اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نسخه ی نهایی Mac OS X Lion ریلیز شد!

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• من ديگه نصب کردم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    installesd رو ميخوام برای 2 تا مک ديگه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    ویرایش توسط lida : https://i-phone.ir/forums/member/488-lida در ساعت 25-07-2011, 11:17 PM

نظر

• ۴ بار تا حالا از اول دانلود کردم که fail شده
      حالا هم که واسه بار پنجم دارم دانلود میکنم نوشته ۲ روز مونده که تموم شه
      بعد تو کامنتای اپستور طرف اومده با ناراحتی نوشته که من اینو ۲۰ دقیقه طول کشید که دانلود کنم٬ این چه وضع سروریه؟ چرا انقد کنده؟
      sigpic

نظر

• نوشته اصلی توسط skywalker نمایش پست ها
        ۴ بار تا حالا از اول دانلود کردم که fail شده
        حالا هم که واسه بار پنجم دارم دانلود میکنم نوشته ۲ روز مونده که تموم شه
        بعد تو کامنتای اپستور طرف اومده با ناراحتی نوشته که من اینو ۲۰ دقیقه طول کشید که دانلود کنم٬ این چه وضع سروریه؟ چرا انقد کنده؟
        من در خارج از ایران هستم ولی این مشکل برای من هم بود، البته کمتر

پیشنهاد می کنم از طریق تورنت دانلود کنید

نظر

• خب من میخواستم حتما این نسخه رو بخرم
          به یه سری دلایل
          و خریدمش
          و حالا که خریدمش دوس دارم نسخه ای که خودم قانونی تهیه کردمو نصب کنم نه نسخه پایرسی شده
          sigpic

نظر

• افتادم به بار سوم

نظر

• دوستان منم خریدم ولی نتونستم دانلودمو تموم کنم ... آخرم فایل دانلودی دوستمو گرفتم

نظر

• نوشته اصلی توسط hd8968 نمایش پست ها
                من از وقتی آپدیت کردم ، لب تابم وقتی به برق وصل باشه به sleep نمیره(صفحه خاموش میشه ولی دستگاه هنوز روشنه و داره کار میکنه) ولی اگه از باتری خود دستگاه استفاده کنم sleep میره و مشکلی نداره ،بقیه چیزاش همه درست کار می کنن . اگه کسی میتونه من رو راهنمایی کنه ممنون میشم
                system preferences-energy saver-power adaptor

نظر

• نوشته اصلی توسط lida نمایش پست ها
                  دليل گرم شدن کردن indexing مجدد کل هارده وقتی تموم بشه هم خنک ميشه هم فن ها آروم کار ميکنن
                  سلام دوباره
                  من طراحی ساختمان می کنم توی سنو لئو پارد همش با Cad,archicad, artlantis کار می کردم هئثه مشکلی نداشتم الانم کار می کنن ولی وقتی میان بالا اسلان نمیسه به لپ تاب دست زد وحشت ناک داغ میشه لپ تابمم پایین نیست بگم کم میاره
                  Processor 2.66 GHz Intel Core i7
                  از این بالا تر که هنوز نزده تا جایی که من می دونم
                  نگرانم یه موقع CPU چیزیش نشه

نظر

• نوشته اصلی توسط iphone3gs110 نمایش پست ها
                    این که می فرمایید مجانی ، در واقع نسخه ی مجانی از lion نیست

این هم که می فرمایید پولی یعنی در واقع یک نسخه ی اصلی را خریداری می کنید

در هر صورت نسخه هایی که از اینجا یا دیگر سایتها در اینترنت دانلود می کنید یک کپی از نسخه ی اصلی هست

البته اپل تا این ساعت برای استفاده از نسخه های کپی مانعی ایجاد نکرده است
                    خوب اونوقت لبتاب به نام کی میشه چون من شنیدم کارت اعتباری مال هر کسی که باشه اسم لبتاب به نام اون میشه؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط soroush-firouzi نمایش پست ها
                      خوب اونوقت لبتاب به نام کی میشه چون من شنیدم کارت اعتباری مال هر کسی که باشه اسم لبتاب به نام اون میشه؟؟
                      ببخشید ...
                      منظور شما برای من روشن نیست، لذا بیشتر توضیح دهید تا اگر بتوانم پاسخ دهم

نظر

• من بالاخره دانلود کردم ونصب شد اما خیلی سیستم داغ می کنه دلیلش چیه؟

نظر

• داغ شدن کامپیوتر پس از اینستال Lion

نوشته اصلی توسط vipibox نمایش پست ها
                          من بالاخره دانلود کردم ونصب شد اما خیلی سیستم داغ می کنه دلیلش چیه؟
                          این مشکل برای خیلی از کاربران Lion بوجود آمده و ظاهرا بعدا برطرف شده است

در برخی سایتها خواندم کامپیوتر برخی افراد که نسبت به این مورد توجه نداشته و حساس نبوده اند، مشکل سخت افزاری پیدا شده است

اما ایراد کار کجاست و چگونه می توان آنرا برطرف نمود؟!

تا این ساعت اظهار نظرهای گوناگونی در مورد این موضوع شده که مهمترین و ساده ترین آن بعرض می رسد

SMC (سیستم منجر کنترل) باید ریست شود.

بزبان ساده می توان گفت کامپیوتر باید بطور کامل خاموش و دوباره روشن شود

چطور کامپیوتر را بطور کامل خاموش و روشن کنیم
                          ( آیا با ریستارت یا خاموش و روشن کردن کامپیوتر این عمل انجام شده است؟! خیر)

ریست SMC مستلزم انجام مراحلی هست، بطور مثال باطری باید از دستگاه خارج شود، به برق متصل نباشد و ...

برای انجام دقیق مراحل به آدرس زیر مراجعه کنید

Intel-based Macs: Resetting the System Management Controller (SMC)
                          ویرایش توسط iphone3gs110 : https://i-phone.ir/forums/member/21710-iphone3gs110 در ساعت 26-07-2011, 04:05 AM

نظر

• من این لینک آقا Beranoosh رو دانلود کردم. بعد بازش کردم .روی install mac os x lion راست کلیک کردم و بعد show package contents
                            رو زدم،بعد رو فلدر contents کلیک کردم.وقتی باز شد info.plist رو باز کردم،ولی جلوی DTPlatformVersion نوشته GM،وجلوی
                            minimum system version نوشته:10.6.6. تعجب کردم که نکنه GM باشه.شما نظرتون چیه؟

یعنی این GMه؟

نظر

• دوست عزیز من تمام نسخه های بتا رو دارم
                              همشو نو که چک کردم٬ DTPlatformVersion رو GM زده بودند !

نظر

• نوشته اصلی توسط arianismmm نمایش پست ها
                                دوست عزیز من تمام نسخه های بتا رو دارم
                                همشو نو که چک کردم٬ dtplatformversion رو gm زده بودند !
                                آیا تو نسخه اصلی هم جی ام را هم زده؟

نظر

صبر کنید ..
                                X