اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نسخه نهایی شیر کوهی Mountain Lion ریلیز شد!

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

به نظرم به ساپورت اپل پیغام بزنید

نظر

الان همین کارو کردم

نظر

پول از حسابتون کم شده؟
        تو قسمت purchase ها هم اگر بود اینسال رو بزنید ببینید باز هم همین ارورو میده؟

نظر

الان یه بار سیستم و رستارت کردم درست شد
          حالا جطور میتونم درخواستی که واسه اپل فرستادمو کنسل کنم
          چون میترسی اکانتم و چک کنن و بخاطر آدرس disable بشه؟

بله کم شده و تو قسمت خرید ها هم بود ولی ارور میداد

نظر

نوشته اصلی توسط cacodemon نمایش پست ها
            سلام
            من شیر کوهی و خریدم اول شروع کرد به دانلود ولی وقای استاپ کردم و بعد دوباره خواستم دانلود کنم اومد از اول بعد نوشت نمیتونه دانلود کنه و حالا اصلا استارت نمیشه

چی کار کنم؟
            منم این مشکلو داشتم اول با چیز پی ان بزار دانلود بعد چند دقیقه قطع کنش بزار خودش ادامه بده

نظر

من کلا از پ ر و ک س ی استفاده میکنم

نظر

نوشته اصلی توسط peymayesh نمایش پست ها
                سریعتر و پایدارتر شده و مهمتر از همه روی بخش امنیت خیلی خوب کار شده
                فیس کتاب برای پاییز وعده داده شده. همچنین تا چند روز آینده بصورت یک پک جدا قابل دانلود و استفاده هست.
                قبلا فقط آپدیت هاشو دانلود میکردید که از تو سایت اپل هم قابل دسترسی هست.
                اگه کمی صبر داشته باشید تا برنامه های سازگار با Growl با Mountain Lion سازگار بشن، به قدرت این بخش پی خواهید برد.
                سیستم smb دقیقا چه مشکلی داره؟ بنده از DP3 تا حالا که Mountain Lion داشتم تا بحال به کوچکترین مشکل در این مورد برخورد نکردم!

عزیز من، OS X کرک نداره و نسخه اصلی و نسخه کپی هیچ فرقی نمیکنه.
                در حقیقت وقتی شما دستگاه مک خریداری میکنید، این ضمانت رو دارید که دستگاهتون تا چندین سال ساپورت نرم افزاری بشه.
                این از امتیازات اپل برای مشتریانش هست.

شما بجای اینگونه حمایت ها میتونید با خریداری برنامه های کاربردی روزمره تون، به Developer ها کمک کنید تا آینده مک رو با برنامه های مفید تامین کنن.
                نگران اپل هم نباشید
                استاد عزيز
                من بعد از lion كلا به مشكل بر خوردم يعني نمي تونم فولدر شير كنم با دستگاه هايي مثل مديا پلير وسترن ديجيتال
                و تنها مشكل من نيست شما اگر يه سرچ كوچيك تو نت بكنبىد خواهيد ديد خيلي ها به خاطر اين از مك دلسرد شدن
                حتي توي قسمت (فروم ) مشكلات اپل چند تا تاپيك باز كرده بودن ولي به جايي نرسيدن بعدا حتما ادرس ش رو ميزارم
                فقط يكي از طريق samba يه تويك درست كرده بود كه تا يه حدي درست ميشد ولي با اون ديگه نميشه پرينتر رو شير كرد و
                فقط روي ١٠.٧.٤ درست كار ميكنه واسه همين من فقط مك بوك رو اپدىت كردم و فعلا ايمك رو تا درست شدن اين قضيه نميتونم اپ كنم
                من تعجب ميكنم چطور متوجه نشدين كلا smb توي لاين درست كار نمي كنه
                ممنون هم ميشم اون لينك آپديت ها رو قرار بدىن
                با تشكر

نظر

من هم اقدام به خرید و دانلود کردم
                  از ۸ صبح امروز ۵شنبه که گذاشتم تا ۱۰.۳۰ صبح ۲.۱ گیگ دانلود شده...... اونم با اینترنت ۲مگ

اگه با همین سرعت بده ساعت ۱۴ باید تموم بشه

پدرمون دراومد

نظر

محتوای مخفی - انجمن تخصصی آیفون
                    [/QUOTE]

بله دوست عزیز من تمامی نرمافزارها را میخرم اگه دوست داشتی لانج پد هم نشون بدم

نظر

دوستان من که روی dp هستم بخوام به فابینال برم میشه؟

نظر

نوشته اصلی توسط amirhalgord نمایش پست ها
                        استاد عزيز
                        من بعد از lion كلا به مشكل بر خوردم يعني نمي تونم فولدر شير كنم با دستگاه هايي مثل مديا پلير وسترن ديجيتال
                        و تنها مشكل من نيست شما اگر يه سرچ كوچيك تو نت بكنبىد خواهيد ديد خيلي ها به خاطر اين از مك دلسرد شدن
                        حتي توي قسمت (فروم ) مشكلات اپل چند تا تاپيك باز كرده بودن ولي به جايي نرسيدن بعدا حتما ادرس ش رو ميزارم
                        فقط يكي از طريق samba يه تويك درست كرده بود كه تا يه حدي درست ميشد ولي با اون ديگه نميشه پرينتر رو شير كرد و
                        فقط روي ١٠.٧.٤ درست كار ميكنه واسه همين من فقط مك بوك رو اپدىت كردم و فعلا ايمك رو تا درست شدن اين قضيه نميتونم اپ كنم
                        من تعجب ميكنم چطور متوجه نشدين كلا smb توي لاين درست كار نمي كنه
                        ممنون هم ميشم اون لينك آپديت ها رو قرار بدىن
                        با تشكر
                        عذر میخوام، من فکر کردم داریم توی این تاپیک در مورد Mountain Lion صحبت می کنیم! بله، حق با شماست. این باگ هم توی samba و هم امکانات dlna بود.
                        اما همونطور که خودتون هم فرمودین، توی ۱۰.۷.۴ درست شده.

اینم از updater ها که با همین عنوان updater توی سایت macupdate.com موجود هست و همینطور توی سایت اپل:
                        مثلا Aperture:
                        Download Apple Aperture for Mac - Post-production photography solution. MacUpdate.com
                        Aperture 3.3.2

اما این احتمال هست که مانند برنامه های iWork در آینده نه چندان دور این آپدیت ها فقط از طریق App Store قابل دسترسی باشن.
                        ویرایش توسط peymayesh : https://i-phone.ir/forums/member/27191-peymayesh در ساعت 26-07-2012, 11:57 AM

نظر

دوست عزیز میگه که باید اکانت پرمیوم بخرم برای دانلود چیکار کنم؟

نظر

Mac OSX 10.8 (12A269) Mountain Lion Final [Mac app Store
                            سلام.آیا این نسخه final هست؟

نظر

نوشته اصلی توسط saeid_ms نمایش پست ها
                              Mac OSX 10.8 (12A269) Mountain Lion Final [Mac app Store
                              سلام.آیا این نسخه final هست؟
                              بله. نسخه Final همون GM هست که فقط از طریق App Store منتشر شده.

نظر

دوستان اموزش نصب نذاشتید هنوز؟.به صورت کلین اینستال

نظر

صبر کنید ..
                                X