اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

لینک دانلود نسخه نهایی OS X Mountain Lion 10.8 برای اولین بار

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مجدد سلام..یه سوال دیگه نسخه Retail یعنی چی؟
    یجا تو اینترنت دیدم با این مشخصات...بخرم؟

نظر

• نوشته اصلی توسط DJ.Mamal نمایش پست ها
      مجدد سلام..یه سوال دیگه نسخه Retail یعنی چی؟
      یجا تو اینترنت دیدم با این مشخصات...بخرم؟
      Retail یعنی نسخه خرده فروشی. فقط Bootable خریداری کنید تا به صورت مستقیم نصب کنید.

نظر

• نوشته اصلی توسط sinaonee نمایش پست ها
        Retail یعنی نسخه خرده فروشی. فقط Bootable خریداری کنید تا به صورت مستقیم نصب کنید.
        خوب اینایی که تو بازاره اورجیناله؟ مثل ویندوز که نسخه های دستکاری شده داره
        همین ریتل که گفتین تفاوتی داره؟

نظر

• نوشته اصلی توسط DJ.Mamal نمایش پست ها
          خوب اینایی که تو بازاره اورجیناله؟ مثل ویندوز که نسخه های دستکاری شده داره
          همین ریتل که گفتین تفاوتی داره؟
          سیستم عامل مک مانند ویندوز نیست، که نسخه غیر اورجینال و یا دستکاری شده داشته باشه. تمامی نسخه های موجود از Mac App Store دانلود شده اند.

نظر

• جسارتا ریکاروی آنلاین چطوریه؟

نظر

• نوشته اصلی توسط ronin313 نمایش پست ها
              جسارتا ریکاروی آنلاین چطوریه؟
              مک بوک خود را روشن کرده، بعد از شنیدن صدای استارت کلید های Command و R و با هم نگه دارید و وارد اینترنت ریکاوری شوید.

نظر

• می فرماید شما به یه نسخه جدیدتر آپدیتی! و رحمت الله

نظر

• نوشته اصلی توسط ronin313 نمایش پست ها
                  می فرماید شما به یه نسخه جدیدتر آپدیتی! و رحمت الله
                  اگر تهران هستید، تشریف ببرید دفتر انجمن ایمیج از روی نسخه ۱۰.۸.۴ که برروی ایر ۲۰۱۳ هست تهیه شده. براتون ‌‌‌ریستور می کنن و روی ۱۰.۸.۴ بالا میاد.

اینترنت ریکاوری هم معلومه اگر ۱۰.۹ رفته باشید آخرین نسخه فاینال را پیدا می کنه که راهی نداره. تنها راه حلتون ایمیج از روی ۱۰.۸.۴ خود ایر ۲۰۱۳ هست

نظر

• ببخشید خیلی مزاحم شما شدم.جسارتا همونجا میتونن ویندوز هفت هم برام نصب کنن؟
                    بعدش نکته مهم دیگه اینکه این دستگاه کاستومایزه....مشکلی پیش نمیاد؟
                    نکته آخر هم اینکه وقتی با کلید آپشن سیستم بالا میاد یه درایو تحت عنوان Recovery 10.8.4 روش هست...
                    واقعا معطل این دستگاهم.کمک کنید ممنون میشم.
                    ویرایش توسط ronin313 : https://i-phone.ir/forums/member/63202-ronin313 در ساعت 20-08-2013, 10:03 AM

نظر

• بله دوست عديز ميتونن.نه هيچ مشكلى پيش نمياد
                      iMessage : xz.mehdi@yahoo.com

نظر

• دوستان یه سوال داشتم
                        ورژن iMac بنده 10.8.2 هست.امروز توی قسمت software update رفتم و چک کردم ، نوشته بود ورژن 10.8.4 موجوده.که حدود یک گیگ هم حجم داره
                        میخواستم ببینم اگه دانلود کنم و دستگاه رو آپدیت کنم مشکلی پیش نمیاد؟ کار خاصی نباید قبلش انجام بدم؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط Meis@m نمایش پست ها
                          دوستان یه سوال داشتم
                          ورژن iMac بنده 10.8.2 هست.امروز توی قسمت software update رفتم و چک کردم ، نوشته بود ورژن 10.8.4 موجوده.که حدود یک گیگ هم حجم داره
                          میخواستم ببینم اگه دانلود کنم و دستگاه رو آپدیت کنم مشکلی پیش نمیاد؟ کار خاصی نباید قبلش انجام بدم؟؟
                          خیر چه مشکلی پیش بیاد آخه؟ آپدیت از طرف اپل هست دیگه باید بزنید دانلود کنه و خودش ریستارت می کنه و نصب می کنه

نظر

• نوشته اصلی توسط iAlireza نمایش پست ها
                            خیر چه مشکلی پیش بیاد آخه؟ آپدیت از طرف اپل هست دیگه باید بزنید دانلود کنه و خودش ریستارت می کنه و نصب می کنه
                            یه مشکلی هست!
                            وقتی شروع میکنه به دانلود آپدیت.تا حدود 300 مگ رو دانلود میکنه.یه دفعه پیغام ارور 102 میده! و دیگه ادامش رو دانلود نمیکنه!
                            ریستارت هم کردم ولی درست نشد.مشکل از کجاست؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط Meis@m نمایش پست ها
                              یه مشکلی هست!
                              وقتی شروع میکنه به دانلود آپدیت.تا حدود 300 مگ رو دانلود میکنه.یه دفعه پیغام ارور 102 میده! و دیگه ادامش رو دانلود نمیکنه!
                              ریستارت هم کردم ولی درست نشد.مشکل از کجاست؟؟
                              از اینترنت شما

نظر

• سلام دوستان من از سایت p30download همه ی پارت هارو دانلود کردم اما فرمتشون جوریه که اکسترکت نمیشن ، چیکار باید کنم ؟

نظر

صبر کنید ..
                                X