اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

لینک دانلود نسخه نهایی OS X Mountain Lion 10.8 برای اولین بار

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط Alireza نمایش پست ها
    کسی میدونه برنامه*هایی مثل Matlab هنوز نسخه*ی سازگار دادن؟
    کلا به احتمال چند درصد برنامه*های کاربردی سازگار شدند؟ کسی نظری داره؟
    من Matlab رو تست کردم و کار کرد.
    تقریبا همشون کار می کنند با شیرکوهی.

نظر

• نوشته اصلی توسط mahan_james نمایش پست ها
      دوست عزیز یه سوال بپرسم (شاید یه ذره عجیب باشه)
      میشه کاری کرد که بازی هایی که مخصوص ویندوز هستن (فرض کنید fifa12) میشد کاری کرد که تو مک نصب بشه؟:d:d:d
      اصلا یکسری از بازی ها مثل خود همین fifa نسخه مک هم دارند:
      EA SPORTS Soccer | FIFA Soccer 12 - Mac | EA SPORTS Soccer

یا مثلا Assassin's Creed II

نظر

• سلام
        دوستان من os x mountain lion 10.8 رو از همین لینک ها دانلود کردم و آپگرید کردم و مشکل خاصی هم نداشتم.
        اما چون میخواستم دستگاه رو صفر کنم . کلا فرمت کردم و بعد با فلش بوتی که ساخته بودم دوباره ۱۰.۸ رو نصب کردم.
        اما الان مشکلم اینه که موقع کار کردن دستگاه ریست میشه و یک صفحه سفید رنگی میآد و ارور اینکه سیستم مشکل داره this system have a problem رو نشون میده و میزنه press any key to restart و دوباره روشن میشه !!!!
        مشکل از کجا میتونه باشه؟!

نظر

• بچه ها يه سوالي تو اپ استور زده رو ١٠.٦.٨ يعني اسنو لپارد هم نصب مي شه كسي تست كرده ؟
          نوشته اصلی توسط javadh نمایش پست ها
          سلام
          دوستان من os x mountain lion 10.8 رو از همین لینک ها دانلود کردم و آپگرید کردم و مشکل خاصی هم نداشتم.
          اما چون میخواستم دستگاه رو صفر کنم . کلا فرمت کردم و بعد با فلش بوتی که ساخته بودم دوباره ۱۰.۸ رو نصب کردم.
          اما الان مشکلم اینه که موقع کار کردن دستگاه ریست میشه و یک صفحه سفید رنگی میآد و ارور اینکه سیستم مشکل داره this system have a problem رو نشون میده و میزنه press any key to restart و دوباره روشن میشه !!!!
          مشکل از کجا میتونه باشه؟!
          ممكن هست مثلا يك بار اينجوري بشه ولي اگه تعداد دفعاتش زياد هست فايلي كه دارين ايراد داره فعلا اين نسخه يك هست يا منتظر بعدي شين يا از جايي تهييه كنين ، مي تونيد اگه قبلا كه رو لاين نصب كرديد مشكل نداشت دوباره رو اون نصب كنين .
          ویرایش توسط amir00366 : https://i-phone.ir/forums/member/48844-amir00366 در ساعت 13-08-2012, 04:50 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط amir00366 نمایش پست ها
            بچه ها يه سوالي تو اپ استور زده رو ١٠.٦.٨ يعني اسنو لپارد هم نصب مي شه كسي تست كرده ؟

ممكن هست مثلا يك بار اينجوري بشه ولي اگه تعداد دفعاتش زياد هست فايلي كه دارين ايراد داره فعلا اين نسخه يك هست يا منتظر بعدي شين يا از جايي تهييه كنين ، مي تونيد اگه قبلا كه رو لاين نصب كرديد مشكل نداشت دوباره رو اون نصب كنين .
            رو ۱۰.۶.۸ هم نصب میشه مشکلی نداره. من نصب کردم.

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط amir00366 نمایش پست ها
            بچه ها يه سوالي تو اپ استور زده رو ١٠.٦.٨ يعني اسنو لپارد هم نصب مي شه كسي تست كرده ؟

رو ۱۰.۶.۸ هم نصب میشه مشکلی نداره. من نصب کردم.

نظر

• بطور بیسابقه ای مصرف اینترنت من پس از نصب شیر کوهی زیاد شده... ۲گیگ برای یک روز وب گردی و دانلود ۱۵ مگ موزیک!!!!!

الان هم اومدم تو انجمن که اینو تایپ کنم ۷مگ مصرف داشتم
              از دیروز تمامی پسوردها رو عوض کردم و فقط یک سیستم وصل
              یعنی چیزی رو داره پشت پرده دان می کنه؟؟؟
              الان شد ۱۱مگ

نظر

• نوشته اصلی توسط mova نمایش پست ها
                بطور بیسابقه ای مصرف اینترنت من پس از نصب شیر کوهی زیاد شده... ۲گیگ برای یک روز وب گردی و دانلود ۱۵ مگ موزیک!!!!!

الان هم اومدم تو انجمن که اینو تایپ کنم ۷مگ مصرف داشتم
                از دیروز تمامی پسوردها رو عوض کردم و فقط یک سیستم وصل
                یعنی چیزی رو داره پشت پرده دان می کنه؟؟؟
                الان شد ۱۱مگ
                با little snitch كانكشن هايي كه استفاده نداري ببند

نظر

• نوشته اصلی توسط amir00366 نمایش پست ها
                  با little snitch كانكشن هايي كه استفاده نداري ببند
                  ببخشید متوجه نشدم...؟ چه کانکشنی؟با یک کانکشن به مودم وصلم.
                  برنامه ای هست که بدونم چی داره دان میشه؟

نظر

• نوشته اصلی توسط mova نمایش پست ها
                    ببخشید متوجه نشدم...؟ چه کانکشنی؟با یک کانکشن به مودم وصلم.
                    برنامه ای هست که بدونم چی داره دان میشه؟
                    Little Snitch برنامه فایروال هست و برای هر اتصال به اینترنت از شما اجازه میگیره.
                    به مسیر زیر برید:
                    System Preferences-> Software Update
                    تیک ها رو بردارید.
                    البته بعد از اینکار باید بصورت دستی OS X رو آپدیت کنید.
                    اگر آپدیت خودکار برنامه ها هم فعال هست، غیر فعالشون کنید.

نظر

• سلام
                      دوستان لینک دانلود کار نمی کرد لینک سالم ندارید بدید دانلود کنیم

نظر

• دوستان انقدر جواب ما رو ندادید تا گشتم خودم تونستم لینک مستقیم دانلود شیر کوهی رو تو سایت دانلود ها پیدا کنم اینم لینکش هرکی خواست بره راحت دانلود کنه حالشو ببره

نسخه نهایی OS X Mountain Lion برای مک

نظر

• سلام من یه مک بوک دارم که سیستم عاملش lion بعد با بوت کمپ ویندوز 7 نصب کردم یه مدتیه lion مشکل پیدا کرد منم از disk utility پاکش کردم Earas کردم حالا lion پاک شده و ویندوز هست ولی حجم هاردی که به lion اختصاص داده شده بود خالی شده ولی از بین نرفته یعنی به ویندوز اضافه نشده. برای این کار چیکار باید بکنم؟

نظر

• خوب اون بخش فرمت مک هست و باید به فرمت ویندوز اضافه کنید
                            در ضمن اینجا تاپیک دانلود mountain lion هست و سوال خودتون رو در جای نامناسبی پرسیدید

این بخش جای بهتری بود
                            سؤالات و مشکلات در مورد مک
                            i-phone.ir
                            The Best or Nothing

Twitter : Rouzbeh7000

نظر

• سلام. خسته نباشید. ببخشید من نمیدونم این سوال اینجا مطرح شده یا نه! ولی جوابش برام مهم بود. در هر حال اگه تکراریه از قبل معذرت میخوام. جایی به من گفتن که از Snow Leopard اگه بخوای بری به Mountain Lion، ترجیحا Clean Install انجام بده چون اگه Upgrade کنی سرعت دستگاه کم میشه. ایا همچین قضیه ای واقعا هست؟ چون من bookmark ها و preferences هامو ترجیح میدم پاک نشن. حالا با تجربه خودتون اگه مستقیما از فایل App Store برم update کنم سرعت دستگاه کم میشه؟ الانم با برنامه ای مشکل ندارم و سرعت Boot ام در دفعات مختلف بین ۳۰ تا ۵۰ ثانیه س؛ (از زمانی تایم گرفتم که صدای دستگاه میاد تا زمانی که پسورد میخواد)
                              بهم بی زحمت بگید که اگه کم میشه دیگه دوباره کاری نشه و از همون اول Clean Install انجام بدم. و یه سوال دیگه این که من RAM ام ۴ ه. به نظرتون میارزه برم ۸ ش کنم؟ بعد مشکل باتری که میگن رو واقعا هست در موردش؟زمانش نصف میشه و اینا!!!
                              مرسی از همه گی!
                              ویرایش توسط aabdeshah : https://i-phone.ir/forums/member/39813-aabdeshah در ساعت 21-08-2012, 05:47 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط aabdeshah نمایش پست ها
                                سلام. خسته نباشید. ببخشید من نمیدونم این سوال اینجا مطرح شده یا نه! ولی جوابش برام مهم بود. در هر حال اگه تکراریه از قبل معذرت میخوام. جایی به من گفتن که از Snow Leopard اگه بخوای بری به Mountain Lion، ترجیحا Clean Install انجام بده چون اگه Upgrade کنی سرعت دستگاه کم میشه. ایا همچین قضیه ای واقعا هست؟ چون من bookmark ها و preferences هامو ترجیح میدم پاک نشن. حالا با تجربه خودتون اگه مستقیما از فایل App Store برم update کنم سرعت دستگاه کم میشه؟ الانم با برنامه ای مشکل ندارم و سرعت Boot ام در دفعات مختلف بین ۳۰ تا ۵۰ ثانیه س؛ (از زمانی تایم گرفتم که صدای دستگاه میاد تا زمانی که پسورد میخواد)
                                بهم بی زحمت بگید که اگه کم میشه دیگه دوباره کاری نشه و از همون اول Clean Install انجام بدم. و یه سوال دیگه این که من RAM ام ۴ ه. به نظرتون میارزه برم ۸ ش کنم؟ بعد مشکل باتری که میگن رو واقعا هست در موردش؟زمانش نصف میشه و اینا!!!
                                مرسی از همه گی!
                                من در snow leopard به lion دیدم که سرعت واقعا کم میشد. اما دوستم از snow leopard به mountain lion رفته و هیچ مشکلی نداره. مشکلی نیست upgrade کنید.
                                در مورد رم بستگی به کارتون داره. بله مشکل باتری وجود داره و نصف نمیشه. کمی کمتر میشه که البته در بتا های 10.8.1 رفع شده و به زودی نسخه نهایی ۱۰.۸.۱ عرضه خواهد شد.

نظر

صبر کنید ..
                                X