اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش ساخت USB Bootable برای نصب OS X Mavericks

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط hoseinsf نمایش پست ها
    دوست عزيز واسه من تو مرحله هشت (terminal) ارور ميده
    چه اروری؟
    iMessage : xz.mehdi@yahoo.com

نظر

• نوشته اصلی توسط MEHDI_D12 نمایش پست ها
      چه اروری؟
      Command not found البته ورژن ١٠.٩.٢

نظر

باید اسم فایل دانلودی شما از مک اپ استور Install OS X Mavericks.app باشه و در پوشه Applications قرار داشته باشه. اگر ارور میده یا اسمش رو عوض کردید یا مکانش رو

نظر

اگه اینو میده شما یه جایی رو اشتباه میری!
          مطمئن باشید!
          iMessage : xz.mehdi@yahoo.com

نظر

• دوستان من وقتی میخوام بسازم هم دیسک میکر٬ هم دیسک یوتیلیتی این اررور رو میده:
            no valid sudoers sources found, quitting

چیکارش میشه کرد؟

هم ورژن ۱۰.۹ هم ۱۰.۹.۲

رو ویندوز نمیشه ساخت؟

نظر

• نوشته اصلی توسط Nav ! D نمایش پست ها
              دوستان من وقتی میخوام بسازم هم دیسک میکر٬ هم دیسک یوتیلیتی این اررور رو میده:
              no valid sudoers sources found, quitting

چیکارش میشه کرد؟

هم ورژن ۱۰.۹ هم ۱۰.۹.۲

رو ویندوز نمیشه ساخت؟
              خب خداروشکر من مشکلم حل شد. راه حل رو همینجا مینویسم شاید واسه کس دیگری هم اتفاق بیفته

ترمینال رو باز کنید :

dsenableroot
              username = اسم اکانتتون
              user password:
              root password:

اینجا باید پسورد جدید بدین دو بار

بعد بنویسید su
              و بعدش هم
              # chmod go+rx-w /

بعد هم مراحل بوتیبل دیسک ساختن رو از اول دنبال کنید.

نظر

• آقا من به مک دسترسی ندارم آیا راهی هست از ویندوز بوتیبل روی فلش بسازم؟

نظر

• نوشته اصلی توسط memol20022000 نمایش پست ها
                  آقا من به مک دسترسی ندارم آیا راهی هست از ویندوز بوتیبل روی فلش بسازم؟
                  از برنامه ی TransMac استفاده کن
                  TransMac Windows software to open Mac HFS+ Disk and DMG files and convert DMG to ISO

نظر

• سلام دوستان من یک مشکل جدی دارم که یک هفته هر کاری میکنم تلاشم بی نتیجست ، لطفا منو راهنمایی کنید چند روز پیش نمیدونم چه اتفاقی افتاده که موریکس من بالا نمیاد و لپتاب خود به خود به محیط ویندوز میره و من هرچقدر دکمه کامند رو میگیرم عمل نمیکنه!!!!! من یو اس بی بوتیبل ساختم ولی از روی یو اس بی نخوند باز رفت توی ویندوز سی دی موریکس رو که بوتیبل بود رو خریدم باز رفت توی ویندوز، جالبه که هر سی دی دیگه که بوتیبله میذارم عمل میکنه ولی این سی دی موریکس عمل نمیکنه یکی بگه دقیقا چیکار کنم یا چیکار کنم دکمه Command عمل کنه تا شاید بتونم از اون طریق یه فکری کنم چون دکمه command هم هر چقدر نگه میدارم عمل نمیکنه خسته شدم دست به هرکاری زدم نشده به مک هم دسترسی ندارم دارم دیونه میشم.
                    ویرایش توسط memol20022000 : https://i-phone.ir/forums/member/150887-memol20022000 در ساعت 11-03-2014, 11:37 PM

نظر

• سلام
                      فايلي كه من دانلود كردم dmg هست به همون صورت كپي كردم در اپيليكيشن و در ترمينال طبق روش اول دستور زدم اما كپي نكرد، فايل رو هم كه باز كردم و installl osx mavericks.app هم كپي كردم پسورد خواست زدم اما ارور install osx mavericks.app dose not apper to be a valid os installer application رو بهم داد و موفق نشدم . در روش دوم هم شو ال فايل رو در ترمينال زدم و فايلهاي هيدن پيدا شدن اما فايلهاي كه در كانتنت طبق عكس شما هست براي من نشون نميده روش سوم هم نرم افزار برنامه رو پيدا نميكنه

نظر

• نوشته اصلی توسط kourosh yeganeh نمایش پست ها
                        سلام
                        فايلي كه من دانلود كردم dmg هست به همون صورت كپي كردم در اپيليكيشن و در ترمينال طبق روش اول دستور زدم اما كپي نكرد، فايل رو هم كه باز كردم و installl osx mavericks.app هم كپي كردم پسورد خواست زدم اما ارور install osx mavericks.app dose not apper to be a valid os installer application رو بهم داد و موفق نشدم . در روش دوم هم شو ال فايل رو در ترمينال زدم و فايلهاي هيدن پيدا شدن اما فايلهاي كه در كانتنت طبق عكس شما هست براي من نشون نميده روش سوم هم نرم افزار برنامه رو پيدا نميكنه
                        روی فایل dmg دوبار کلیک کن تا باز شه و فایل بدست اومده رو تو اپلیکیشن کپی کن. رمز هم همون پسورد ادمین سیستم خودت هست. بعد از اینکار عملیات رو شروع کن.

نظر

• نوشته اصلی توسط bahram112003 نمایش پست ها
                          قابلیت این پارتیشن زمانی به چشم میاد که مک بوک شما به هر دلیلی وارد مک نشه و شما هم هیچ دیسک یا فلش بوت ندارید که از طریق اون سیستمتون رو راه اندازی کنید یا هارد رو Repair کنید.اینجاست که این پارتیشن به کمکتون میاد.
                          برای ایجاد مجدد پارتیشن ریکاوری باید مک رو بصورت کلین اینستال کنید.برای اینکار حتماٌ از روش شماره یک موجود در پست اول برای ساختن فلش استفاده کنید
                          عزیز دقیقا منم این مشکل رو دارم و الان به مک دسترسی ندارم یعنی کل Macintosh HD فرمت شده ولی ریکاوری کار می کنه چطور میتونم فلش بوتیبل بسازم؟

نظر

• نوشته اصلی توسط sina-pro نمایش پست ها
                            عزیز دقیقا منم این مشکل رو دارم و الان به مک دسترسی ندارم یعنی کل Macintosh HD فرمت شده ولی ریکاوری کار می کنه چطور میتونم فلش بوتیبل بسازم؟
                            با ویندوز هم میتونی بسازی...
                            http://www.i-phone.ir/forums/thread8...tml#post931577

نظر

• نوشته اصلی توسط Nav ! D نمایش پست ها
                              با ویندوز هم میتونی بسازی...
                              http://www.i-phone.ir/forums/thread8...tml#post931577
                              با نرم افزار TrancMac?

نظر

• نوشته اصلی توسط sina-pro نمایش پست ها
                                با نرم افزار TrancMac?
                                بله...

نظر

صبر کنید ..
                                X