اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نسخه ی نهایی Mac OS X Lion ریلیز شد!

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط amirnaragh نمایش پست ها
    با اینکه میگن برنامه خوبی نیست ولی شما ازش استفاده کن و سرعت فن شما در حالت عادی بزار روی ۳۰۰۰
    برنامه smcfan control برای شما که دما تا ۱۰۰ بالا میره واجبه
    fan control
    lubbo's macbook pro fan control | download lubbo's macbook pro fan control software for free at sourceforge.net
    smcfancontrol
    download smcfancontrol for mac - control intel mac fans to make them run cooler. Macupdate.com
    اگه فنو تا ۳۰۰۰ ببرم بالا مشکلی برای فن پیش نمیاد؟

نظر

• ببین دوست عزیز منم این برنامه رو نصب کرده بودم.خوب بود همیشه دما cpu من روی ۵۵تا۶۶ بود ولی تو سایت گفتن یکم ضرر داره ولی برای شما که دما روی ۱۰۰ خوبه
      بهتوین کار اینه زمانی که کار گرافیکی میکنی بزار روی ۳۰۰۰ یا بیشتر که دما بالاتر نره در زمان عادی بزار روی ۱۹۹۹ که نرمال

نظر

• بچه هابالاخره پیداش کردم
        syslogd برای چیه؟میدونم همیشه بازه ولی توی لیون یهو Cpu% توی activity monitor میشه ۱۲۰ -۱۱۰ بعد cpu داغ میشه وقتی quit process می کنم بسته میشه دما میاد رو ۵۰ ،٪هم میشه ۵-۱۰٪
        ممنون اگه راهنمایی کنید
        ویرایش توسط gamno : https://i-phone.ir/forums/member/36726-gamno در ساعت 09-08-2011, 10:08 PM

نظر

• بچه ها حتما اینجا ما کسی رو داریم بدونه چه شکلی میشه از بالا رفتن خود به خود syslogd جلوگیری کرد؟ یا این یه باگه؟
          ویرایش توسط gamno : https://i-phone.ir/forums/member/36726-gamno در ساعت 10-08-2011, 02:40 PM

نظر

• این چیزی که شما میگید و چرا من ندارم؟؟؟؟

نظر

این چیزی که شما میگید و چرا من ندارم؟؟؟؟
              منم همیشه ندارم خودش بعضی وقتها باز میشه ،بعد cpu شما چیه؟
              البته گفتم خیلی ها توی وب سرچ کنید این مشکلو دارن

نظر

• نوشته اصلی توسط gamno نمایش پست ها
                منم همیشه ندارم خودش بعضی وقتها باز میشه ،بعد cpu شما چیه؟
                البته گفتم خیلی ها توی وب سرچ کنید این مشکلو دارن
                خدا رو شکر من این مشکل ندارم

نظر

خدا رو شکر من این مشکل ندارم
                  خوش به حالت ماله corei 7 انگار فقط اینجوری میشه

نظر

• حرارت بیش از حد معمول cpu در لاین

در پستهای قبلی چند تن از کاربران در مورد درجه بالای حرارت cpu در لاین سوالاتی را مطرح کرده اند
                    به آنها توصیه می کنم به توضیحات پست شماره 447 در صفحه ی 45 توجه کنند
                    چون برای کامپیوتر برخی افراد و از جمله خودم مشکلات سخت افزاری پیدا شده است
                    کسانی که معتقدند درجه بالای حرارت cpu عادی هست، اشتباه می کنند
                    و اگر تا به حال برای دستگاهشان خرابی پیش نیامده ، دلیل بر این نیست که این مورد عادیست
                    درجه حرارت cpu نباید بیشتر از 60 باشد
                    ویرایش توسط iphone3gs110 : https://i-phone.ir/forums/member/21710-iphone3gs110 در ساعت 14-08-2011, 12:09 AM

نظر

• سلام
                      من چند وقت پیش یه مشکلی داشتم
                      بعضی وقت ها سرعت فن خیلی بالا میرفت (روی ۶۰۰۰ و ۷۰۰۰ )
                      اولین بار که این مشکل پیش اومد یه سایت رو باز کردم که دیدم اینجوری شد.
                      سایت رو بستم درست شد.
                      دوباره باز کردم دوباره اونجوری شد :d
                      همین چند لحظه پیش برای چند ثانیه دوباره اونجوری شد
                      به نظر شما علتش چی میتونه باشه ؟

نظر

• توی چند تا سایت دیدم که کسانی که adobe flash player نصب کردن cpu اونا خیلی درگیر بوده نمی دونم شاید همین باعث بوجود اومدن مشکل باشه

نظر

• نوشته اصلی توسط Mamad-Mac نمایش پست ها
                          سلام
                          من چند وقت پیش یه مشکلی داشتم
                          بعضی وقت ها سرعت فن خیلی بالا میرفت (روی ۶۰۰۰ و ۷۰۰۰ )
                          اولین بار که این مشکل پیش اومد یه سایت رو باز کردم که دیدم اینجوری شد.
                          سایت رو بستم درست شد.
                          دوباره باز کردم دوباره اونجوری شد :d
                          همین چند لحظه پیش برای چند ثانیه دوباره اونجوری شد
                          به نظر شما علتش چی میتونه باشه ؟
                          باید سایت رو باز کرد و بعد مشکل رو دقیقا تشخیص داد
                          در هر حال در جایی خواندم که اگر برنامه ای باز شود و کرش کرده باشد باید از طریق force quit این برنامه بسته شود
                          چون اگر نبندید و آن برنامه بصورت not responding باز بماند بار بیش از حد به cpu وارد می شود
                          و cpu بیش از حد داغ می شود و فن بکار می افتد تا cpu را خنک کند
                          اگر چه این توضیحات پاسخ به سوال شما نیست
                          چون همانطور که گفتم باید آن سایت را باز کرد و بعد متوجه شد که چه اشکالی بوجود آمده است
                          اگر امکانش هست آدرس سایت را بدهید تا امتحان کنم

نظر

• 10.7.2 بتا ۳

اطلاعات بیشتر
                            http://www.i-phone.ir/forums/thread4...tml#post454451

نظر

• سلام دوستان... حالا با توجه به تمامی بحث هایی که شده، می خواستم بپرسم شما توصیه می کنید خریداری کنم لاین رو یا نه؟! ( فقط نگرانی از گرم شدن زیاد دستگاه دارم. )
                              Mac Book Pro 2011
                              2.0 GHz
                              500 GiG 7200 rpm
                              اگر به لاین بریم همه ی اطلاعات و برنامه هامون حذف میشه؟

نظر

• نوشته اصلی توسط alirezadiba نمایش پست ها
                                سلام دوستان... حالا با توجه به تمامی بحث هایی که شده، می خواستم بپرسم شما توصیه می کنید خریداری کنم لاین رو یا نه؟! ( فقط نگرانی از گرم شدن زیاد دستگاه دارم. )
                                Mac Book Pro 2011
                                2.0 GHz
                                500 GiG 7200 rpm
                                اگر به لاین بریم همه ی اطلاعات و برنامه هامون حذف میشه؟
                                دوست عزیز اگه بخرین که خوبه ولی به نظر من اگه از یه لینک مطمئن دانلود کنین بهتره.(پول اضافی هم نمیدین)
                                هیچ فرقی هم نداره.
                                اگه clean install کنین بله پاک میشه.یه بکاپ بگیرین خیلی خوبه.
                                من که لاین رو نصب کردم هم باتریم بهتر کار میکنه(زمان بیشتر) و هم کمتر داغ میکنه.

نظر

صبر کنید ..
                                X