اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نکات و ترفند های مک

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• آموزش Eject کردن دیسک در PC با استفاده از موس یا کیبرد .

PC Keyboard :
    F12 را نگاه دارید پس از چند لحظه دیسک خارج خواهد شد .

USB Mouse :
    دکمه سمت چپ (کلیک چپ) را فشار و نگه دارید پس از چند لحظه دیسک خارج خواهد شد .

نظر

• آیا می دانید های مک (هر روز ۱ آیا می دانید)

آیا می دانید : کلید cmd مک در ویندوز کارایی کلید windows را می دهد؟هم چنین می توان از میانبر های cmd+r یا cmd+e یا ... در ویندوز به جای windows+r یا windows+e یا ... استفاده نمود.

نظر

• آیا می دانید : شورتکات های ویندوز و مک همانند یکدیگرند با این تفاوت که کارایی cmd در مک همان کارایی ctrl را در ویندوز دارد یعنی ctrl + t در ویندوز همان cmd + t در مک است. (دقت کنید کلید cmd در ویندوز کارایی windows را می دهد و کلید ctrl در مک کارایی cmd را می دهد ، جالب نیست؟)

نظر

• آیا می دانید : در صورتی که کلید ctrl مک را نگه داشته و بر روی touchpad کلیک کنیم کلیک راست کرده ایم؟(البته در Magic Mouse می توان کاری کرد که کلیک راست همانند Mouse ویندوز شود)

نظر

• توی برنامه preview (مشاهده عکس ها) کلید ` رو بزنید (بالای tab). و موس به شکل ذره بین در می یاد

نظر

• آیا می دانید : در صورتی که مک خود را جدید و از کشور های خارجی خریده باشید ، می توانید تا یک ماه پس از خرید در سرویس Up-To-Date اپل شرکت ، و با وارد کردن اطلاعات دقیق صاحب Redeem Code جدیدترین سیستم عامل اپل باشید؟

نظر

• آیا می دانید : در صورتی که alt را نگه داشته و بر روی یک لینک کلیک کنید آن لینک دانلود می شود؟؟

نظر

• دستور purge همیشه برای خالی کردن Cache مموری و بستن ابزار های inactive به کار میره, این دستور در سیستم عامل موریکس تغییر کرده که باید دستور زیر را ترمینال اجرا کنید, بعدش ازتون پسورد میخواد و تا 1 الی 2 دقیقه طول میکشه که این عمل انجام بشه.

کد:
                  sudo purge

نظر

• سلام من تازه ماوریکسو نصب کردم ولی الان با تاچ کردن تاچ پد نمیتونم کادر برنامه هارو جابه جا کنم حتما باید فشار بدم کلیکی که میکنم تا جابجا بشه کادرهام میشه راهنمایی کنید؟

نظر

• نوشته اصلی توسط farbodfarbod نمایش پست ها
                      سلام من تازه ماوریکسو نصب کردم ولی الان با تاچ کردن تاچ پد نمیتونم کادر برنامه هارو جابه جا کنم حتما باید فشار بدم کلیکی که میکنم تا جابجا بشه کادرهام میشه راهنمایی کنید؟
                      تنظيمات تاچ پد رو چك كنيد

نظر

• چک کردن ولی همچین چیزی پیدا نکردم
                        نوشته اصلی توسط Mohamad.r.m نمایش پست ها
                        تنظيمات تاچ پد رو چك كنيد

نظر

• یک سوال
                          من قبلا بلد بودم با آوردن لیست activity از یو ---- دانلود کنم
                          اما الان یادم رفته چطوری میومد
                          بک نفر کمک کنه

نظر

• نوشته اصلی توسط danikiing نمایش پست ها
                            یک سوال
                            من قبلا بلد بودم با آوردن لیست activity از یو ---- دانلود کنم
                            اما الان یادم رفته چطوری میومد
                            بک نفر کمک کنه
                            توی ورژن جدید سافاری، اون قابلیت حذف شده

Sent from the Orbit

نظر

• سلام
                              دوستان يه سوال داشتم؛
                              داخل ويندوز اسم يك سايت رو تايپ ميكنيم و دگمه ي كنترل و اينتر رو ميزنيم و سه تا دبليو اولش و دات كام اخرش مياد.
                              داخل مك همچين شرايطي وجود داره؟

Sent from my iPad using Tapatalk

نظر

• سلام به همه دوستان چه جوری میشه مدل مک رو از دا خل سیستم عامل پیدا کرد نه از روی گارتون دستگاه

نظر

صبر کنید ..
                                X