اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

لینک دانلود نسخه نهایی OS X Mountain Lion 10.8 برای اولین بار

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط javadh نمایش پست ها
    دوست عزیز من vmware ver : 4.1.0 و parallel desktop: Ver :7 رو تست کردم هیچکدوم کار نکرد.
    در ضمن آپدیت هم کردم.

من پارالل را نصب کردم از سایتش کار میکنه

نظر

• نوشته اصلی توسط pesartala2001 نمایش پست ها
      من پارالل را نصب کردم از سایتش کار میکنه
      سریالش رو چیکار کردی ؟

نظر

• فعلا جستجو میکنم ۱۴ روز وقت داره

نظر

• نوشته اصلی توسط javadh نمایش پست ها
          دوست عزیز من vmware ver : 4.1.0 و parallel desktop: ver :7 رو تست کردم هیچکدوم کار نکرد.
          در ضمن آپدیت هم کردم.
          سلام دوست عزیز ، من پارالل رو اپدیت کردم و کار کرد.دقت کنید که باید این بیلد رو دانلود کنید چرا که تنها این بیلد سازگار با شیر کوهی است.

Parallel Desktop for mac 7 : Build 7.0.15104

WHAT'S NEW
          Version 7.0.15104:
          Run Windows 8, Ubuntu, and Fedora on the latest models of Mac computers (MacBook Air (mid 2012), MacBook Pro (mid 2012) , MacBook Pro with Retina display).
          Run Fedora 17 in virtual machines.
          Install Parallels Desktop on Mac computers running OS X Mountain Lion.

نظر

• نوشته اصلی توسط pesartala2001 نمایش پست ها
            فعلا جستجو میکنم ۱۴ روز وقت داره
            پیغام خصوصی خودتون رو چک کنید

نظر

• من شیر کوهی رو اورجینال خریدم و نصب کردم اما حالا آیکون اینستال توی application وجود نداره ! چون می خوام یه نسخه ازش روی هارد اکسترنال داشته باشم ! لطفا منو راهنمایی کنید

نظر

• دوستان من یه پیشنهادی دارم، یه تاپیک درست کنین برای سوالات و مشکلات دربارهٔ شیر کوهی، من از وقتی آپدیت کردم احساس میکنم سرعت براوز کردن اینترنتم به شدت پائین اومده، فلش گیر میده که باید آپدیت کنی اما حتی تو وبسایتِ آدوب هم نمیتونم برم چه برسه به آپدیت، نتمم مشکلی نداره ! از جاهای دیگه هم که میخوام دانلود کنم اصلا فایل دانلود رو نمیگیره ! ... نمیدونم واقعا چیکار کنم ! ... کسی مشکلات مشابهی داره ؟ ... راه حلی چیزی به ذهنتون میرسه ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط ghpaam نمایش پست ها
                  من شیر کوهی رو اورجینال خریدم و نصب کردم اما حالا آیکون اینستال توی application وجود نداره ! چون می خوام یه نسخه ازش روی هارد اکسترنال داشته باشم ! لطفا منو راهنمایی کنید
                  بعد از نصب پاك ميشه

نظر

• نوشته اصلی توسط scornix نمایش پست ها
                    دوستان من یه پیشنهادی دارم، یه تاپیک درست کنین برای سوالات و مشکلات دربارهٔ شیر کوهی، من از وقتی آپدیت کردم احساس میکنم سرعت براوز کردن اینترنتم به شدت پائین اومده، فلش گیر میده که باید آپدیت کنی اما حتی تو وبسایتِ آدوب هم نمیتونم برم چه برسه به آپدیت، نتمم مشکلی نداره ! از جاهای دیگه هم که میخوام دانلود کنم اصلا فایل دانلود رو نمیگیره ! ... نمیدونم واقعا چیکار کنم ! ... کسی مشکلات مشابهی داره ؟ ... راه حلی چیزی به ذهنتون میرسه ؟
                    تو چند صفحه پیشم خیلی از دوستان این مشکل رو داشتن که با Clean Install یا Pram reset موقتا درست شده بود...
                    (کامپبوتر و خاموش می کنی، بعد روشن می کنی و سریع دکمه های Command + Option + P + Q رو می گیری، یکم صبر کن تا ۳ بار دستگاه روشن و خاموش بشه، بعد دیگه ولش کن بیاد بالا)

من روی مکبوکم Snow Leopard دارم و چند روزیه که اینترنت لپ تاپم شدیدا کند شده...یعنی برای 5 دقیقه خوبه بعد سرعت دانلود میاد رو 4-5 و قطع میشه و folx فایل رو کپچر نمی کنه و ارور می ده و یاهو مسنجر لاگین نمیشه....در حالی با PC روی همون خط با سرعت 160 دانلود می کنم!!!!
                    می خواستم بدونم آیا امکانش هست مشکل از کل سیستم عامل های اپل باشه؟؟....که در این صورت مشکل از کانفیگ روتر های اینترنت میشه!!!...دیدم تو سایتای خارجی هم بعضیا این مشکلو دارن
                    این فقط یه فرضیس، ممنون می شم دوستان راهنمایی کنن.

جالبه این مشکل زمان منتشر شدن Snow Leopard هم بوده:
                    http://forums.macrumors.com/showthread.php?t=777182
                    ویرایش توسط vahid92 : https://i-phone.ir/forums/member/695-vahid92 در ساعت 29-07-2012, 11:17 PM

نظر

• دانلود نکنیییییییییییییییییید! فایلها اکسترکت نمیشن!! به خصوص فایل پارت 4!!!!!!!!!!!!!!!! چرا چک نکرده میزارید توی سایت ؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

نظر

• نوشته اصلی توسط iiiamirrr نمایش پست ها
                        دانلود نکنیییییییییییییییییید! فایلها اکسترکت نمیشن!! به خصوص فایل پارت 4!!!!!!!!!!!!!!!! چرا چک نکرده میزارید توی سایت ؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
                        اولا مگه ما نوکر شماییم که اینطوری حرف میزنی ؟
                        دوما تا الان 600 نفر دانلود کردند همه هم نصب کردم
                        خودت مشکل داری !!!
                        این بار اولیم هم نیست اینطوری صحبت میکنی
                        دفعه بعد طوره دیگه باحات برخورد میکنم !

نظر

• وقتی مدیران اینطوری حرف میزنند وای به حال بقیه! اگه شما جای من بودید و با اینتنرنت زغالی اینا رو دانلود میکردید بعد اکسترکت نمیشد بتون میگفتم چه حالی بتون دست میداد!

نظر

دانلود نکنیییییییییییییییییید! فایلها اکسترکت نمیشن!! به خصوص فایل پارت 4!!!!!!!!!!!!!!!! چرا چک نکرده میزارید توی سایت ؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
                            طرف وظيفش نبوده خيلي حال داده كه براتون اپ كرده
                            فكر كنم مشكل از شما هست برا من كه مثل بنز كار كرد از كسي كه اپلود كرده ممنون هستم
                            ویرایش توسط Matin1369 : https://i-phone.ir/forums/member/30833-matin1369 در ساعت 29-07-2012, 11:33 PM

نظر

وقتی مدیران اینطوری حرف میزنند وای به حال بقیه! اگه شما جای من بودید و با اینتنرنت زغالی اینا رو دانلود میکردید بعد اکسترکت نمیشد بتون میگفتم چه حالی بتون دست میداد!
                              جواب هر کسی رو مثل خودش میدند
                              به عنوان اخرین اخطار هم گفتم ، مراقب صحبت کردنتون با کاربرا باشین مخصوصا مدیران !!! چون بار اولتون نیست که مردم رو نوکر خودتون فرض کردید

Sent from my iPod touch using Tapatalk ™

نظر

وقتی مدیران اینطوری حرف میزنند وای به حال بقیه! اگه شما جای من بودید و با اینتنرنت زغالی اینا رو دانلود میکردید بعد اکسترکت نمیشد بتون میگفتم چه حالی بتون دست میداد!
                                مشکلتون چیه دوست من بگید تا راهنمایی شید

در اکسترکت فایل مشکلی وجود نداره !

با چی اکسترکت می کنید ؟؟ تو وین یا مک ؟؟

همون طور که در عکس زیر میبینید من با Archive Utility اکسترکت کردم و همون طور که میبینید در عکس میبینید install OS X Mountain Lion اومده و فایل به راحتی اکسترکت شده !

در هر حال از مدیران عزیز Arianismmm , iAlireza کمال تشکر را دارم :-*
                                ویرایش توسط macali4 : https://i-phone.ir/forums/member/28066-macali4 در ساعت 29-07-2012, 11:56 PM

نظر

صبر کنید ..
                                X