اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نسخه نهایی OS X Mavericks عرضه شد + دانلود

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

به این دلیله که نسخه dmg یک حالت فشرده سازی رو روی فایل ایجاد میکنه

من دانلود کردم دیگه و الان نصب هست و مشکلی نداره

استراخش کنید فایل .app همون حجم اصلیه

نظر

سلام دوستان من مک بوکmd101 دارم می خواستم بپرسم اگر clean install کنم درایو ریکاوری 10.8.1 که دارم پاک نمیشه ؟؟؟؟ مرسی لطفا اگه ممکنه دوستان زودتر راهنمایی کنن
      ویرایش توسط alireza1375 : https://i-phone.ir/forums/member/97037-alireza1375 در ساعت 23-10-2013, 11:43 PM

نظر

از بچه هایی که از خود App Store دانلود کردن می تونن لطفا یه چک بکنن ببینن که توی قسمت Purchases ایا Mavericks اضافه شده یا نه
        خواهشا اینو یه چک بکنین

نظر

نوشته اصلی توسط gamno نمایش پست ها
          از بچه هایی که از خود App Store دانلود کردن می تونن لطفا یه چک بکنن ببینن که توی قسمت Purchases ایا Mavericks اضافه شده یا نه
          خواهشا اینو یه چک بکنین
          بله اضافه میشه

نظر

۱ گیگ با اپ استور دانلود کردم اینترنت قطع شد کلا پرید - الان از اینجا دانلود می کنم

نظر

نوشته اصلی توسط smht_62 نمایش پست ها
              بله اضافه میشه
              پس حتما از App store دانلود می کنم ارزش داره توی اکانت ادم باشه حساب نداره فردا دیدی پولی شد نشد هم یه OS تو اکانت باشه خوبه
              ویرایش توسط gamno : https://i-phone.ir/forums/member/36726-gamno در ساعت 24-10-2013, 04:04 AM

نظر

دوستان من مک نسخه ۱۰.۹رو گذاشتم از روی app storeآپدیت کنم اینطوری که چیزی از اطلاعات موجود روی مک بوک پروی من پاک نمیشه که؟

نظر

سلام دوستان
                  وقتی میخوام آپدیت کنم میگه اینو باید نصب کنی : macbook air flash storage firmware update 1.1
                  وقتی میخوام اینو نصب کنم میگه ورژنت نمیخوره.ورژن مکم 10.8.2 هست.حالا چطوری آپدیت کنم؟!

نظر

دوستان تو این نسخه سافاری و ایتیونز هم اپدیت می شن دیگه به نسخه اخر؟

نظر

این لینک مستقیمی ک اینجا قرار دادین تا کی فعاله؟؟

چجوری میشه کاربر ویژه شد؟

نظر

سلام خدمت تمامیه عزیزان . وقت بخیر .

یه چند تا سوال داشتم ممنون میشم راهنمایی کنید .

- اولین سوال اینکه الان بنده بزنم و OS X 10.9 رو از اپ استور دانلود کنم ! میاد توی launchpad و دانلود میشه ! خب بعد از دانلود میره اپدیت و نصب کنه ! سوال اصلی اینجاس که من این همه دانلود میکنم بعدش میتونم یه کپی ازش جایی بگیرم ! اخه من تو تغییرات فایل های سیستمیه مک هستم برای تغییر چهره و .... بخاطر همین خیلی مواقع شده که مجبور به تعویض سیستم عامل شدم . اینطوری اگه باشه من یعنی هر بار باید دانلود کنم !

- سوال بعدی من این اپدیت رو انجام بدم ! بعدش اطلاعاتم که روی هارد هست میمونه ! میخوام اپدیت بکنم نه Clean install ! باید بمونه ! درسته !

- بعد کلا سیستم عامل OS X 10.9 بطور کلی نمیاد ؟ یعنی یه DVD بگیریم که راحت یجا Mavricks نصب کنیم !؟

ممنون از وقتی که برای بنده گذاشتید .

- - - - - - - - - -

- اولین سوال اینکه الان بنده بزنم و OS X 10.9 رو از اپ استور دانلود کنم ! میاد توی launchpad و دانلود میشه ! خب بعد از دانلود میره اپدیت و نصب کنه ! سوال اصلی اینجاس که من این همه دانلود میکنم بعدش میتونم یه کپی ازش جایی بگیرم ! اخه من تو تغییرات فایل های سیستمیه مک هستم برای تغییر چهره و .... بخاطر همین خیلی مواقع شده که مجبور به تعویض سیستم عامل شدم . اینطوری اگه باشه من یعنی هر بار باید دانلود کنم !

- سوال بعدی من این اپدیت رو انجام بدم ! بعدش اطلاعاتم که روی هارد هست میمونه ! میخوام اپدیت بکنم نه Clean install ! باید بمونه ! درسته !

- بعد کلا سیستم عامل OS X 10.9 بطور کلی نمیاد ؟ یعنی یه DVD بگیریم که راحت یجا Mavricks نصب کنیم !؟

نظر

نوشته اصلی توسط A_lph_A نمایش پست ها

1: بعد از اینکه دانلود شد سریع فایلش رو که install osx mavericks.app هست کپی کنید روی دسکتاپ مثلا و بعد آپگرید کنید, این فایل هم توی فولدر اپلیکیشن های بعد از دانلود میاد.

2: بله چیزی پاک نمیشه

3: این هم کلیه خب ولی به صورت دیسک نمیاد (رسمی)

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط OMIDAM نمایش پست ها
                          این لینک مستقیمی ک اینجا قرار دادین تا کی فعاله؟؟

چجوری میشه کاربر ویژه شد؟
                          تا عرضه نسخه بعدی فعال خواهد بود.

http://www.i-phone.ir/forums/thread66049.html

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط pouya apple نمایش پست ها
                          دوستان تو این نسخه سافاری و ایتیونز هم اپدیت می شن دیگه به نسخه اخر؟
                          سافاری که آپدیت بود کلا
                          آیتونز هم 11.1.1 هست

نظر

سلام
                            اگر الان از اپ استور بگیرم می تونم کلین اینستال کنم ؟
                            فقط دانلود میشه و توی LunchPad میشینه . . . !‌ پس چطوری بوتیبلش برای کلین اینستال کنم ؟

نظر

نوشته اصلی توسط Felex نمایش پست ها
                              سلام
                              اگر الان از اپ استور بگیرم می تونم کلین اینستال کنم ؟
                              فقط دانلود میشه و توی LunchPad میشینه . . . !‌ پس چطوری بوتیبلش برای کلین اینستال کنم ؟
                              وقتی تو لانچ پد هست یعنی تو اپلیکیشن هم هست.وارد اپلیکیشن شو روی فایل کلیک راست کن Show Package Contents رو بزن و ادامه ماجرا از http://www.i-phone.ir/forums/thread8...tml#post900687

نظر

نوشته اصلی توسط Arianismmm نمایش پست ها
                                1: بعد از اینکه دانلود شد سریع فایلش رو که install osx mavericks.app هست کپی کنید روی دسکتاپ مثلا و بعد آپگرید کنید, این فایل هم توی فولدر اپلیکیشن های بعد از دانلود میاد.

2: بله چیزی پاک نمیشه

3: این هم کلیه خب ولی به صورت دیسک نمیاد (رسمی)

- - - - - - - - - -

تا عرضه نسخه بعدی فعال خواهد بود.

http://www.i-phone.ir/forums/thread66049.html

- - - - - - - - - -

سافاری که آپدیت بود کلا
                                آیتونز هم 11.1.1 هست

بسیار ممنونم بابت پاسخ دهی .... فقط یه چیز دیگه ! بنده اینترنتم جدیدا یه Time Out میده که کلا یک لحظه قطع میشه ارتباطم ! با هر چی ! برای دانلود این اپدیت به مشکل بر میخورم ؟ یا قابلیت Pause و resume داره !؟ اگر ممکنه بپره ! من همین اپدیتی که در پست اول قرار دادید رو دانلود کنم و نصب کنم مشکلی نیست ؟ هیچ تفاوتی با اون نداره ؟ ممنون .

نظر

صبر کنید ..
                                X