اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نکات و ترفند های مک

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

کسی نمیدونه؟

نظر

دوستان من تازه mc724 خریدم. خیلی از این میانبرهایی که گفتین اینجا کار نمی کنه. چی کار کنم؟

نظر

کدوم ها مثلا؟
        i-phone.ir
        The Best or Nothing

Twitter : Rouzbeh7000

نظر

اینو تازه فهمیدم شاید بدردتون بخوره به کار من که خیلی میاد
          تو لاین واسه دسترسی به launch pad چهار انگشتی pinch zoom out کنین

نظر

تاپیک ترفند های مک با این تاپیک ادغام شد !

نظر

تا حالا با voiceover کار کردید؟
              cmd + F5

نظر

من تازه به جمع اپل داران پیوستم.سیستمم لاینه و اطلاعات خیلی کمی دارم..دقیق تر بگم...یکم مشکل دارم،یعنی از پایه ضعیفم.کتاب آموزشی کار با مک هست؟زیر و بمشو بتونم ازش در بیارم؟خواهش میکنم راهنماییم کنین

نظر

مك واسه مواقع اضطراري چيزي مثل ctrl+alt+delete نداره؟؟؟

نظر

نوشته اصلی توسط payamf1 نمایش پست ها
                    مك واسه مواقع اضطراري چيزي مثل ctrl+alt+delete نداره؟؟؟
                    command+option+esc

نظر

• نوشته اصلی توسط shayan_1993 نمایش پست ها
                      command+option+esc
                      جالبه که تو ویندوز سون هم این رو داریم:
                      ctrl + shift + esc

نظر

• سلام به همه
                        شاید تکراری باشه ولی من تو این تاپیک ندیدم
                        تو لیون اگه فایل یا فولدری رو انتخاب کنید (های لایت) اسپیسو بزنید وسط تصویر یه صفحه میاد که اطلاعات انتخاب شده رو کامل میده

نظر

• زمانی که بر روی Trackpad دو انگشت خودتون رو به بالا یا **پایین عمل Scroll به سمت بالا و پایین انجام میشه. حالا اگه داخل سافاری دوانگشتتون رو به سمت راست بکشید عمل Back در مرورگر انجام میشه (به صفحه قبلی ای که در مرورگر مشاهده می کردید می روید) و همچنین اگه دوانگشت رو به سمت چپ بکشید عمل Next انجام میشه. این عمل با حالت گرافیکی بسیار زیبایی انجام میشه.

نظر

• نوشته اصلی توسط mamalitc نمایش پست ها
                            سلام به همه
                            شاید تکراری باشه ولی من تو این تاپیک ندیدم
                            تو لیون اگه فایل یا فولدری رو انتخاب کنید (های لایت) اسپیسو بزنید وسط تصویر یه صفحه میاد که اطلاعات انتخاب شده رو کامل میده
                            توی Snow هم هست این مورد. اگر موزیک باشه Play میشه. فیلم باشه پخش میشه ، فایل PDF باشه باز میشه ، فایل متنی باشه ، نمایش داده میشه و ...

نوشته اصلی توسط Po0yaT نمایش پست ها
                            زمانی که بر روی Trackpad دو انگشت خودتون رو به بالا یا **پایین عمل Scroll به سمت بالا و پایین انجام میشه. حالا اگه داخل سافاری دوانگشتتون رو به سمت راست بکشید عمل Back در مرورگر انجام میشه (به صفحه قبلی ای که در مرورگر مشاهده می کردید می روید) و همچنین اگه دوانگشت رو به سمت چپ بکشید عمل Next انجام میشه. این عمل با حالت گرافیکی بسیار زیبایی انجام میشه.
                            ۲ انگشتی نه ۳ انگشتی . کاری به Safari نداره! هرجا که Next و Back داشته باشه! حتی Up و Down با این عمل انجام میشه برای مثال شما وقتی عکس توی Preview باز کنید هم میتونید همینطور به عکس بعد و قبلی برید.
                            توی پنجره Finder هم همینطور.
                            ویرایش توسط E H S A N : https://i-phone.ir/forums/member/37262-e-h-s-a-n در ساعت 03-11-2011, 04:26 AM
                            " MICROSOFT'S MONSTER OF SOFTWARE, APPLE'S MONSTER OF HARDWARE "
                            TECHNOLOGY NEEDS BOTH OF THEM

نظر

• برای جابجا و مرتب کردن ایکون ها موجود در TaskBar کافیه دکمه Command رو نگه دارین و ایکون مورد نظر رو بگیرین و جابه جا کنید.

و همینطور برای مشاهد اطلاعات و تنظیمات اضافه در برنامه های موجود در Task*Bar کافیه دکمه Option رو نگه دارین و روی اون ایکون مورد نظر کلیک کنید.

نظر

• یه نکته جالب
                                همه ی اونایی که سافاری شون رو به نسخه ۵.۱.۱ آپدیت کردن حتما متوجه شدن که یه امکان جدید توی این نسخه اضافه شده به اسم Reading list که با یه آیکون "عینک" در سمت چپ مشخصه!
                                حالا اگه بخواین پیجی رو توی قسمت Reading list ذخیره کنین که بتونین سر فرصت پیج رو باز کنین و مطلبتون رو بخونین فقط کافیه دکمه های shift+command+D رو با هم فشار بدید

نظر

صبر کنید ..
                                X