اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

لینک دانلود نسخه نهایی OS X Mountain Lion 10.8 برای اولین بار

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط ronin313 نمایش پست ها
    من ایر 2013 دارم و این مصبت روش نصبه...بخوام 10.8.4. نصب کنم روش چیکارکنم؟ میشه کمک کنید؟
    مدام هنگ میکنه لامصب
    نسخه کامل 10.8.4 و دانلود کرده، از طریق این آموزش Bootable USB بسازید و به صورت Clean Install نصب کنید

نظر

• این سوال آخرم لطف کنید جواب بدین ممنون میشم.جسارتا 10.8.2 با 10.8.4 فرقش زیاده؟ چون سورس 10.8.2 رو دارم...ممنونم

نظر

این سوال آخرم لطف کنید جواب بدین ممنون میشم.جسارتا 10.8.2 با 10.8.4 فرقش زیاده؟ چون سورس 10.8.2 رو دارم...ممنونم
        قطعا فرق داره. شما نسخه 10.8.2 و نصب کنید، سپس به 10.8.4 آپدیت کنید.

آپدیت 10.8.4

نظر

• سلام مجدد.الان که نسخه 10.9 نصبه نسخه 10.8.2 نصب نمیشه...چیکار میشه کرد؟

نظر

• نوشته اصلی توسط sinaonee نمایش پست ها
            قطعا فرق داره. شما نسخه 10.8.2 و نصب کنید، سپس به 10.8.4 آپدیت کنید.

آپدیت 10.8.4
            جناب دستگاهی که با نسخه ۱۰.۸.۴ عرضه شده چطوری میشه به نسخه پایین تر برد که اصلا این دستگاه رو نمیشناسه؟؟؟؟
            راهنمایی می کنید مطمئن باشید اول

نظر

سلام مجدد.الان که نسخه 10.9 نصبه نسخه 10.8.2 نصب نمیشه...چیکار میشه کرد؟
              پست بالایی توضیح دادم

ایر ۲۰۱۳ فقط و فقط ۱۰.۸.۴ و ۱۰.۹ رو میشناسه

نظر

• سلام مجدد.آقا 10.8.4 رو هم نشناخت...چه گلی بر سر کنم؟
                البته سیستم بالا که میاد برای نصب یه درایو ریکاروی 10.8.4 روش هست....ممنونم
                ویرایش توسط sega : https://i-phone.ir/forums/member/60564-sega در ساعت 13-08-2013, 05:32 PM

نظر

• کمک!!!!!
                  سلام مجدد.آقا 10.8.4 رو هم نشناخت...چه گلی بر سر کنم؟

نظر

کمک!!!!!
                    سلام مجدد.آقا 10.8.4 رو هم نشناخت...چه گلی بر سر کنم؟
                    اصولا وقتی به بتا مک آپدیت کنید امکان برگشت به نسخه فاینال قبلی رو ندارید و تنها باید صبر کنید تا ۱۰.۹ فینال بیاد

نظر

• یعنی رفت رو هوا سیستم؟ آپدیت هم نمیشه...میشه راهنمائی کنید چطوری همین 10.9 رو آپدیت کنم؟

نظر

یعنی رفت رو هوا سیستم؟ آپدیت هم نمیشه...میشه راهنمائی کنید چطوری همین 10.9 رو آپدیت کنم؟
                        ربطی به نصب 10.9 نداره، شما زمانی که مک می خرید تنها به ورژنی می تونید برگردید که برای اولین بار روی مک نصب شده. ورژن مک بوک ایر 2013، 10.8.4 می باشد.
                        شما USB bootable به درستی نمیسازید. اگر اینترنت پر سرعت دارید از روش ریکاوری آنلاین نسخه 10.8.4 و نصب کنید.

نظر

• سلام میخواستم بدونم 10.8.2 روی مک بوک mid-2009 نصب میشه؟
                          اخه با خودش آبدیت میزنم تا 10.7.5 بیشتر نمیده..تازه دانلود میشه اما سیو نمیکنه..ممنون میشم راهنمایی کنید

نظر

• نوشته اصلی توسط DJ.Mamal نمایش پست ها
                            سلام میخواستم بدونم 10.8.2 روی مک بوک mid-2009 نصب میشه؟
                            اخه با خودش آبدیت میزنم تا 10.7.5 بیشتر نمیده..تازه دانلود میشه اما سیو نمیکنه..ممنون میشم راهنمایی کنید
                            اره دوست عزیز.
                            چون شما مدل قدیمی مک رو دارید و اون اپدیت اون سیستم عامل هست.
                            منظورتون از دانلود میکنه سیو نمیکنه و نمیفهمم.چون وقتی از مک اپ استور اپدیت کنید دستگاه اچدیت میشه و این اپدیت به صورت فایل یکجا ذخیره نمیشه که دوباره نصب کنید خودش بعد دانلود نصب میکنه و دستگاه ریستارت میشه و اپدیت میشه!
                            iMessage : xz.mehdi@yahoo.com

نظر

• نوشته اصلی توسط MEHDI_D12 نمایش پست ها
                              اره دوست عزیز.
                              چون شما مدل قدیمی مک رو دارید و اون اپدیت اون سیستم عامل هست.
                              منظورتون از دانلود میکنه سیو نمیکنه و نمیفهمم.چون وقتی از مک اپ استور اپدیت کنید دستگاه اچدیت میشه و این اپدیت به صورت فایل یکجا ذخیره نمیشه که دوباره نصب کنید خودش بعد دانلود نصب میکنه و دستگاه ریستارت میشه و اپدیت میشه!
                              lممنون بابت راهنمایی
                              آخرین ورژنی که روش نصب میشه چیه؟تو بازار موجود هست بخرم و بروش دستی نصب کنم..
                              والا دیشب زدم دانلود کنه حجمش 2 گیگ بود..آخر دانلود ارور داده بود و نصب نشد..

نظر

• نوشته اصلی توسط DJ.Mamal نمایش پست ها
                                lممنون بابت راهنمایی
                                آخرین ورژنی که روش نصب میشه چیه؟تو بازار موجود هست بخرم و بروش دستی نصب کنم..
                                والا دیشب زدم دانلود کنه حجمش 2 گیگ بود..آخر دانلود ارور داده بود و نصب نشد..
                                شما نسخه 10.8.4 و خریداری و یا دانلود کنید و به صورت کلین انیستال نصب کنید. از خود ورژن 10.7 نمیتونید آپدیت کنید به 10.8.

نظر

صبر کنید ..
                                X