اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

لینک دانلود نسخه نهایی OS X Mountain Lion 10.8 برای اولین بار

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط asmanabiali نمایش پست ها
    دوستان این clean install چی هست و چیکار میکنه ؟
    من هنوز آپدیت نکردم .
    اگه بکنم تمام برنامه ها و فایل ها و ... پاک میشه ؟ اگه نمیشه بخوام پاکشون کنم که مثلا مکبوک کاملا نو بشه چیکار باید بکنم .
    درضمن من چون با اینترنت زیاد کار میکنم این مشکل حل میشه ؟؟
    اول بگم این مشکل را افراد کمی دارند. مثلا خود من روی ۳ دستگاه چنین مشکلی ندیدم
    clean install در واقع پاک کردن تمامی اطلاعات و از نو نصب کردن سیستم عامل مک هست.
    اگر clean install کنید تمامی اطلاعات را هم باید پاک کنید (باید فرمت کنید) اگر هم upgrade کنید که همچی باقی می مونه. حالا خودتون طبق خواستتون یکی را انتخاب کنید

نظر

• نوشته اصلی توسط saranipedram نمایش پست ها
      شما هیچ مشکلی باهاش نداری؟.
      نسخه ارجینال رو خریدید؟
      خیر نخریدم. از لینک های داخل سایت دانلود کردم. تا الان که هیچ مشکلی نبوده.

ضمنا همونطور که دوستمون گفتند. سیستم عامل اپل نسخه اورجینال و غیر اورجینال (کرک شده) نداره. در واقع اپل برای کمک به گسترش بیشتر سیستم عاملش اصلا سر این موضوع سخت گیری نمیکنه.

ضمنا در مورد دوستانی که نگران آپدیت نشدن برنامه ها بودند باید بگم که من الان دارم iWork رو از طریق مک اپ استور اپدیت میکنم (خریداری نکرده بودم) و داره دانلود میشه. حالا تموم و نصب شد خبر میدم.

دیگر برنامه‌ها: بازار، پارسی‌گو، FlappyCar

نظر

• نوشته اصلی توسط ialireza نمایش پست ها
        برادر من فرقی بین اورجینال با دیگر لینک ها نیست که
        این باور غلط جا افتاده بین کاربران اپل
        ممنون
        من منظورم این بود که شاید تو نسخه های که از اپل دانلود نشدند این مشکل هست

نظر

• نوشته اصلی توسط behrad3d نمایش پست ها
          خیر نخریدم. از لینک های داخل سایت دانلود کردم. تا الان که هیچ مشکلی نبوده.

ضمنا همونطور که دوستمون گفتند. سیستم عامل اپل نسخه اورجینال و غیر اورجینال (کرک شده) نداره. در واقع اپل برای کمک به گسترش بیشتر سیستم عاملش اصلا سر این موضوع سخت گیری نمیکنه.

ضمنا در مورد دوستانی که نگران آپدیت نشدن برنامه ها بودند باید بگم که من الان دارم iwork رو از طریق مک اپ استور اپدیت میکنم (خریداری نکرده بودم) و داره دانلود میشه. حالا تموم و نصب شد خبر میدم.
          اینم شانس ماست.
          موندم چیکار کنم با این اپل.
          کلا حال ما رو گرفت

نظر

• یه قابلیت فوق العاده که توی Preview اضافه شده اینه که وقتی یه فرم به فرمت PDF داریم. مثلا فرم درخواست کار برای پر کردنش لازم نیست دردسر داشته باشید. فقط با Preview باز میکنید و بعد خودش تشخیص میده که کجاهای فرم قرار شما متنی بنویسید و به راحتی با کلیک روی اون نقاط میتونید تایپ کنید تا فرم رو پر کنید. عالیه !! تست کردم شد !

Fill out PDF forms
            Preview lets you quickly fill out forms. Using image analysis, Preview detects areas that are intended for text entry, such as underlining and boxes. Just click to add your text. And click to select checkboxes.

نظر

• دوستان به نظرتون اگر یک بار دیگه نصب کنم شیر کوهی رو امکانش هست این مشکل رفع بشه؟

نظر

• من اطلاعات مهمی در مکبوکم ندارم حالا به نظر شما clean install کنم یا خیر
                بعد این گزینه clean install حین نصب سیستم عامل هست یا نه قبل از نصب باید این کار رو انجام بدم اگه اینطور هست از کجا ؟

نظر

دوستان به نظرتون اگر یک بار دیگه نصب کنم شیر کوهی رو امکانش هست این مشکل رفع بشه؟
                  عجب شانسی داری شما! من با ریست مشکلم به کل حل شد. البته تا الان! الانم دارم با شیرکوهی این پست رو میزارم. شما یه ریست دیگه انجام بده ببین میشه یا نه. مودمتم خوموش روشن کن. اگر نشد به نظر من ازنو کلین اینستال کن. انشالله حل میشه. واقعا زشته برای شرکتی مثه اپل که همچین مشکلی هرچند برای تعداد اندکی وجود داشته باشه..

نظر

• من همون دفعه اولم کلین اینستال کردم.
                    به مودم مربوط نمیشه چون الان دارم با ویندوز راحت کار میکنم.
                    ببینیم چی میشه.انم از شانس ماست.100 گیگ برنامه رو پاک کردم و با کلی ذوق و شوق اومدیم شیر کوهی.اینم شانس ما

نظر

• نوشته اصلی توسط asmanabiali نمایش پست ها
                      من اطلاعات مهمی در مکبوکم ندارم حالا به نظر شما clean install کنم یا خیر
                      بعد این گزینه clean install حین نصب سیستم عامل هست یا نه قبل از نصب باید این کار رو انجام بدم اگه اینطور هست از کجا ؟
                      تفاوت Clean Install با Upgrade اینه که برای Upgrade شما فایل نصب رو اجرا میکنید و صبر میکنید تا اماده سازی رو انجام بده و بعد نصب رو شروع کنه. (*در این حالت اطلاعات شما دست نخورده باقی می مونه)

اما برای Clean Install باید DVD یا USB Flash رو Bootable کرده و MountainLion رو روش نصب کنید. سیستم رو ریست کنید و با اون DVD یا فلش بوت کنید و شروع به نصب کنید در این حالت کل اطلاعات اون درایوتون پاک میشه.

نظر

من همون دفعه اولم کلین اینستال کردم.
                        به مودم مربوط نمیشه چون الان دارم با ویندوز راحت کار میکنم.
                        ببینیم چی میشه.انم از شانس ماست.100 گیگ برنامه رو پاک کردم و با کلی ذوق و شوق اومدیم شیر کوهی.اینم شانس ما
                        دوست عزیز، گویا چندین چیز موثره ، باید همه رو تست کنی، بعضیا فقط با نصب دوباره مشکلشون حل شده، بعضی ها با Reset Pram بعضیا هم با تغییر تنظیمات روتر (نمی گم مشکل از روتره، ممکنه این تنظیمات خاص(مثلا Wireless N یا این کانال خاص فرکانس که روتر هست) با Mountain lion مشکل داشته باشه)، بعضی ها هم ترکیبی، مثلا هم کلین اینستال کرده هم ریست Pram تا درست شده ، باید صحیح و خطا عمل کنی تا ببینی چطور درست می شه(که البته می دونم آزار دهنده اس، اما نتیجه اش خوبه)، بعدش هم، شما چندتا چیز رو تست بکن، اکثر افرادی که می گفتن مشکل دارن، می گفتن یا اصلا به وایرلس وصل نمی شه، یا اگر وصل می شه بعد از ۳۰ ثانیه الی ۱ دقیقه، در حالی که ارتباط وصله، sned/Recive کامل قطع می شه حتی Ping روتر هم نمی تونن انجام بدن، اما فکر کنم شما می گفتی که پینگ خوب انجام می شه، فقط صفحه باز نمی شه درسته؟؟؟
                        دوباره تو مک بیا بالا و از تو Activity Monitor یه نگاه به دریافت و ارسال کارت شبکه ات بکن، ببین صفر می شه یا نه؟ یا اصلا ببین در حال حاضر چیزی در حال گرفتن یا آپلود هست یا نه، اگر نزدیک صفر بود و هنوز پینگ می تونستی بکنی، یه سر به DNS بزن، و DNS رو دستی به 4.2.2.4 و 8.8.8.8 تغییر بده (ممکنه  mountain lion نتونه از DHCP اطلاعات DNS شما رو بخونه) ، بعد بجز با safari با برنامه های دیگه (کروم ، فایرفاکس حتی ichat  و Trillian) تست کن، ببین هیچکدومشون امکان اتصال ندارن، نتیجه رو بیا همینجا اعلام کن ببینیم چطور شد.

نظر

• دوستان در اکثر موارد نیازی به Clean Install نیست، یعنی اگر واقعا مشکل حیاتی با مک تون ندارید، بهتره که آپگرید کنید،
                          منم MAC OSX Lionم مثل خیلیاتون کند شده بود،*سرعت بوتم که تو اسنو لئوپارد زیر ۱۵ ثانیه بود، الان رسیده بود به ۴۵ ثانیه و واقعا داشتم دیوونه می شدم،*با یه نصب عادی (آپگرید) به mountain Lion ، سرعت مک عالی شده، بوت برگشته به زمان باورنکردنیه ۱۳ ثانیه و احساس می کنم خیلی خیلی روون تر شده سیستم عامل، یه نکته جالب اینکه، حجم هاردم بعد از نصب حدود ۱۰ گیگ خالی تر شده، که خیلی خیلی عجیبه...
                          در کل قطعا آپدیت به Mountain Lion پیشنهاد می شه...

نظر

• دوستان مشكل از لاين جدىد نيست باز dns هاي اران داغون شدن

نظر

• از دوستان قزوینی کسی دانلود کرده؟!

نظر

• جهت اطلاع دوستان:
                                من برای بار دوم این مشکل برام ایجاد شد که با ریست pram حل شد. یه جای این شیرکوهی ایراد داره که برای بار دوم این مشکل رو ایجاد کرده...

نظر

صبر کنید ..
                                X