اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نسخه ی نهایی Mac OS X Lion ریلیز شد!

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• خب ضمن تشکراز کلیه دوستان وهمچنین مدیران ومسولین محترم باید خدمتتون عرض کنم که منهم بالاخره بعداز دوبار تونستم همین الان بعداز ۱۱ساعت دانلود کنم،نسخه پشتیبان هم دارم رایت میکنم!میخواستم بدونم اگر روی همون اسنولئوپارد نصب کنم مشکلی که پیش نمیاد هرموقع بخواب میتونم باسی دی لئوپارد دوباره لئوپارد رو برگردونم ،هرموقع که لاین روبخوام میتونم با اون سی دی که رایت کردم دوباره نصب کنم دیگه نه؟خواهشا دراین مورد راهنمائیم کنید!

نظر

• نوشته اصلی توسط kalaei نمایش پست ها
      خب ضمن تشکراز کلیه دوستان وهمچنین مدیران ومسولین محترم باید خدمتتون عرض کنم که منهم بالاخره بعداز دوبار تونستم همین الان بعداز ۱۱ساعت دانلود کنم،نسخه پشتیبان هم دارم رایت میکنم!میخواستم بدونم اگر روی همون اسنولئوپارد نصب کنم مشکلی که پیش نمیاد هرموقع بخواب میتونم باسی دی لئوپارد دوباره لئوپارد رو برگردونم ،هرموقع که لاین روبخوام میتونم با اون سی دی که رایت کردم دوباره نصب کنم دیگه نه؟خواهشا دراین مورد راهنمائیم کنید!
      بهتره کلین اینستال کنید ولی میشه رو سنو لئوپارد هم اپگرید کرد

شما حتما باید روی ۱۰.۶.۸ باشد و آپدیت هارو هم انجام داده باشد

بله اگه DVD رو داشته باشی میشه ، هر موقع خواستی برگردی Lion

نظر

• من از وقتی آپدیت کردم ، لب تابم وقتی به برق وصل باشه به sleep نمیره(صفحه خاموش میشه ولی دستگاه هنوز روشنه و داره کار میکنه) ولی اگه از باتری خود دستگاه استفاده کنم sleep میره و مشکلی نداره ،بقیه چیزاش همه درست کار می کنن . اگه کسی میتونه من رو راهنمایی کنه ممنون میشم
        ویرایش توسط hd8968 : https://i-phone.ir/forums/member/12375-hd8968 در ساعت 25-07-2011, 07:59 PM

نظر

• سلام
          ببخشید بچه ها شما هم مشکل CPU دارین ؟ از وقتی که روشن می کنم داغ میشه فنم هم همین جور کار می کنه ولی Active monitor ،CPU آزاده یعنی کاری ازش*کشیده نمیشه
          میشه لطفا راهنمایی کنید منو

نظر

• نوشته اصلی توسط beranoosh نمایش پست ها
            بهتره کلین اینستال کنید ولی میشه رو سنو لئوپارد هم اپگرید کرد

شما حتما باید روی ۱۰.۶.۸ باشد و آپدیت هارو هم انجام داده باشد

بله اگه dvd رو داشته باشی میشه ، هر موقع خواستی برگردی lion
            اگه بخواییم کلین اینستال کنیم باز هم لزومی داره که روی 10.6.8 باشیم ؟؟
            در ضمن منظور شما از کلین اینستال همراه با فرمت کردن هارد ؟؟

نظر

• وقتی هارد رو فرمت میکنی برای کلین اینستال چه جوری بعد میخوای رو ۱۰.۶.۸ باشی واسه نصب ؟؟؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط aminpost نمایش پست ها
                اگه بخواییم کلین اینستال کنیم باز هم لزومی داره که روی 10.6.8 باشیم ؟؟
                در ضمن منظور شما از کلین اینستال همراه با فرمت کردن هارد ؟؟
                کلین اینیستال یعنی اینکه هارد رو فرمت کنی و Lion رو مستقیم بریزی توش

پس یعنی روی یه فلش یا dvd , لاین رو bootable بریز و dvd رو بزار و نصب کن

نظر

• دانلود bot camp در Lion

دوستان و کاربران عزیز راهنمایی کنند

فرض می کنیم یک کامپیوتر جدید مک را خریده و حال می خواهیم ویندوز بر روی آن نصب کنیم

برای نصب درایورها نیاز به بوت کمپ داریم و فرض را بر این می گذاریم که هیچ نسخه ای از بوت کمپ را در اختیار نداریم

حتما اطلاع دارید که وقتی Lion را دانلود و اینستال می کنیم نسخه بوت کمپ در آن وجود ندارد

اپل این بار نسخه بوت کمپ با حجم تقریبی 600 میگ و علاوه بر این دایورهای دیگری که حجم تقریبی آن بیش از یک گیگ بوده را از نسخه لاین حذف کرده است تا این نسخه به کمترین حجم یعنی حدود 3.5 گیگ رسیده است

البته این امکان در سیستم لاین وجود دارد تا آخرین نسخه از بوت کمپ ( ورژن ۴) از طریق سایت اپل دانلود شود

برای این کار ، ابتدا باید تنظیمات خاصی در مورد نحوه پارتیشن بندی انجام شده باشد تا بتوان بوت کمپ را دانلود نمود

برای شروع باید به قسمت utilitiy رفته و روی boot camp assistant کلیک شود

من سعی می کنم این تنظیمات اولیه را انجام دهم و چگونگی آنرا به اطلاع برسانم

چنانچه دیگر دوستان از نحوه ی دانلود bootcamp در Lion اطلاعی دارند راهنمایی کنند

نظر

• من بالاخره اينستال ولی انقدر هول بودم فايلinstallesd.dmg رو کپی نکردم الان از کجا پيداش کنم
                    واقعا احتياج دارم کمکم کنيد
                    ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط lida نمایش پست ها
                      من بالاخره اينستال ولی انقدر هول بودم فايلinstallesd.dmg رو کپی نکردم الان از کجا پيداش کنم
                      واقعا احتياج دارم کمکم کنيد
                      ممنون
                      دوست عزیز این مشکل رو من هم دارم ولی تا الان کسی راه حلی نتونسته پیدا کنه!
                      حداقل کاری که می تونی انجام بدی بک آپ گرفتن هست!

نظر

• دوستان یه سوال نیمه تخصصی این نسخه ی مجانی با اون پولیه فرقی داره؟؟؟

نظر

• دليل گرم شدن کردن indexing مجدد کل هارده وقتی تموم بشه هم خنک ميشه هم فن ها آروم کار ميکنن
                          ویرایش توسط lida : https://i-phone.ir/forums/member/488-lida در ساعت 25-07-2011, 10:00 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط dictator نمایش پست ها
                            دوست عزیز این مشکل رو من هم دارم ولی تا الان کسی راه حلی نتونسته پیدا کنه!
                            حداقل کاری که می تونی انجام بدی بک آپ گرفتن هست!
                            بک آپ از چی؟

چرا ماله شما دگمه سپاس نداره؟

نظر

• نوشته اصلی توسط soroush-firouzi نمایش پست ها
                              دوستان یه سوال نیمه تخصصی این نسخه ی مجانی با اون پولیه فرقی داره؟؟؟
                              این که می فرمایید مجانی ، در واقع نسخه ی مجانی از Lion نیست

این هم که می فرمایید پولی یعنی در واقع یک نسخه ی اصلی را خریداری می کنید

در هر صورت نسخه هایی که از اینجا یا دیگر سایتها در اینترنت دانلود می کنید یک کپی از نسخه ی اصلی هست

البته اپل تا این ساعت برای استفاده از نسخه های کپی مانعی ایجاد نکرده است

نظر

• نوشته اصلی توسط lida نمایش پست ها
                                بک آپ از چی؟

چرا ماله شما دگمه سپاس نداره؟
                                بک آپ از کل سیستم با Time Machine !!!!!
                                تو Lion دیگه می تونید بک آپ را روی هارد خود لپ تاپ هم بزنید!!!!

نظر

صبر کنید ..
                                X