اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

OS X Mavericks نسخه GM عرضه شد + دانلود

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط nima_chapter85 نمایش پست ها
    ببخشید منم یه سوال داشتم
    من الان ۱۰.۸.۵ هستم نسخه نهایی عرضه بشه می تونم بدون خرید از سایت دانلود کنم و آپگرید کنم و اطلاعاتم از بین نره یعنی CLEAN نشه
    ؟
    یا حتما باید به صورت clean نصب بشه ؟
    نسخه نهایی با gm فرقی نداره و هر دو رو میتونید معمولی نصب کنید و نیازی به نصب به صورت clean نیست برای هیچکدوم! اگر gm نصب کنید هم اطلاعاتتون پاک نمیشه

نظر

با تشکر فراوان از مدیران عزیز , فایل به صورت کاملا سالم , و با سرعت ۱۳۸ کیلوبایت بر ثانیه از سرور دریافت شد.
      استفاده از تمام پهنای باند.
      سرعت سرور عالی بود

نظر

نوشته اصلی توسط ozer نمایش پست ها
        سلام
        سرعت دانلود بسیار پایین هست ۲۵-۳۰
        جای دیگه ای آپلود نمیکنید ؟
        مشکل از نت شماست و همچنین توجه داشته باشید لینک مستقیم که باید برای کاربران بخش ویژه باشه در اختیار شماست!

نظر

سلام
          تشکر میکنم از اینکه خیلی سریع اطلاعات رو برای همه کاربران ارسال میکنید ، می خواستم بدونم مثل بقیه osx های دیگه امکان نصب از طریق فلش مموری رو هم میشه داشت یا خیر.
          ممنون

نظر

نوشته اصلی توسط shahin1138 نمایش پست ها
            سلام
            تشکر میکنم از اینکه خیلی سریع اطلاعات رو برای همه کاربران ارسال میکنید ، می خواستم بدونم مثل بقیه osx های دیگه امکان نصب از طریق فلش مموری رو هم میشه داشت یا خیر.
            ممنون
            بله ولی روشش فرق میکنه, در انجمن آموزشش هست

نظر

ممنونم از پاسخ شما ولی من هر چی گشتم پیدا نکردم امکان داره ادرسش رو بدید
              ممنون

نظر

سلام
                ببخشید من همه پست های قبلی رو خوندم ولی از یک چیز مطمین نشدم.
                من اکانت دولوپر ندارم.
                حالا با اینکه ندارم میتونم این فایل رو بعد از دانلود نصب کنم؟؟؟
                مشکلی پیش نمیاد؟؟؟؟
                مرسی

نظر

نوشته اصلی توسط Hesami نمایش پست ها
                  سلام
                  ببخشید من همه پست های قبلی رو خوندم ولی از یک چیز مطمین نشدم.
                  من اکانت دولوپر ندارم.
                  حالا با اینکه ندارم میتونم این فایل رو بعد از دانلود نصب کنم؟؟؟
                  مشکلی پیش نمیاد؟؟؟؟
                  مرسی
                  کلا در مک برای آپدیت به نسخه های بتا و ... نیاز به اکانت دولوپر یا ... نیست

نوشته اصلی توسط shahin1138 نمایش پست ها
                  ممنونم از پاسخ شما ولی من هر چی گشتم پیدا نکردم امکان داره ادرسش رو بدید
                  ممنون
                  http://www.i-phone.ir/forums/thread85701.html

نظر

نصب نمیشه ۵ گیگ بی خود دانلود کردم این ارور و میده:

this copy of the install OSX mavericks application can't be verified.it may have been corrupted or tempered with during downloading.
                    موقع دانلود هم اصلا pause و resume نزدم.راحتم از rar یا نرم افزار the unarchiver درش آوردم

نظر

نوشته اصلی توسط 51234peyman نمایش پست ها
                      نصب نمیشه ۵ گیگ بی خود دانلود کردم این ارور و میده:

this copy of the install OSX mavericks application can't be verified.it may have been corrupted or tempered with during downloading.
                      موقع دانلود هم اصلا pause و resume نزدم.راحتم از rar یا نرم افزار the unarchiver درش آوردم
                      امکانش هست به خاطر اینکه از ورژن بتا دارم استفاده میکنم اسن ارور بده؟و حتما باید clean install کنم؟یعدا اگه از مک استور بخرم چون بتا دارم نصب نمیشه پ باید clean install کرد؟

نظر

بی خود دانلود نکردید حتما مشکلی داشته هنگام دانلود چون در دفتر سایت هم الان این نسخه داره نصب میشه روی دستگاه ها از دیروز و مشکلی نداشتند

با چی دانلود کردید ؟ ترجیها فیل رو ببری روی خود مک و Unarchiver دیفالت مک استخراج کنید

از نسخه بتا هم مشکلی نداره من خودم از dp8 آپدیت کردم gm

نظر

نوشته اصلی توسط Arianismmm نمایش پست ها
                          بی خود دانلود نکردید حتما مشکلی داشته هنگام دانلود چون در دفتر سایت هم الان این نسخه داره نصب میشه روی دستگاه ها از دیروز و مشکلی نداشتند

با چی دانلود کردید ؟ ترجیها فیل رو ببری روی خود مک و Unarchiver دیفالت مک استخراج کنید

از نسخه بتا هم مشکلی نداره من خودم از dp8 آپدیت کردم gm
                          من با idm دانلود کردم بعد فایل و ریختم تو مک بعد با Unarchiver فایلو extract کردم

نظر

من نمیخوام به صورت clean install نصب کنم ایا باید حتما از روی dvd ران بکنم یا میشه همین فایل رو که دان کردم روی هارد خود مک هست رو نصب کنم میشه راهنمایی بکنید

نظر

OS X Mavericks نسخه GM عرضه شد + دانلود

نوشته اصلی توسط vsabouni نمایش پست ها
                              من نمیخوام به صورت clean install نصب کنم ایا باید حتما از روی dvd ران بکنم یا میشه همین فایل رو که دان کردم روی هارد خود مک هست رو نصب کنم میشه راهنمایی بکنید
                              من ریختم روی فلش بعد اپگرید کردم هیچ فایلی هم پاک نشدچون dvd 9 می خواست رو فلش راحت تر بود از روی خود هارد نمی شه پیام می ده بریزید روی dvd

دوستان کسی پاسخ منو نمی ده راجب iphoto که در صفحه اول هست ؟
                              ویرایش توسط nastaran_az : https://i-phone.ir/forums/member/81154-nastaran_az در ساعت 06-10-2013, 02:34 PM

نظر

نوشته اصلی توسط nastaran_az نمایش پست ها
                                من ریختم روی فلش بعد اپگرید کردم هیچ فایلی هم پاک نشدچون dvd 9 می خواست رو فلش راحت تر بود از روی خود هارد نمی شه پیام می ده بریزید روی dvd

دوستان کسی پاسخ منو نمی ده راجب iphoto که در صفحه اول هست ؟
                                من میخوام بریزم رو فلش نمیزاره میگه فایل خیلی بزرگ هستش فلش هم ۸ گیگ هستش یعنی مشکلم از کجاست فرمت فلش چی بود برای شما

نظر

صبر کنید ..
                                X