اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

لینک دانلود نسخه نهایی OS X Mountain Lion 10.8 برای اولین بار

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• ظاهرا مشکل معلوم شد چی بود چون از روی هارد اکسترنالم کپی کرده بودم تو هارد لپ تاپ این ارور رو می داد از روی خود هارد اکسترنال دیگه این ارور رو نداد....!!!؟؟؟

نظر

• بچه ها کسی میدونه من چرا دیگه نمیتونم google و gmail رو باز کنم فقط بعد یه ریست PRAM خالی اینطوری شد آیا برای کسی این اتفاق افتاده? کسی میدونه چه کار باید بکنم

نظر

• نوشته اصلی توسط vsabouni نمایش پست ها
        بچه ها کسی میدونه من چرا دیگه نمیتونم google و gmail رو باز کنم فقط بعد یه ریست PRAM خالی اینطوری شد آیا برای کسی این اتفاق افتاده? کسی میدونه چه کار باید بکنم
        من همین الان اومدم دفتر یکی از دوستام، ایرانسل داره، دقیقا همین مشکلو داشت.
        اینکارو انجام دادم درست شد:
        System Preferences-> Network-> Advanced-> DNS
        حالا به قسمت DNS Servers (سمت چپ) اینو اضافه کنید:
        کد:
        8.8.8.8

نظر

• نوشته اصلی توسط peymayesh نمایش پست ها
          من همین الان اومدم دفتر یکی از دوستام، ایرانسل داره، دقیقا همین مشکلو داشت.
          اینکارو انجام دادم درست شد:
          System Preferences-> Network-> Advanced-> DNS
          حالا به قسمت DNS Servers (سمت چپ) اینو اضافه کنید:
          کد:
          8.8.8.8
          من اینکارو انجام داده بودم حتی 4.2.2.3 ولی فرقی نکرد کسی نمیدونه برای چی اینطوری شده جالبه با چیز پی ان مشکلی نداره

نظر

• دوستان لینک های دانلود expire شدن من هنوز 4 تا پارت رو دانلود نکردم کسی لینک مستقیم نداره ؟

نظر

• دوستان لینک های filegir expired شده؟ من 6 تا پارت اول رو دانلود کردم نزدیک 100 مگ مونده بود چیکار کنم؟

نظر

• نوشته اصلی توسط fma نمایش پست ها
                دوستان لینک های دانلود expire شدن من هنوز 4 تا پارت رو دانلود نکردم کسی لینک مستقیم نداره ؟
                نوشته اصلی توسط Aliardalan نمایش پست ها
                دوستان لینک های filegir expired شده؟ من 6 تا پارت اول رو دانلود کردم نزدیک 100 مگ مونده بود چیکار کنم؟
                فایل گیر سرورش رو داره آپگرید میکنه احتمالا تا چند ساعت دیگه درست بشه

نظر

• فایل گیر درست شد

نظر

• نوشته اصلی توسط iAlireza نمایش پست ها
                    این چیه پس؟؟؟

این چیه پس؟؟؟مجبور شدم xquartz رو نصب کنم لینکشم از فروم اپل گرفتم

نظر

• منم دارم x11 رو ...
                      فایل های پیوست شده

نظر

• سلام
                        میشه سیستم رو اپگرید کنم فقط . یا از اول همه چبز رو نصب میکنه . نمی خوام ios قبلی و parralel desktop بپره .
                        ممنونم اگر کسی جواب بده

نظر

• نوشته اصلی توسط ideen نمایش پست ها
                          سلام
                          میشه سیستم رو اپگرید کنم فقط . یا از اول همه چبز رو نصب میکنه . نمی خوام ios قبلی و parralel desktop بپره .
                          ممنونم اگر کسی جواب بده
                          مشکلی نداره میتونید آپگرید کنید چیزی پاک نمیشه فقط ممکنه بعضی برنامه هاتون با ۱۰.۸ سازگار نباشن.

نظر

• من نمی تونم دانلود کنم کمک

راهنمایی

نظر

• ببخشید میشه بگید چطوری باید آپگرید کرد؟؟
                              و اینکه از نسخه قبل از لیون هم میشه مستقیم آپگرید کرد؟

نظر

• ببخشید میشه بگید چطوری باید آپگرید کرد؟؟
                                و اینکه از نسخه قبل از لیون هم میشه مستقیم آپگرید کرد؟
                                صفحات قبل رو بخونید کامل توضیح داده شده

اگر لاین هستید که خیلی خیلی راحت فایل رو دانلود کنید و بعد از اجرا install کنید. هیچ تنظیم خاصی نداره و آپگرید میشه بدون اینکه برنامه ها و اطلاعاتتون پاک بشن

اگر لاین نباشید میتونید با ساختن دیسک bootable نصب کنید البته بصورت clean یعنی همه چی پاک میشه. در این روش اصلا سیستم عامل فعلیتون مهم نیست چی باشه.
                                آموزش ساختن دیسک bootable :
                                http://www.i-phone.ir/forums/thread71314.html

نظر

صبر کنید ..
                                X