اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

OS X Mavericks نسخه GM عرضه شد + دانلود

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط m-iphone نمایش پست ها
    آقا با idm دانلود بشه مشکل پیش میاد !؟
    کلا هر فایلی اگر زیاد pause و resume بشه خراب میشه. اگر اطمینان دارید به اینترنتتون دانلود کنید مشکلی نداره

نظر

علی جان من فایل رو گرفتم بدون حتی یه بار قطع شدن و Pause شدن , اما خراب شده و اجرا نمیشه

نظر

علی جان من فایل رو گرفتم بدون حتی یه بار قطع شدن و Pause شدن , اما خراب شده و اجرا نمیشه
        فایل پست اول رو؟!

نظر

نه علی آقا فایل اپل اپس رو , چون اگه شما توصیه کنین که idm مشکل داره با نرم افزار دیگه ای بگیرمش

نظر

نه علی آقا فایل اپل اپس رو , چون اگه شما توصیه کنین که idm مشکل داره با نرم افزار دیگه ای بگیرمش
            لطفا اسم سایت های درجه ۳،۴ رو نیارید ... معلومه یه چیزی در نت دیدند و لیچ کردن و تحویل ملت دادند

شما لینکی که قرار دادیم در پست اول رو دانلود بفرمایید با همون idm مشکلی نداره

نظر

میدونم علی جان چون عجله داشتم لینکی هم دردسرس نبود.
              خیلی ممنونم از زحماتتون ,
              علی جان Clean install کنم موریکس رو ؟!

نظر

میدونم علی جان چون عجله داشتم لینکی هم دردسرس نبود.
                خیلی ممنونم از زحماتتون ,
                علی جان Clean install کنم موریکس رو ؟!
                میل خودتونه. کلا هر سال یکبار clean install توصیه میشه که خیلی ها هم زمان با عرضه نسخه های جدید مک این کار رو می کنن. وگرنه آپگرید هم تفاوتی نمی کنه بنده خودم آپگرید کردم

نظر

آقا علیرضا تازه دو ماه وارد دنیای مک شده ام همیشه این برام سؤال اگه به راحتی میشه فایل OSX رو از اینترنت دانلود میشه کرد و بعد clean نصب میشه و آپدیت ها و رایگان میده و مثل ویندوز activation و ... نمیخواد حالا خرید این نسخه اصلی از مک استور چه مزیتی داره؟
                  خودم 10.8.4 رو 20$ خریدم ولی میبینم ورژن های کرک شده فرقی با این این نسخه اصلی من نداره البته تو ظاهر

نظر

نوشته اصلی توسط mehransmart نمایش پست ها
                    آقا علیرضا تازه دو ماه وارد دنیای مک شده ام همیشه این برام سؤال اگه به راحتی میشه فایل OSX رو از اینترنت دانلود میشه کرد و بعد clean نصب میشه و آپدیت ها و رایگان میده و مثل ویندوز activation و ... نمیخواد حالا خرید این نسخه اصلی از مک استور چه مزیتی داره؟
                    خودم 10.8.4 رو 20$ خریدم ولی میبینم ورژن های کرک شده فرقی با این این نسخه اصلی من نداره البته تو ظاهر
                    هیچ تفاوتی نداره فقط پیش خودتون قانونی خریدید و پولی که بابت زحمتی که کشیده شده است رو پرداخت کردید

نظر

ببخشد این لینک دانلودی که گزاشتید رو folx 4.94 gig نشون میده رو یه دانلودر دیگه ۵.۲ gig نشون میده قضیه ش چیه ، دقیق حجمش چنده ؟

نظر

نوشته اصلی توسط k1_khfan نمایش پست ها
                        ببخشد این لینک دانلودی که گزاشتید رو folx 4.94 gig نشون میده رو یه دانلودر دیگه ۵.۲ gig نشون میده قضیه ش چیه ، دقیق حجمش چنده ؟
                        فایل اصلی بعد از استخراج 5.31 gb هست ولی اینکه در دانلودر های مختلف یک حجم میزنه مشکلی نیست مربوط میشه به تنظیمات خود اون دانلودر

نظر

نوشته اصلی توسط iAlireza نمایش پست ها
                          لطفا اسم سایت های درجه ۳،۴ رو نیارید ... معلومه یه چیزی در نت دیدند و لیچ کردن و تحویل ملت دادند

شما لینکی که قرار دادیم در پست اول رو دانلود بفرمایید با همون idm مشکلی نداره
                          منم الکی ۵گیگ دانلود کردم اون فایل رو برا هیچییی حالا این رو امشب میزارم ممنونم

نظر

نوشته اصلی توسط iAlireza نمایش پست ها
                            صفحه ورودی iPhoto جدید که قابلیت های جدید را نشان می دهد.

ببخشید من الان ماوریک هستم همین گلد مستر این ایفوتو جدید هست چون ایفوتو من پیام اپدیت نمی ده و می گه اپدیت هست
                            ویرایش توسط nastaran_az : https://i-phone.ir/forums/member/81154-nastaran_az در ساعت 05-10-2013, 10:31 PM

نظر

ببخشید منم یه سوال داشتم
                              من الان ۱۰.۸.۵ هستم نسخه نهایی عرضه بشه می تونم بدون خرید از سایت دانلود کنم و آپگرید کنم و اطلاعاتم از بین نره یعنی CLEAN نشه
                              ؟
                              یا حتما باید به صورت clean نصب بشه ؟

نظر

سلام
                                سرعت دانلود بسیار پایین هست ۲۵-۳۰
                                جای دیگه ای آپلود نمیکنید ؟

نظر

صبر کنید ..
                                X