اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

دانلود مستقیم درایو های Boot Camp ( برای تمامی مک ها )

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سلام اغا من شدیدا به مشکل برخوردم مک بوک من مدل Macbook Retina 12 inch Early 2015 هست میرم قسمت بوت کمپ فلش بوت رو میسازم ۳ مدل بوت کمپ bootvamp5.1.5640,5769,5621 هر ۳ تادم امتحان کردم نشد ؟! مشکل انجاست که همه چیز خوب پیش میره وقتی سیستم ریبوت میشه,میخام نصب شروع کنم مرحله انتخاب پارتیشن هیچ پارتیشنی وجود نداره نه بوت کمپ نه HD Mac خالی نمیتونم درایوی انتخاب کنم ؟!!!

نظر

• با سلام و تشکر از زحمات شما
      چرا ورژن 5.1.5769 را برای mid2015 آپدیت نکردید.
      من هرچی گشتم جدولی همانند شما برای اینکه بتوانم بفهمم کدام ورژن را دانلود کنم پیدا نکردم.
      لطفا جدول را برای mid 2015 نیز آپدیت نمایید.
      الان بوت کمپ برای 5.1.5769 آمده و به سختی لینکش را پیدا کردم :
      https://support.apple.com/kb/DL1837?...ewlocale=en_US
      ولی نمی دونم برای ویندوز 8.1 اینترپرایز 64 بیتی روی macbook pro retina 15 inch جواب میده یانه.
      از شما تقاضا دارم جدول را آپدیت نمایید.
      مثل همیشه تنها منبعی که وقت میزاره انجمن شما است.

نظر

• سلام دوستان لطفا راهنمايي كنيد
        من يه mac book pro late 2008 دارم نسخه mb471 كه الان يوسميتي روش نصبه و با اينكه قديميه ولي بخاطر سخت افزار قدرمتندش هنوزم بسيار روون و عالي كار ميكنه . ديروز ميخواستم ويندوز ١٠ نصب كنم ولي بوت كمپ فقط اجازه نصب ويندوز ٧ رو ميده ولي من با ترفند تعويض سي دي ، هنگام شروع نصب ويندوز ١٠ رو بالاخره نصب كردم ولي متاسفانه درايورهايي كه از طريق بوت كمپ استخراج كردم روي ويندوز ده نصب نميشه . و پيغام ميده كه روي مك شما بايد ويندوز ٧ نصب بشه . ميخواستم بدونم آيا بوت كمپي هست كه درايورهاي مك منو نصب كنه يا كلا بي خيال ويندوز ١٠ بشم؟

نظر

• دوستان boot camp من الان خودش ورژن ۶ هستش. iMac (Retina 5K, 27-inch, Late 2014) میخوام ویندوز ۷ نصب کنم این ارور رو میده

نظر

• نوشته اصلی توسط omid_behniya نمایش پست ها
            دوستان boot camp من الان خودش ورژن ۶ هستش. iMac (Retina 5K, 27-inch, Late 2014) میخوام ویندوز ۷ نصب کنم این ارور رو میده
            ویندوزت ۳۲ بیت هست یا ۶۴ ؟
            و اینکه توی سی دی فقط یک نوع ویندوز هست یا بیشتر ؟
            یعنی سری هوم ، اینترپرایس و ... با هم توی یک سی دی یا فلش نباشه بلکه فقط یک نوع توی سی دی وجود داشته باشه .

نظر

• نوشته اصلی توسط farzad_sh نمایش پست ها
              ویندوزت ۳۲ بیت هست یا ۶۴ ؟
              و اینکه توی سی دی فقط یک نوع ویندوز هست یا بیشتر ؟
              یعنی سری هوم ، اینترپرایس و ... با هم توی یک سی دی یا فلش نباشه بلکه فقط یک نوع توی سی دی وجود داشته باشه .
              یک ویندوز هست و ۶۴ بیتی

نظر

یک ویندوز هست و ۶۴ بیتی
                من فکر کنم در هر صورت مشکل از ویندوزت باشه . یک سی دی دیگه و وبندوز دیگه رو امتحان کن .

نظر

من فکر کنم در هر صورت مشکل از ویندوزت باشه . یک سی دی دیگه و وبندوز دیگه رو امتحان کن .
                  چندتا ویندوز امتحان کردم همه همین ارور میده

نظر

چندتا ویندوز امتحان کردم همه همین ارور میده
                    از من میشنوی دست از سر بوت کمپ بردار و ویندوزت رو با پارالل نصب کن راحتتری و مزایای زیادی هم داره .

نظر

از من میشنوی دست از سر بوت کمپ بردار و ویندوزت رو با پارالل نصب کن راحتتری و مزایای زیادی هم داره .
                      نرم افزار تخصصی میخوام نصب کنم اینجور سیستم مشکل بتونه جواب بده

نظر

نرم افزار تخصصی میخوام نصب کنم اینجور سیستم مشکل بتونه جواب بده
                        من خودم با پارالل ویندوز ۸ و ویندوز ۱۰ رو همزمان توی مک دارم و هر موقع بخوام جداگانه از این ویندوزها توی مک استفاده می کنم
                        منهم تقریبا کارهای سنگین دارم و انجام میدم . فقط کمی فن مک زیادتر روشن می شه که با یک برنامه ریزی و صرفه جويی توی مک اونهم قابل حله
                        با هیچ نرم افزاری من ندیدم پارالل مشکلی داشته باشه . ضمن اینکه امتحانش مجانیه . خوشت نیومد یا **** راه نیوفتاد می تونی از بوت کمپ نصب و پارالل رو پاک کنی .

نظر

دوستان boot camp من الان خودش ورژن ۶ هستش. iMac (Retina 5K, 27-inch, Late 2014) میخوام ویندوز ۷ نصب کنم این ارور رو میده
                          خوب ابن ارور که مشخصه چیه!!
                          نمیدونم چرا دوستان میگن مشکل از ویندوزه.
                          مشکل از درایور های بوت کمپه.
                          برای نصب ویندوز باید درایور های بوت کمپ رو روی فلش کپی کنید تا بهتون اجازه نصب بده.
                          در غیر این صورت به هیچ عنوان بهتون احازه نصب نمیده.
                          االان یا شما اصلا این کارو نکردید(کلا درایور ها رو روی یه فلشی که به سیستم وصله ندارید) یا اینکه اونا رو غیر مستقیم دانلود کردید که اگل نشناخته و باهاشون مشکل داره.
                          شما باید در هنگام استفاده از بوت کمپ تیک اون قسمت که مربوط به دانلود درایور بوت کمپ از سرور اپل هستش رو بزنید.و صبر کنید دانلود کنه(تقریبا حدود ۱ گیگ هستش) و یعد این کار مشکلتون حل میشه.
                          **برای این کار ترجیحا از فلش حجم بالا استفاده کنید .
                          روی فلش زیر ۸ معمولا وسط دانلود گیر میده و متوقف میشه دانلود.خود ۸ رو مطمین نیستم.

راستی اینیم که فرمودید بوت کمپتون ورژن ۶ هستش باید خدمتون بگم که:
                          برای نصب ویندوز به ۲ چیز نیاز دارید:
                          خود بوت کمپ(ترجیحا اخرین نسخه)
                          و درایور های بوت کمپ که یه چیز مستقله.(ایتم ترجیحا اخرین نسخه)

و طبق سیاست های جدید اپل شما صرف داشتن گزینه اول قادر به هیچ کاری نخواهید بود!!

موفق باشید.
                          ویرایش توسط shaban532 : https://i-phone.ir/forums/member/187900-shaban532 در ساعت 08-10-2015, 06:52 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط shaban532
                            خوب ابن ارور که مشخصه چیه!!
                            نمیدونم چرا دوستان میگن مشکل از ویندوزه.
                            مشکل از درایور های بوت کمپه.
                            برای نصب ویندوز باید درایور های بوت کمپ رو روی فلش کپی کنید تا بهتون اجازه نصب بده.
                            در غیر این صورت به هیچ عنوان بهتون احازه نصب نمیده.
                            االان یا شما اصلا این کارو نکردید(کلا درایور ها رو روی یه فلشی که به سیستم وصله ندارید) یا اینکه اونا رو غیر مستقیم دانلود کردید که اگل نشناخته و باهاشون مشکل داره.
                            شما باید در هنگام استفاده از بوت کمپ تیک اون قسمت که مربوط به دانلود درایور بوت کمپ از سرور اپل هستش رو بزنید.و صبر کنید دانلود کنه(تقریبا حدود ۱ گیگ هستش) و یعد این کار مشکلتون حل میشه.
                            **برای این کار ترجیحا از فلش حجم بالا استفاده کنید .
                            روی فلش زیر ۸ معمولا وسط دانلود گیر میده و متوقف میشه دانلود.خود ۸ رو مطمین نیستم.
                            موفق باشید.
                            میشه آدرس محلی رو که باید درایورها رو کپی کنیم بگید چون من خود درایورها رو مستقیم دانلود کردم.

نظر

میشه آدرس محلی رو که باید درایورها رو کپی کنیم بگید چون من خود درایورها رو مستقیم دانلود کردم.
                              یه پوشه به اسم بوت کمپ در روت فلش باید وحود داشته باشه که محتویاتش به این شکله:
                              Screen S_2015-10-08 at 5.34.51 PM.jpg - 59 KB

"شاد باشید و شادی بخش دیگران"

نظر

• مشکل روشنایی صفحه در ویندوز 10

سلام
                                من ویندوز 10 رو از طریق بوت کمپ نصب کردم و همه درایورهای رو هم نصب کردم فقط صفحه مانیتور من نورش روی حداکثر مونده و کم نمی شه. گرچه کلید کم و زیاد کردن نور صفحه نشون که ده که مثلا الان 35% هست ولی نور همون 100% باقی می مونه.
                                درایورها رو هم از طرق بوت کمپ روی یه دی وی دی ریختم.
                                ابنم بگم که نسخه مکم Mountain Lion هست و بوت کمپ من نسحه 5 هست. از طریق آپدیت اپلیکیشن مک هم آپدیت جدیدی براش نمی آره.
                                به نظر خودم رسید که باید Yoisemiti رو نصب کنم که بوت کمپ ام ورژن 6 بشه و دوباره درایورهای ویندوز 10 رو از طریق بوت کمپ دانلود کنم. با توجه به اینکه تنها مشکل من همین نور صفحه در ویندوز هست می خواستم بپرسم کسی نظر دیگری داره؟ ا راهنمایی ایی؟
                                مدل مک MC375 mid2012

نظر

صبر کنید ..
                                X