اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

دانلود مستقیم درایو های Boot Camp ( برای تمامی مک ها )

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط T@L@ نمایش پست ها
    سلام
    من ویندوز 10 رو از طریق بوت کمپ نصب کردم و همه درایورهای رو هم نصب کردم فقط صفحه مانیتور من نورش روی حداکثر مونده و کم نمی شه. گرچه کلید کم و زیاد کردن نور صفحه نشون که ده که مثلا الان 35% هست ولی نور همون 100% باقی می مونه.
    درایورها رو هم از طرق بوت کمپ روی یه دی وی دی ریختم.
    ابنم بگم که نسخه مکم Mountain Lion هست و بوت کمپ من نسحه 5 هست. از طریق آپدیت اپلیکیشن مک هم آپدیت جدیدی براش نمی آره.
    به نظر خودم رسید که باید Yoisemiti رو نصب کنم که بوت کمپ ام ورژن 6 بشه و دوباره درایورهای ویندوز 10 رو از طریق بوت کمپ دانلود کنم. با توجه به اینکه تنها مشکل من همین نور صفحه در ویندوز هست می خواستم بپرسم کسی نظر دیگری داره؟ ا راهنمایی ایی؟
    مدل مک MC375 mid2012
    به روز رسانی رو که حتما انجام بدید.
    ولی صرفا حها اطلاعتون بگم که چنین مشکلی رو من حتی روی آخرین ورژن بوت کمپ و مک و ویندوز ۱۰ مشاهده کردم که معمولا بعد از ری استارت کردن رفع میشه.
    فعلا تنها چیزی که به ذهنم میرسه آپدیت درایور هاست که شما فکر کنم از داخل خود ویندوز براش آپدیت بیاد (چک کنید) و اگر نیود باید درایور های جدید رو از جای دیگه دانلود کنید.
    موفق باشید.

نظر

• نوشته اصلی توسط shaban532 نمایش پست ها
      به روز رسانی رو که حتما انجام بدید.
      ولی صرفا حها اطلاعتون بگم که چنین مشکلی رو من حتی روی آخرین ورژن بوت کمپ و مک و ویندوز ۱۰ مشاهده کردم که معمولا بعد از ری استارت کردن رفع میشه.
      فعلا تنها چیزی که به ذهنم میرسه آپدیت درایور هاست که شما فکر کنم از داخل خود ویندوز براش آپدیت بیاد (چک کنید) و اگر نیود باید درایور های جدید رو از جای دیگه دانلود کنید.
      موفق باشید.
      apple Software Update که جز Itunes و Quick time چیز دیگه ای نشون نمی ده. می شه توضیح بدین که کدوم درایور رو و چطوری آپدیتش کنم؟
      بارها ری استارت کردم و مشکل حل نشده.

نظر

• نوشته اصلی توسط T@L@ نمایش پست ها
        سلام
        من ویندوز 10 رو از طریق بوت کمپ نصب کردم و همه درایورهای رو هم نصب کردم فقط صفحه مانیتور من نورش روی حداکثر مونده و کم نمی شه. گرچه کلید کم و زیاد کردن نور صفحه نشون که ده که مثلا الان 35% هست ولی نور همون 100% باقی می مونه.
        درایورها رو هم از طرق بوت کمپ روی یه دی وی دی ریختم.
        ابنم بگم که نسخه مکم Mountain Lion هست و بوت کمپ من نسحه 5 هست. از طریق آپدیت اپلیکیشن مک هم آپدیت جدیدی براش نمی آره.
        به نظر خودم رسید که باید Yoisemiti رو نصب کنم که بوت کمپ ام ورژن 6 بشه و دوباره درایورهای ویندوز 10 رو از طریق بوت کمپ دانلود کنم. با توجه به اینکه تنها مشکل من همین نور صفحه در ویندوز هست می خواستم بپرسم کسی نظر دیگری داره؟ ا راهنمایی ایی؟
        مدل مک MC375 mid2012
        توی قسمت کنترل پنل وارد نتظیمات باتری بشید.(power option ) و گزینه change plan settings رو انتخاب کنید توی صفحه بعد change advanced power option رو انتخاب کنید. تو قسمت display گزینه adaptive رو غیر فعال کنید.

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط HaEN نمایش پست ها
          توی قسمت کنترل پنل وارد نتظیمات باتری بشید.(power option ) و گزینه change plan settings رو انتخاب کنید توی صفحه بعد change advanced power option رو انتخاب کنید. تو قسمت display گزینه adaptive رو غیر فعال کنید.

انجام داده بودم پیشتر اما مشکل حل نشد.

نظر

• با سلام

من مک بوک ایر ۲۰۱۲ دارم مدل A 1466 . و نسخه مکینتاش ۱۰.۱۰.۴ توش نصب کردم.
            امروز از طریق بوت ویندوز ۱۰ ، ۳۲ بیت نصب کدرم و مشکل من اینه که تو ویندوز ۱۰ وقتی میخوام بوت کمپ رو برای درایور ها نصب کنم ارور میده که برای ویندوز ۷ هست و بعد بوت کمپ BootCamp5.1.5621 رو دانلود کردم اونم ارور میده و نصب نمیشه. اگه کسی هست کمک کنه و لینک بوت کمپ مخصوص ویندوز ۱۰ رو برام بزاره ممنون میشم

نظر

• Bootcamp 6 (نسخه 55710-031) برای مدل های :
              کد:
              MacBook8,1, MacBookAir5,1, MacBookAir5,2, MacBookAir6,1, MacBookAir6,2, MacBookAir7,1, MacBookAir7,2, MacBookPro9,1, MacBookPro9,2, MacBookPro11,1, MacBookPro11,2, MacBookPro11,3, MacBookPro11,4, MacBookPro11,5, MacBookPro12,1, MacPro6,1, Macmini6,1, Macmini6,2, Macmini7,1, iMac13,1, iMac13,2, iMac13,3, iMac14,1, iMac14,2, iMac14,3, iMac14,4, iMac15,1.
              لینک دانلود مستقیم از سرور اپل:
              ویرایش توسط HaEN : https://i-phone.ir/forums/member/43305-haen در ساعت 28-05-2016, 06:16 PM دلیل: اپدیت لینک

نظر

Bootcamp 6 برای مدل های :
                کد:
                MacBook8,1, MacBookAir5,1, MacBookAir5,2, MacBookAir6,1, MacBookAir6,2, MacBookAir7,1, MacBookAir7,2, MacBookPro9,1, MacBookPro9,2, MacBookPro11,1, MacBookPro11,2, MacBookPro11,3, MacBookPro11,4, MacBookPro11,5, MacBookPro12,1, MacPro6,1, Macmini6,1, Macmini6,2, Macmini7,1, iMac13,1, iMac13,2, iMac13,3, iMac14,1, iMac14,2, iMac14,3, iMac14,4, iMac15,1.
                سلام
                میشه منبع خبر این لینکتون را بگید؟

نظر

• نوشته اصلی توسط Pofa10 نمایش پست ها
                  سلام
                  میشه منبع خبر این لینکتون را بگید؟
                  لینک فایل BootCampESD.pkg که بطور مستقیم از خود اپل دانلود میشه. (نسخه 24515-031 که 13-08-2015 روی سرور اپل قرار گرفته)
                  مدل هایی که ساپورت میشه رو هم میتونید توی این فایل ببینید.
                  SU_TITLE

منبع هر دوتا فایل سایت اپله.

نظر

کد:
                    الان اینو داناود کردم چیکارش کنیم؟ فقط تو درایو بوت کمپ نصب میشه ( بقیه رو faild میشه) اونم میری چک میکنی پوچه

نظر

• نوشته اصلی توسط arabestani نمایش پست ها
                      الان اینو داناود کردم چیکارش کنیم؟ فقط تو درایو بوت کمپ نصب میشه ( بقیه رو faild میشه) اونم میری چک میکنی پوچه
                      این فایل رو توی مک نصب کنید. (تو یه فولدر دلخواه)
                      وارد مسیری که اونو نصب کردید بشید.
                      WindowsSupport.dmg رو باز کنید و محتویات اونو روی فلش کپی کنید.
                      ویندوز رو نصب کنید و بوت کمپ رو از رو فلش نصب کنید.

این فایل رو تو ویندوز میتونید با برنامه 7zip باز کنید و بوت کمپ رو استخراج کنید.
                      ویرایش توسط HaEN : https://i-phone.ir/forums/member/43305-haen در ساعت 20-10-2015, 10:23 AM

نظر

• تو مک نصب میکنم اما میرم تو دایرکتوری پوچه

نظر

• نوشته اصلی توسط arabestani نمایش پست ها
                          تو مک نصب میکنم اما میرم تو دایرکتوری پوچه
                          تو چه مسیری نصب میکنید؟
                          یه فولدر تو دسکتاپ درست کنید و اونجا نصب کنید.

نظر

• دوستان سیستمم mac book pro late 2013 هستش هرچی می گردم ی لیست منسجم از آخرین آپدیت های بوت کمپ که ویندوز 10 رو ساپورت می کنن پیدا نمی کنم، نمی خوام هم با خود بوت کمپ دانلود کنم درایور ها رو سرعت دانلودش دهن آدم رو آسفالت می کنه.
                            خلاصه کسی لینکی چیزی از درایور های بوت کمپ(آخرین آپدیتش) اگه داره لطف کنه، ممنون میشم

نظر

کد:
                              داداش من mbp retina late 2013 دارم واقعا دنبال بوت کمپش هستم این لینیکی که گذاشتین سیستم من رو انگار ساپورت نمی کنه٬ من از کجا می تونم بوت کمپ سیستمم رو دانلود مستقیم کنم؟

نظر

• دانلود مستقیم درایو های Boot Camp ( برای تمامی مک ها )

نوشته اصلی توسط saintman نمایش پست ها
                                داداش من mbp retina late 2013 دارم واقعا دنبال بوت کمپش هستم این لینیکی که گذاشتین سیستم من رو انگار ساپورت نمی کنه٬ من از کجا می تونم بوت کمپ سیستمم رو دانلود مستقیم کنم؟
                                Macbook pro retina late 2013 > 11,1 - 11,2 - 11,3
                                مدل مكبوك شما رو ساپورت ميكنه.

همه مدل ها رو ساپورت ميكنه.

ویرایش توسط HaEN : https://i-phone.ir/forums/member/43305-haen در ساعت 24-10-2015, 01:05 PM

نظر

صبر کنید ..
                                X