اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش ساخت USB Bootable برای نصب OS X Mavericks

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط kavire_bavar نمایش پست ها
    دوستان مرحله اول رو من متوجه نشدم.من فایل رو از همینجا دانلود کردم آیا لازمه به پوشه applications انتقال بدم یا مستقیم برم سر ساخت بوت؟ دستگاه من mac os x 10.6.8
    به پوشه Applications منتقل کنید بعد فلش رو همونطور که گفته شده پارتیشن بندی کنید در آخر هم دستورات ترمینال رو وارد کنید.
    .:amgr:.

نظر

• نوشته اصلی توسط mohammad10687 نمایش پست ها
      سلام

من همه کارهای ویندوز رو انجام دادم
      اما usb رو نمیشناسه موقع بوت
      کمکککککککک
      سلام
      خواهشن بیستر توضیح بدین، کارهای ویندوز؟ ؟

نظر

• حالا یه مشکلی که پیدا کردم اینه که من این فایل رو با idm تو محیط ویندوز دانلود کردم نمیتونم بریزمش رو فلش.فایل یه پارتیش رو دانلود کردم چون حجمش زیاده و یه فایل هم هست نمیریزه رو فلش چه کار باید بکنم؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط jahandideh نمایش پست ها
          سلام
          خواهشن بیستر توضیح بدین، کارهای ویندوز؟ ؟
          سلام

تو صفحه ۱۰ روشی‌ برای درست کردن بوت با ویندوز هست

تمام مراحلو انجام دادم ولی‌ الان فلش رو موقع بوت نمی‌شناسه

نظر

• نوشته اصلی توسط mohammad10687 نمایش پست ها
            سلام
            تو صفحه ۱۰ روشی‌ برای درست کردن بوت با ویندوز هست
            تمام مراحلو انجام دادم ولی‌ الان فلش رو موقع بوت نمی‌شناسه
            در ویندوز نمیشود، باید در مک بوتیبل بسازید.

نظر

• سلام دوستان.
              من به توصیه یکی اذ دوستان تصمیم به نصب osx mavericksکردم. ورژن کنونی مک من lion 10.7.5 هست و از app store ورژن mavericks را دانلود کردم. اما هنوز نصب نکردم چون دیدم جایی نوشته که بهتره قبلش بک آپ گیری کنم. حالا چندتا سوال دارم. اول اینکه حتما لازمه بک آپ بگیرم؟ و اگه نگیرم برای فایلها و برنامه هام اتفاقی میوفته یه حذف یا غیرقابل استفاد و دسترسی میشه؟ یکی دیگه اینکه حتما باید با time machinبک آپ گیری کنم؟ یا اینکه میتونم فایلها را کپی کنم روی هاردم؟ مثلا از iphoto عکسامو expoertکنم و بقیه فایلامم همین طور. دیگه اینکه برای بک آپ گیری که از time machin مک استفاده میکنم باید حتما هادر اکسترتالی که میزارم خالی باشه و فرمت مک داشته باشه؟ آخه یه هارد دارم که یه بخشیش رو خالی کردم و بقیه اش اطلاعاتی هست که توی ویندوز استفادش میکنم و نمیخوام فرمتش کنم.
              ممنون میشم سریع جوابمو بدین دوستان

نظر

• نوشته اصلی توسط mandananoroozi نمایش پست ها
                سلام دوستان.
                من به توصیه یکی اذ دوستان تصمیم به نصب osx mavericksکردم. ورژن کنونی مک من lion 10.7.5 هست و از app store ورژن mavericks را دانلود کردم. اما هنوز نصب نکردم چون دیدم جایی نوشته که بهتره قبلش بک آپ گیری کنم. حالا چندتا سوال دارم. اول اینکه حتما لازمه بک آپ بگیرم؟ و اگه نگیرم برای فایلها و برنامه هام اتفاقی میوفته یه حذف یا غیرقابل استفاد و دسترسی میشه؟ یکی دیگه اینکه حتما باید با time machinبک آپ گیری کنم؟ یا اینکه میتونم فایلها را کپی کنم روی هاردم؟ مثلا از iphoto عکسامو expoertکنم و بقیه فایلامم همین طور. دیگه اینکه برای بک آپ گیری که از time machin مک استفاده میکنم باید حتما هادر اکسترتالی که میزارم خالی باشه و فرمت مک داشته باشه؟ آخه یه هارد دارم که یه بخشیش رو خالی کردم و بقیه اش اطلاعاتی هست که توی ویندوز استفادش میکنم و نمیخوام فرمتش کنم.
                ممنون میشم سریع جوابمو بدین دوستان
                فرقی نمیکند از چه روشی ( Time Machine یا کپی در هارد اکسترنال ) بک آپ میگیرید٬ مهم این است در صورت بروز مشکل از اطلاعات خود بک آپ داشته باشید.
                در صورت استفاده از Time Machine هارد باید فرمت شود.

نظر

• ممنون. من تصورم این بود که time machin مدل خاصی بک آپ میگیره که با کپی معمولی متفاوته.یا مثلا از برنامه ها یا تنظیمات مک هم بک آپی چیزی میگیره.پس تفاوتی نداره؟کپی ساده هم میتونم؟
                  یه سوال دیگه. برنامه ها که مشکلی براشون پیش نمیاد اگه mavericks رو اینستال کنم و بک آپ نگرفته باشم؟ آخه شنیدم بعضی از کاربرها میگفتن فلان برنامه یا تنظیم بعد اذ آپدیت به mavericks کار نمیکنه و مجبور بودن برن باز یه تنظیماتی انجام بدن. دیگه اینکه من که اذ app storeدانلود کردم میتونم مرحله به مرحله با خودش پیش برم؟ آخه دیدم یه جاهایی از clean installیا یه همچین چیزی اسم برده بودن؟ تفاوتی داره؟ و اون مدل برای چه موقعی هست؟

نظر

• نوشته اصلی توسط mandananoroozi نمایش پست ها
                    ممنون. من تصورم این بود که time machin مدل خاصی بک آپ میگیره که با کپی معمولی متفاوته.یا مثلا از برنامه ها یا تنظیمات مک هم بک آپی چیزی میگیره.پس تفاوتی نداره؟کپی ساده هم میتونم؟
                    یه سوال دیگه. برنامه ها که مشکلی براشون پیش نمیاد اگه mavericks رو اینستال کنم و بک آپ نگرفته باشم؟ آخه شنیدم بعضی از کاربرها میگفتن فلان برنامه یا تنظیم بعد اذ آپدیت به mavericks کار نمیکنه و مجبور بودن برن باز یه تنظیماتی انجام بدن. دیگه اینکه من که اذ app storeدانلود کردم میتونم مرحله به مرحله با خودش پیش برم؟ آخه دیدم یه جاهایی از clean installیا یه همچین چیزی اسم برده بودن؟ تفاوتی داره؟ و اون مدل برای چه موقعی هست؟
                    متفاوت است و از این نظر فرقی نمیکند که اطلاعات شخصی شما در هر دو صورت بکاپ گرفته میشود ( چون عنوان کرده اید هارد دیسکی برای Time Machine ندارید٬ عرض کردم به صورت دستی هم میتوانید از اطلاعات خود Back Up بگیرید ).
                    Time Machine از عکسها، موزیک ها، فیلم ها، اسناد، سیستم فایل ها٬ تنظیمات و هر آنچه که در پارتیشن مک وجود دارد٬ پشتیبان تهیه میکند. بنابراین اگر میتوانید هارد دیسکی برای Time Machine اختصاص دهید٬ بهترین روش است.

برای ارتقا سیستم عامل مک به دو صورت میتوانید انجام دهید :

۱. Update : فقط سیستم عامل آپدیت شده و اطلاعات باقی می ماند.
                    ۲. Clean Install : نصب سیستم عامل بصورت کامل است ( نصب تمییز ) در این روش هارد برای نصب٬ Format میشود. برای نصب از این طریق باید USB یا DVD بوتیبل داشته باشید.
                    در هر دوصورت از اطلاعات خود Back Up بگیرید.

آموزش : http://www.i-phone.ir/forums/thread16281.html

نظر

• سلام ، میخواستم بپرسم میشه بدون اینکه هارد رو پارتیشن بندی کنیم ماوریکس رو نصب کنیم ؟
                      من از توی ویندوز هادرم رو پارتیشن بندی کردم و درایوی که برای نصب ماوریکس جدا کردم رو از توی مک دوباره فرمت (Mac OS Extended (journaled
                      کردم ، ولی نمیشه ماوریکس رو نصب کرد پیغام میده موقع انتخاب درایو که باید دوباره پارتیشن بندی کنی، من توی هاردم اطلاعات دارم و نمیتونم اونهارو پاک کنم ، آیا راهی هست ؟

نظر

• سلام خدمت دوستان آقا من کلا مکم بوت نمشه فقط به قسمت ریکاوری دسترسی دارم نه بک آپ گرفتم نه میتونم رستور کنم ، ریپایر هم نمیشه راهی وجود داره که از تو ریکاوری برای ماویریکس فلش بوت بسازم ؟؟؟

نظر

• سلام کی میتون یوزمیتو به صورت مستقیم بذاره ؟
                          ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط sasan7khat نمایش پست ها
                            سلام کی میتون یوزمیتو به صورت مستقیم بذاره ؟
                            ممنون
                            به این تاپیک مراجعه کنید
                            http://www.i-phone.ir/forums/thread98311.html

نظر

• دوستان عزیز چطوری می تونم رایتش کنم ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط p_ex300 نمایش پست ها
                                دوستان عزیز چطوری می تونم رایتش کنم ؟
                                باید از طریق disk utility فلش بوتیبل بسازید
                                iMessage : xz.mehdi@yahoo.com

نظر

صبر کنید ..