اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نسخه نهایی OS X Mavericks عرضه شد + دانلود

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• بوت کمپ 5.0.5033 روی این os جواب میده؟

نظر

• نوشته اصلی توسط pooria83 نمایش پست ها
      بوت کمپ 5.0.5033 روی این os جواب میده؟
      این نسخه برای نصب درایورهای ویندوز 7 و 8 64بیتی برای اغلب لپ تاپهای اپل مدل 2010 به بعد است.مدل دقیق رو میتونید از لینک زیر ببینید.
      Boot Camp: System requirements for Microsoft Windows operating systems

نظر

• نوشته اصلی توسط masoud1976 نمایش پست ها
        سلام دوستان
        من قبلا یه سوال پرسیدم ولی کسی جواب نداد
        جایی هست که بشه ماوریکس رو خریداری کرد اگه هست خواهشا یه ادرسی لینکی چیزی بدید که ما هم استفاده کنیم
        قبلا تا ۹۸ درصد رفت و قطع شد دیگه نمیخوام بازم ادامه بدم
        از دفتر سایت میتونید تهیه کنید
        http://www.i-phone.ir/forums/thread6214.html

نظر

• نوشته اصلی توسط bahram112003 نمایش پست ها
          این نسخه برای نصب درایورهای ویندوز 7 و 8 64بیتی برای اغلب لپ تاپهای اپل مدل 2010 به بعد است.مدل دقیق رو میتونید از لینک زیر ببینید.
          Boot Camp: System requirements for Microsoft Windows operating systems
          میخوام xp نصب کنم

نظر

• نوشته اصلی توسط pooria83 نمایش پست ها
            میخوام xp نصب کنم
            از این به بعد سوالتون رو در بخش مربوط به خودش مطرح کنید.
            جوابتون هم در همون لینک که گذاشتم هست. مدل دستگاهتون رو پیدا کنید و نسخه بوت کمپ برای xp رو دانلود کنید.

نظر

• مشکلی برای بوت کمپ پیش نمیاد با رفتن به موریکس؟؟؟؟چون ویندوز رو نیاز دارام

نظر

• نوشته اصلی توسط ratonak نمایش پست ها
                مشکلی برای بوت کمپ پیش نمیاد با رفتن به موریکس؟؟؟؟چون ویندوز رو نیاز دارام
                اگه آپدیت کنید خیر مشکلی پیش نمیاد

نظر

• من یک مک بوک ام دی ۳۱۳مدل ۲۰۱۱ دارم و روش مک او اس ایکس ورژن 10.7.3. رو دارم و حالا میخوام به این سیستم موریکس رو به صورت کلین این استال نصب کنم
                  برای همین مجبورم تمام اطلاعاتم رو بریزم روی یک هارد اکسترنالی که دارم مدل وسترن دیجییتال .. . فقط میترسم بعد از نصب موریکس وقتی هارد اکسترنالمو میزنم به لپ تاپ هاردم بسوزه همه اطلاعاتم پاک بشه . چون یک سری شنیدم که همجین اتقاقی میوفته .. آیا این درسته و به نظرتون چیکار کنم .؟
                  ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط ila27 نمایش پست ها
                    من یک مک بوک ام دی ۳۱۳مدل ۲۰۱۱ دارم و روش مک او اس ایکس ورژن 10.7.3. رو دارم و حالا میخوام به این سیستم موریکس رو به صورت کلین این استال نصب کنم
                    برای همین مجبورم تمام اطلاعاتم رو بریزم روی یک هارد اکسترنالی که دارم مدل وسترن دیجییتال .. . فقط میترسم بعد از نصب موریکس وقتی هارد اکسترنالمو میزنم به لپ تاپ هاردم بسوزه همه اطلاعاتم پاک بشه . چون یک سری شنیدم که همجین اتقاقی میوفته .. آیا این درسته و به نظرتون چیکار کنم .؟
                    ممنون
                    این اتفاق روی تمام هاردهای اکسترنال وسترن نمی افته.شما برای اطمینان آپدیت کن به ماوریکس بعد اطلاعاتت رو یه کپی بگیر رو هاردت و یه دو روز از هارد استفاده کن ببین مشکلی پیش میاد یا نه.اگه مشکلی پیش اومد و اطلاعاتت حذف شد دنبال یه هارد دیگه بکرد برا بک آپ اگه هم مشکلی پیش نیومد که کلین اینستال کن و اطلاعاتت رو مجدد برگردون تو مک.

نظر

• برای نصب کلین این استال میتونم پارتیشن بندی کنم و تمام فایل هامو و عکسامو رو بریزم توی یک پارتیشن و بعد فقط برای نصب اون پارتیشنی که توش مک هست رو فرمت کنم که اصلا نیاز نباشه اطلاعاتمو بریزم روی هارد اکسترنال؟‌
                      چون نمیشه همچین ریسکی رو کرد که حالا بیام این کار کنم و بعد ببینم میسوزه یا نمیسوزه !! :d ...

نظر

• نوشته اصلی توسط ila27 نمایش پست ها
                        برای نصب کلین این استال میتونم پارتیشن بندی کنم و تمام فایل هامو و عکسامو رو بریزم توی یک پارتیشن و بعد فقط برای نصب اون پارتیشنی که توش مک هست رو فرمت کنم که اصلا نیاز نباشه اطلاعاتمو بریزم روی هارد اکسترنال؟‌
                        چون نمیشه همچین ریسکی رو کرد که حالا بیام این کار کنم و بعد ببینم میسوزه یا نمیسوزه !! :d ...
                        قرار نیست ریسک کنی.شما وقتی آپدیت کنی اطلاعاتت از بین نمیره.هم اطلاعات رو رو مک داری هم رو هارد.
                        در مورد سوالت هم جواب بله هست.میتونی یه پارتیشن اضافه کنی و موقع کلین اینستال دقت کن که پارتیشنی که سیستم عامل توش هست رو پاک کنی.
                        اما به نظر من اول آپدیت بکن اگه مشکل داشتی بعد کلین اینستال کن.در ماوریکس سرعت به شکل خیلی محسوس بهتر شده

نظر

• دوستان سلام. من يه مكبوك پرو هديه گرفتم ورژنش ١٠.٦.٧ هستش. خيلي وارد تيستم اما فكر ميكنم سيستم leopard باشه. چون من Lion داشتم و امكانات اون رو نداره. و عكس پس زمينه هاي اون لپرده. چند تا سوال دارم. ممنون ميشم راهنمايي كنيد

مدل دستگاه رو از كجا ميشه فهميد؟ يكي بهم گفت M313 اما نميدنم درست گفته يا نه؟

من ميتونم به اين سيستم عامل اخري اپگريد كنم؟ دفتر سايت اينكار رو انجام ميده؟

ايا اين مك ارزش نگه داشتن داره يا به يه مدل بالاتر تعويضش كنم؟ كار من فقط نت گردي و موزيك باهاش.

نظر

• نوشته اصلی توسط tayyeb.mohajeran نمایش پست ها
                            دوستان سلام. من يه مكبوك پرو هديه گرفتم ورژنش ١٠.٦.٧ هستش. خيلي وارد تيستم اما فكر ميكنم سيستم leopard باشه. چون من lion داشتم و امكانات اون رو نداره. و عكس پس زمينه هاي اون لپرده. چند تا سوال دارم. ممنون ميشم راهنمايي كنيد

مدل دستگاه رو از كجا ميشه فهميد؟ يكي بهم گفت m313 اما نميدنم درست گفته يا نه؟

من ميتونم به اين سيستم عامل اخري اپگريد كنم؟ دفتر سايت اينكار رو انجام ميده؟

ايا اين مك ارزش نگه داشتن داره يا به يه مدل بالاتر تعويضش كنم؟ كار من فقط نت گردي و موزيك باهاش.
                            دستگاه شما مدل mc373 تولید ۲۰۱۰ و ۱۵ اینچ هست و در نوامبر ۲۰۱۰ تولید شده
                            md313 که فرمودید ۱۳ اینچ هست و مدل ۲۰۱۱
                            میتونید به ماوریکس آپدیت کنید و بخوبی جواب میده و دفتر سایت هم این کار رو انجام میده
                            ویرایش توسط bahram112003 : https://i-phone.ir/forums/member/30401-bahram112003 در ساعت 14-11-2013, 02:57 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط bahram112003 نمایش پست ها
                              دستگاه شما مدل mc373 تولید ۲۰۱۰ و ۱۵ اینچ هست و در نوامبر ۲۰۱۰ تولید شده
                              md313 که فرمودید ۱۳ اینچ هست و مدل ۲۰۱۱
                              میتونید به ماوریکس آپدیت کنید و بخوبی جواب میده و دفتر سایت هم این کار رو انجام میده
                              بله درست مي فرماييد ١٥ اينچه. اما از كجا فهميديد مدلش mc373 هستش؟ كجاش نوشته؟ ميشه بفرماييد اين مك چقدر ميارزه؟ حس فضولي ديگة!!! چون هديه است. اينكه مي فرماييد اپديت ميكنه سايت، نسخه هك شده كه نيست؟ اخه من زدم رو اپديت از رو سيستم. اما به ١٠.٨ يا يه همچين چيزي ميخواست آپديت كنه. باز هم از شما سپلسگزارم

نظر

• اگر OS X Mavericks رو نصب کنم اطلاعاتم پاک میشه ؟

نظر

صبر کنید ..
                                X