هاتو پاک کن و کل هاردتو فرمت کن
          ببخشید سئوالم را اینجا پرسیدم ولی در صورت clean install آیا برنامه هایم هم پاک میشوند و باید دوباره همه را نصب کنم
          خیلی ممنون

نظر

نوشته اصلی توسط che890 نمایش پست ها
            ببخشید سئوالم را اینجا پرسیدم ولی در صورت clean install آیا برنامه هایم هم پاک میشوند و باید دوباره همه را نصب کنم
            خیلی ممنون
            بله دوست عزیز
            پاک میشن

نظر

دوستان عزیز عزیز یک سوال من بعد از نصب Mavericks البته به صورت اپدیت ، صدایی که موقع بوت مک بوکم داشتم دیگه نمیاید منظورم صدا دونگ مانندی هست که قبل بوت سیستم عامل شنیده میشه.
              ایا این موضوع برای همه همینطوره یا اشکال خاصی وجود داره؟
              ممنونم.

نظر

سلام الان ورژن مکم ۱۰.۸.۲ هست میتونم بریزم؟

نظر

سلام...اقا ممنون برای قرار دادن لینک !! چندتا سوال دارم !! من الان اگه از توی خود استور برم آپدیت رو بزنم یعنی این نسخه جدید میاد میشینه روی مک قبلیم ؟؟؟ اینستال میشه و تمام اطلاعات قبلیمو هم نگه میداره ؟؟ یا اینکه موقع اینستال میگه فرمت کن !! 2 اینکه من با 1000 بد بختی ویندوز 8 نصب کردم روی مک بوک پرو Mid 2009 و اصلا دلم نمیخواد مجبور شم تمام اون کارا رو دوباره بکنم چون اپل اجازه نصب ویندوز 8 روی لپ تاپ های پایین تر از Mid 2010 رو نمیده !! حالا این فایل رو دانلود کنم نصب کنم ؟؟ یا مستقیم آپدیت کنم از استور یا کلا فرقی نداره در هر صورت اطلاعات موقع اینستال فرمت میشه ؟؟؟

نظر

نوشته اصلی توسط Curva N Milano نمایش پست ها
                    سلام...اقا ممنون برای قرار دادن لینک !! چندتا سوال دارم !! من الان اگه از توی خود استور برم آپدیت رو بزنم یعنی این نسخه جدید میاد میشینه روی مک قبلیم ؟؟؟ اینستال میشه و تمام اطلاعات قبلیمو هم نگه میداره ؟؟ یا اینکه موقع اینستال میگه فرمت کن !! 2 اینکه من با 1000 بد بختی ویندوز 8 نصب کردم روی مک بوک پرو Mid 2009 و اصلا دلم نمیخواد مجبور شم تمام اون کارا رو دوباره بکنم چون اپل اجازه نصب ویندوز 8 روی لپ تاپ های پایین تر از Mid 2010 رو نمیده !! حالا این فایل رو دانلود کنم نصب کنم ؟؟ یا مستقیم آپدیت کنم از استور یا کلا فرقی نداره در هر صورت اطلاعات موقع اینستال فرمت میشه ؟؟؟
                    دوست عزیز اگه پستهای قبل رو بخونید هم با تجارب دوستانتون جواب سوالتون رو میگیرید هم به اطلاعاتتون افزوده میشه.
                    و جواب سوالتون اینکه اگه آپدیت کنید به اطلاعاتتون خدشه ای وارد نمیشه فقط مکتون به ماوریکس آپدیت میشه.

Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free

نظر

• دوستان آیا تو این ورژن از قابلیت airdrop بین مک بوک و ایفون جهت تبادل اطلاعات استفاده کرد؟

نظر

• دوستان اگه 10.8.5 باشیم بازم وقتی بخوایم از app store بگیرم همون 5 گیگ رو باید دانلود کنیم ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط bib200724 نمایش پست ها
                          دوستان آیا تو این ورژن از قابلیت airdrop بین مک بوک و ایفون جهت تبادل اطلاعات استفاده کرد؟
                          خیر

نظر

• نوشته اصلی توسط bil-jobs نمایش پست ها
                            دوستان اگه 10.8.5 باشیم بازم وقتی بخوایم از app store بگیرم همون 5 گیگ رو باید دانلود کنیم ؟
                            مک استور به اینکه شما در چه ورژنی هستی کاری نداره.
                            بله باید ۵ گیگ رو دانلود کنی.

نظر

• سرعت این لینک مستقیم پایینه یا اینترنت ما حالش خوب نیس

نظر

• من اکانت فیسبوکمو وارد گردم ولی به صورت ناقص (فقط دسته ای از دوستام که اطلاعات تماسشونو توی فیسبوک گذاشتن) نمایش میده و تاریخ تولد های بقیه توی تقویم سینک نشده ولی روی مانتن لاین به صورت کامل اومده یود. چیکار میشه کرد؟!

نظر

صبر کنید ..
                                X