اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نسخه نهایی OS X Mavericks عرضه شد + دانلود

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نميدونم جاي سؤالم اينجاست يا نه!!!

بعد از اپديت به ماوريكس، iPhoto , iMovie , numbers ,...

رو اپديت كردم، و برنامه ها به اخرين ورژن اپديت شدند و أجرا هم ميشوند، توي اپل أستور ؛ توي قسمت پايين هستن كه نوشته شده اپديت شدند

ولي از ديروز تا حالا همه رو زده اپديت، يعني هم پايين زده اپديت شده، هم بالا زده اپديت كن

جالب اينكه وقتي گزينه اپديت رو ميزني، شروع ميكنه به اپديت

با توجه به اينكه اخرين ورژن نصب هست

كسي بگه مشكل از كجاست وداستان چيه!!!!!!!!

ممنون

iPhone 5

نظر

• دوستان من یه مشکله اساسی با رم دارم.با توجه به این که ۱۶ گیگ رم که دارم ولی فقط ۷ گیگ فری دارم. دستگاه me 665

نظر

• نوشته اصلی توسط arefviva نمایش پست ها
        دوستان من یه مشکله اساسی با رم دارم.با توجه به این که ۱۶ گیگ رم که دارم ولی فقط ۷ گیگ فری دارم. دستگاه me 665
        با Activity Monitor چک کن ببین چی درگیرش کرده

نظر

• دوستان من 10.7 نصب دارم میخوام 10.9 رو نصب کنم و فلش هم بوت کردم ولی موقع نصب میگه اول به 10.8 آپگرید کن بعد بیا رو 10.9.راهی نداره که مستقیم به 10.9 برم؟

نظر

• نوشته اصلی توسط saeed.soury نمایش پست ها
            دوستان من 10.7 نصب دارم میخوام 10.9 رو نصب کنم و فلش هم بوت کردم ولی موقع نصب میگه اول به 10.8 آپگرید کن بعد بیا رو 10.9.راهی نداره که مستقیم به 10.9 برم؟
            شما چون ۱۰.۷ هستید باید بتونید مسنقیم آپدیت کنید.فایل رو به پوشه Applications کپی و اجرا کنید اگه پیغامی داد یه عکس ازش همینجا بزار.ضمناً برای آپدیت نیازی به فلش بوتیبل نیست.از فلش برای کلین اینستال استفاده میشه.شما برای رفتن مستقیم به ۱۰.۹ میتونید با همون فلشی که ساختید بصورت کلین اینستال نیز ماوریکس رو نصب کنید.البته قبلش یه بک آپ از اطلاعاتتون بگیرید چون همه چیز پاک میشه.

نظر

• سلام .. خدا وکیلی این اپل هم مارو مسخره کرده با این سیستم عامل بیرون دادنش قبول ندارید ؟؟؟ حالا فرق mavericks با M.lion چی بود مثلا ؟؟ جز اینکه هرچی اپلیکیشن داریم دیگه اجرا نمیشن باید کلی صبر کنیم ؟؟ چه تفاوت های اساسی داره که قبلی نداشت ؟؟
              نه خدا وکیلی قبول ندارید ؟؟ غیر از این داستان multiple displayz چه چیز شاخی داره ؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط Curva N Milano نمایش پست ها
                سلام .. خدا وکیلی این اپل هم مارو مسخره کرده با این سیستم عامل بیرون دادنش قبول ندارید ؟؟؟ حالا فرق mavericks با M.lion چی بود مثلا ؟؟ جز اینکه هرچی اپلیکیشن داریم دیگه اجرا نمیشن باید کلی صبر کنیم ؟؟ چه تفاوت های اساسی داره که قبلی نداشت ؟؟
                نه خدا وکیلی قبول ندارید ؟؟ غیر از این داستان multiple displayz چه چیز شاخی داره ؟؟
                برو به
                Apple menu > System Preferences… > Security & Privacy
                طیق عکس زیر 3 گزینه هست که شما سومی(Anywhere)رو انتخاب کنید.

دستگاه رو ریست و برنامه رو اجرا کنید

محتوای مخفی - انجمن تخصصی آیفون

نظر

• نوشته اصلی توسط Curva N Milano نمایش پست ها
                  سلام .. خدا وکیلی این اپل هم مارو مسخره کرده با این سیستم عامل بیرون دادنش قبول ندارید ؟؟؟ حالا فرق mavericks با M.lion چی بود مثلا ؟؟ جز اینکه هرچی اپلیکیشن داریم دیگه اجرا نمیشن باید کلی صبر کنیم ؟؟ چه تفاوت های اساسی داره که قبلی نداشت ؟؟
                  این امکانی که شما ازش ناراضی هستید توی Mountain Lion هم بود

نظر

• سلام خدمت همه دوستان... دوستان من فایل رو کامل دانلود کردم بعد کلی صبر و نحمل از انجمن همین جا ولی وقتی روی فایل کلیک میکنم که مراحل نصبشو انجام بدم اولین eroor که میده اینه

copy this application to a writable mac os extended formated disk and reopen it to contiune installation

ممنون میشم از راهنماییتون دوستان

نظر

• نوشته اصلی توسط irandoost نمایش پست ها
                      سلام خدمت همه دوستان... دوستان من فایل رو کامل دانلود کردم بعد کلی صبر و نحمل از انجمن همین جا ولی وقتی روی فایل کلیک میکنم که مراحل نصبشو انجام بدم اولین eroor که میده اینه

copy this application to a writable mac os extended formated disk and reopen it to contiune installation

ممنون میشم از راهنماییتون دوستان
                      فایل dmg را باز کنید فایل install osx mavericks.app رو به فولدر اپلیکیشن هاتون انتقال بدید٬ از اونجا یا میتونید آپگرید کنید یا با ساخت نسخه بوتیبل به صورت Clean install نصب کنید.

نظر

• درود به تمام دوستان.
                        راستش تاپیک خاصی پیدا نکردم که این سوال را در آنجا مطرح کنم و همچنین قصد نداشتم تاپیک جدیدی باز کنم.
                        من این سیستم عامل جدید را نصب کردم.اما مشکلی در کپی فایل در فلش و یا هر دیوایس usb وجود داره.یعنی نمیتونم چیزی بر روی اونها کپی کنم و یا از روی اونها حذف کنم.

منتظر راهنمایی دوستان هستم.
                        با سپاس فراوان.

نظر

• نوشته اصلی توسط Masoud-ghr نمایش پست ها
                          درود به تمام دوستان.
                          راستش تاپیک خاصی پیدا نکردم که این سوال را در آنجا مطرح کنم و همچنین قصد نداشتم تاپیک جدیدی باز کنم.
                          من این سیستم عامل جدید را نصب کردم.اما مشکلی در کپی فایل در فلش و یا هر دیوایس usb وجود داره.یعنی نمیتونم چیزی بر روی اونها کپی کنم و یا از روی اونها حذف کنم.

منتظر راهنمایی دوستان هستم.
                          با سپاس فراوان.
                          برنامه paragon NTFS رو نصب کن مشکل حل میشه.

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• سلام
                            آخرین نسخه os برای مدل a1342 چیه؟

ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط pooria83 نمایش پست ها
                              سلام
                              آخرین نسخه os برای مدل a1342 چیه؟

ممنون
                              دستگاه شما Late 2009 هست و محدودیتی برای نصب سیستم عامل ندارید.میتونید به ماوریکس که آخرین نسخه هست آپدیت کنید

نظر

• سلام دوستان
                                من قبلا یه سوال پرسیدم ولی کسی جواب نداد
                                جایی هست که بشه ماوریکس رو خریداری کرد اگه هست خواهشا یه ادرسی لینکی چیزی بدید که ما هم استفاده کنیم
                                قبلا تا ۹۸ درصد رفت و قطع شد دیگه نمیخوام بازم ادامه بدم
                                ویرایش توسط bahram112003 : https://i-phone.ir/forums/member/30401-bahram112003 در ساعت 10-11-2013, 01:25 PM

نظر

صبر کنید ..
                                X