اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل در برقراری تماس تلفنی از طریق Yosemite

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

منم تو iCloud گوشی و مک یه اپل آیدی ست کردم ولی زنگ میزنم به گوشی تو مک چیزی نمیاد

نظر

دوستان راه اندازی شد ولی فقط تماسایی که با گوشیم گرفته میشه
      بقیش کار نمی کنه

نظر

برای فعالسازی با شماره تلفن خودتون کافیه از داخل تنظیمات آیفون (settings)، وارد منوی facetime بشین. بعدش با روشن کردن دکمه facetime از شما می پرسه که آیا می خواهید فعال بشه یا نه و هشدار میده که برای فعالسازی براتون پول اس ام اس بین المللی میفته. اگر اپراتورتون اس ام اس ها رو روت (route) نکنه و به صورت مستقیم بفرسته (که متاسفانه همراه اول و جدیدا هم مثل اینکه ایرانسل این کار رو میکنن) سرور اپل یک اس ام اس مخفی به گوشیتون میفرسته و اون رو فعال میکنه. به عبارت دیگه راه حلی برای این کار نداریم

نظر

دوستانی که این مشکل رو دارند دستگاهاشون ۲۰۱۲ به قبله ؟‌ چون تو سایت اپل نوشته ۲۰۱۲ به بعد میتونند . . .

نظر

نه. مشکل دستگاه های قدیمی نداشتن بلوتوث ۴ هست. این مشکلی که هست به هندزآف مربوط نمیشه. متاسفانه مربوط به اکتیو شدن فیس تایم با شماره تلفن میشه

نظر

دوستان من خیلی وقت پیش با لمس ان نو و دادن شماره با فیس تایمم فعال شد اما واسه خواهرم پارسال خرید هر کاری کردم فعال نشد با شماره مجبور شدم با ایمیل فعال کنم اما واسه پدرم یه ماه پیش گرفتم در کمال ناباوری مثل واسه خودم فعال شد

نظر

اقا دقیقا طریقه راه اندازی این تماس فیس تایم با مک و /ایفون چطوریه
                با شماره اول میشه کلا یا نه؟
                شدیدا نیاز دارم که بتونم این کار رو کنم
                مرسی

نظر

نوشته اصلی توسط ila27 نمایش پست ها
                  اقا دقیقا طریقه راه اندازی این تماس فیس تایم با مک و /ایفون چطوریه
                  با شماره اول میشه کلا یا نه؟
                  شدیدا نیاز دارم که بتونم این کار رو کنم
                  مرسی
                  Face time & iMessage باید با شماره اکتیو بشن، که این امکان هم تو ایران نیس

نظر

یعنی الان کسی تو ایران نمیتونه اکتیو کنه؟
                    هیچ راه و کلکی هم نیست ؟

نظر

نوشته اصلی توسط ila27 نمایش پست ها
                      یعنی الان کسی تو ایران نمیتونه اکتیو کنه؟
                      هیچ راه و کلکی هم نیست ؟

فقط رو رایتل امکان پذیر هست .

نظر

صبر کنید ..
                      X