اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل کار نکردن موس به هنگام نصب ویندوز بر روی مک ایر

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل کار نکردن موس به هنگام نصب ویندوز بر روی مک ایر

من روی مک هر روز ویندوز میزنم
    میرم بوت کمپ از اونجا و ..........
    اما روی مک ایر به مشکل بر هوردم وقتی که میرم بوت کمپ میگه ویندوزت 64 بیت باید باشه درصورتی که ویندوزی که من رو فلش دارم هم 32 داره هم 64 و باهاش رو پروها زدم اما
    این بار روی ایر نمیذاره وقتی هم که از دیسک یوتیلیتی میرم پارتیشن میسازم بعد با ریستارت و دکمه آلت میرم که ویندوز بزنم شروع میکنه به نصی ویندوز اما بعدش میام مرحله نکست و اینستال بزنم برای ویندوز
    هیچ کدوم از دکمه ها کار نمی کنه که بتونم مراحل نصب ویندوز رو طی کنم مجیک موسو نمیشناسه با موس سیمدارم کردم نشد خلاصه نمیتونم روی ایر نصب کنم
    ویرایش توسط sasan7khat : https://i-phone.ir/forums/member/132250-sasan7khat در ساعت 06-02-2014, 10:49 PM

نوشته اصلی توسط sasan7khat نمایش پست ها
    من روی مک هر روز ویندوز میزنم
    میرم بوت کمپ از اونجا و ..........
    اما روی مک ایر به مشکل بر هوردم وقتی که میرم بوت کمپ میگه ویندوزت 64 بیت باید باشه درصورتی که ویندوزی که من رو فلش دارم هم 32 داره هم 64 و باهاش رو پروها زدم اما
    این بار روی ایر نمیذاره وقتی هم که از دیسک یوتیلیتی میرم پارتیشن میسازم بعد با ریستارت و دکمه آلت میرم که ویندوز بزنم شروع میکنه به نصی ویندوز اما بعدش میام مرحله نکست و اینستال بزنم برای ویندوز
    هیچ کدوم از دکمه ها کار نمی کنه که بتونم مراحل نصب ویندوز رو طی کنم مجیک موسو نمیشناسه با موس سیمدارم کردم نشد خلاصه نمیتونم روی ایر نصب کنم
    قبل از نصب تمام آبدیتهای سیستمی رو انجام بده

نظر

پاسخ: مشکل در نصب ویندوز ۷ بر روی مک بوک ایر ۲۰۱۳ (Haswell )

توسط Mojtaba_1012 » 12 ژانویه 2014, 22:10
      سلام، منم تو نصب ویندوز روی مک بوک خیلی دردسر کشیدم ولی بالاخره موفق شدم
      کارایی که کردم رو اینجا میگم تا بقیه هم استفاده کنند:

مشکل اولم این بود که بوت کمپ هیچ کدوم از دی وی دی های ویندوزی که داشتم رو قبول نمیکرد که این مشکل با دانلود یه ویندوز ۶۴ بیتی با فرمت iso (که راحت میتونید از سایت های ایرانی دانلود کنید) حل شد، توجه داشته باشید که تنها ۶۴ بیتی نه هم ۶۴ هم ۳۲ ، خود بوت کمپ این فایل iso رو تو یه فلش به صورت bootable میریزه و شروع به نصب ویندوز میکنه.

مشکل دوم این بود که بعد از نصب ویندوز و تو اولین بار بالا اومدن ویندوز دیگه کیبورد و ترک پد کار نمیکرد که این مشکلم با روشی که تو لینک زیر توضیح داده بر طرف شد (دوتا روش گفته من با روش terminal پیش رفتم).
      Winclone Support

راستی دو تا نکته موقع نصب ویندوز، اول اینکه اگه از فلش استفاده می کنید اون رو به usb سمت چپ بزنید و دوم موقع انتخاب پارتیشن، پارتیشن bootcamp رو فرمت کنید تا ntfs بشه.
      در کل 1 بار ویرایش شده. اخرین ویرایش توسط Ali.Rastegar در 12 ژانویه 2014, 22:46.
      دلیل: حذف لینک به کپی غیر قانونی ویندوز، ایرماگ به رعایت حق مؤلف پایبند است، حتی اگر آن حق متعلق به مایکروسافت باشد!

Mojtaba_1012 پست‌ها : 1تاریخ عضویت: 12 ژانویه 2014, 21:40

نظر

صبر کنید ..
      X