اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش ساخت USB Bootable برای نصب OS X Mavericks

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سلام اقا به داد من برسید من ۴ روزه در گیر بوتیبل کردنم که انجام شد اما زمانی میخوام بوت کنم از رو فلش علامت عبور ممنوع میاد و استاپ میشه من به دو روش بوتیبل کردم روش اول و سوم که بعد از بوتیبل هردو رو تست کردم و جواب داد اما رو مک بوک پرو me293 من جواب نداد مشکل کجاست

نظر

• نوشته اصلی توسط M0fraD نمایش پست ها
      سلام اقا به داد من برسید من ۴ روزه در گیر بوتیبل کردنم که انجام شد اما زمانی میخوام بوت کنم از رو فلش علامت عبور ممنوع میاد و استاپ میشه من به دو روش بوتیبل کردم روش اول و سوم که بعد از بوتیبل هردو رو تست کردم و جواب داد اما رو مک بوک پرو me293 من جواب نداد مشکل کجاست
      خوب شما باید نسخه مربوط به رتینا رو تهیه و نصب کنید!
      iMessage : xz.mehdi@yahoo.com

نظر

• منظورتونو میشه واضحتر بگید یعنی من باید همون نسخه ای رو نصب کنم که رو مک بوکم بود یا بالاتر یعنی ۱۰.۹.۲ چون مال من زمانی که خریدم ۱۰.۹.۱ بود

نظر

• من نسخه 10.9.2 را هم برای نصب می زنم باز هم error ورود ممنوع میدهد ، در اصل من متوجه نشدم که چرا اینکار را میکند - سپس من آمدم از روش rinstall استفاده کردم از طریق اینترنت با سرعت بالا بعد در آخر که rinstall کردم error پارتیشن داد . پیش کسی بردم که تو کار خدمات اپل بود و گفت harde شما باید raid شود . آیا این صحت دارد یا خیر ؟

نظر

• کسی نیست جواب منو بده رو هوام

نظر

• دوست عزیز مک بوک شما رتینا هست!
              و شما فقط باید سیستم عامل ماوریکس مخصوص مک بوک رتینا رو تهیه و نصب کنید!!!
              این لینک هایی که اینجا هست فکر نکنم برای رتینا باشه!(بازم نمیدونم!) ولی به احتمال زیاد لینک های رتینا نیست!
              ویرایش توسط MEHDI_D12 : https://i-phone.ir/forums/member/95297-mehdi_d12 در ساعت 06-04-2014, 02:56 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط M0fraD نمایش پست ها
                کسی نیست جواب منو بده رو هوام
                10.9.2 از apple store دانلود کن و مراحل ساخت فلش بوت قسمت اول اموزش
                طی کن مشکلت حل میشه

نظر

• سلام دوستان
                  این فایل 6 گیگی درسته ؟ مشکلی نداره ؟
                  من دانلود کردم و دیسک بوت ساختم ولی داره نصب که میکنه آخراش که میگه 9 minutes Remaining یکدفعه ارور میده و مینویسه install failed
                  installer log رو نگاه کردم دیدم َشروع کرده به نصب package ها و یکی به اسم essential.pkg رو extract کرده ولی شروع به extract بعدی که فکر کنم اسمش بود BSD.pkg میکنه
                  بعدش نوشته error extracting from source یه همچین چیزی و ادامه نداده

مشکل چیه ؟
                  سیستم قبلیم mountain lion بود و کل درایو رو قبل نصب erase کرده بودم
                  چند بار هم امتحان کردم باز نشد الان دوباره mountain نصب کردم
                  مشخصات سیستمم هم اینه :
                  ِDual-Core 2.53
                  4 GB RAM
                  500 HDD

کسی میتونه کمکم کنه ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط mahanuser نمایش پست ها
                    سلام دوستان
                    این فایل 6 گیگی درسته ؟ مشکلی نداره ؟
                    من دانلود کردم و دیسک بوت ساختم ولی داره نصب که میکنه آخراش که میگه 9 minutes Remaining یکدفعه ارور میده و مینویسه install failed
                    installer log رو نگاه کردم دیدم َشروع کرده به نصب package ها و یکی به اسم essential.pkg رو extract کرده ولی شروع به extract بعدی که فکر کنم اسمش بود BSD.pkg میکنه
                    بعدش نوشته error extracting from source یه همچین چیزی و ادامه نداده

مشکل چیه ؟
                    سیستم قبلیم mountain lion بود و کل درایو رو قبل نصب erase کرده بودم
                    چند بار هم امتحان کردم باز نشد الان دوباره mountain نصب کردم
                    مشخصات سیستمم هم اینه :
                    ِDual-Core 2.53
                    4 GB RAM
                    500 HDD

کسی میتونه کمکم کنه ؟
                    باید مجدد فایلتون رو دانلود کنید احتمالا فایل مشکل داره

نظر

• با سلام
                      مک سیستم من پریده من الان به فلش bootable mavericks احتیاج دارم
                      راهی هست که من با ویندوز 7 این فلشو درست کنم؟

نظر

• خیر دوست عزیز از مک باید استفاده کنید

نظر

• دوستان متاسفانه یا اموزش ها کامل نیست یا بنده بشدت خنگ تشریف دارم خلاصه من کلی از جیب دادم سر این تعویض سیستم عامل کوفتی .... اخرم به هیچ کجا نرسیدم !

من روش سوم رو رفتم اخرین امیدم بعد برنامه به من این پیغام رو میده ؟ بنده باید چه غلطی کنم ترخدا یکی به دادم برسه بخدا عصاب نمونده برام ...... من الان فایل رو از سایت دانلود کردم روی دسکتاپ مک ریختم بعد این برنامه رو اجرا میکنم و فایل DMG رو میدم این اررور رو نمایش میده

خواهش میکنم یکی از دوستان به زبان بسیار ساده بنده رو راهنمایی کنه باید چیکار کنم ؟ بسیار سپاسگذارم .

نظر

• برای اطمینان فایلتون رو مجدد دانلود کنید یا از بازار خریداری کنید و بعد تست کنید

نظر

• ممنون من سر این موضوع ۵ بار دانلود کردم از کافی نت از خونه دوستم از خونه خودم ... واقعا خسته شدم ... امشب میزنم از خود اپل استور دانلود کنه توکل به خدا ببینیم چی میشه بازم ممنون بابت پاسخ ...

نظر

• آموزش ساخت USB Bootable برای نصب OS X Mavericks

نوشته اصلی توسط A_lph_A نمایش پست ها
                                ممنون من سر این موضوع ۵ بار دانلود کردم از کافی نت از خونه دوستم از خونه خودم ... واقعا خسته شدم ... امشب میزنم از خود اپل استور دانلود کنه توکل به خدا ببینیم چی میشه بازم ممنون بابت پاسخ ...
                                شما فايلتون خراب دانلود شده وگرنه اين نسخه هيچ مشكلى نداره!
                                بنده خودم همين ديروز يكى ساختم
                                از مظر اموزش هم به نظر بنده كامل هست!

نظر

صبر کنید ..
                                X