اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

دانلود مستقیم درایو های Boot Camp ( برای تمامی مک ها )

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• چرا کسی جواب ما رو نمیده

نظر

• نوشته اصلی توسط Arsal4n نمایش پست ها
      چرا کسی جواب ما رو نمیده
      سوالتون رو یک جا مطرح کنید.
      پاسختون داده شد

نظر

• نوشته اصلی توسط bahram112003 نمایش پست ها
        سوالتون رو یک جا مطرح کنید.
        پاسختون داده شد
        بهرام خان منظورتون کدوم جواب هست؟
        من برای ۳۷۴ مک بوک پرو ۲۰۱۰ کدوم ورژن رو باید دان کنم که ویندوز ۸.۱ رو جواب بده
        مک بوک پرو سری ۷.۱
        با عرض پوزش پاسختون رو پیدا کردم اصلا متوجه نبودم جای دیگه ای سوال رو مطرح کردم.باز هم معذرت می خوام
        ویرایش توسط Arsal4n : https://i-phone.ir/forums/member/1023-arsal4n در ساعت 24-04-2014, 08:39 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط Arsal4n نمایش پست ها
          بهرام خان منظورتون کدوم جواب هست؟
          من برای ۳۷۴ مک بوک پرو ۲۰۱۰ کدوم ورژن رو باید دان کنم که ویندوز ۸.۱ رو جواب بده
          مک بوک پرو سری ۷.۱
          با عرض پوزش پاسختون رو پیدا کردم اصلا متوجه نبودم جای دیگه ای سوال رو مطرح کردم.باز هم معذرت می خوام
          آخرین نسخه بوت کمپ برای مک بوک شما، نسخه 4.0.4033 میباشد.

دانلود نسخه 4.0.4033

نظر

• نوشته اصلی توسط sinaonee نمایش پست ها
            آموزش نصب ویندوز بر روی مک بوک ایر 2013

فلش مموری حداقل 1 گیگ
            فلش مموری حداقل 8 گیگ
            فایل Iso ویندوز 8.1 ، 8 و یا 7 نسخه 64 بیت
            فایل بوت کمپ مخصوص مک بوک ایر ( نسخه 5.0.5241 )

مرحله اول: فایل بوت کمپ و استخراج کرده و داخل فلش مموری حداقل 1 گیگ قرار دهید.

مرحله دوم: وارد BootCamp Assistant شوید و هر سه گزینه را فعال کنید.

مرحله سوم: فایل Iso ویندوز و فلش مموری را انتخاب کرده و وارد مرحله بعد شوید.

1. فلش مموری فرمت خواهد شد.

2. فایل های ویندوز بر روی فلش مموری کپی می شوند.

3. بعد کپی کردن فایل های ویندوز، درایو های BootCamp دانلود می شوند که شما در این مرحله بر روی Stop کلیک کنید.

مرحله چهارم: هر دو فلش مموری و به مک بوک ایر خود وصل کرده، BootCamp Assistant و مجدد اجرا کنید.
            فقط گزینه آخر را فعال کرده و بعد میزان حجم درایو ویندوز را انتخاب کنید.

مرحله پنجم: بعد از ساخت، سیستم شما ریستارت خواهد شد و وارد محیط نصب ویندوز می شوید.
            هر دو فلش مموری باید تا آخرین مرحله نصب به مک بوک ایر شما وصل باشد.

در مرحله آخر بعد از وارد کردن نام سیستم برای ویندوز، فلش مموری ویندوز را از مک بوک ایر خود جدا کنید.
            صبر کنید تا به صفحه نصب BootCamp وارد شوید. بوت کمپ نصب شده و بعد از ریستارت وارد ویندوز می شوید.
            سلام
            من با این روش ویندوز ۸.۱ رو نصب کردم ولی میخوام سون نصب کنم. موقع نصب سون متاسفانه این روش جواب نمیده رو مکبوک ایر ۲۰۱۳
            درایو ساخته شده برای ویندوز رو قبول نمیکنه تو نصب ویندوز
            راه حلی هست آیا؟؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط ali_enj نمایش پست ها
              سلام
              من با این روش ویندوز ۸.۱ رو نصب کردم ولی میخوام سون نصب کنم. موقع نصب سون متاسفانه این روش جواب نمیده رو مکبوک ایر ۲۰۱۳
              درایو ساخته شده برای ویندوز رو قبول نمیکنه تو نصب ویندوز
              راه حلی هست آیا؟؟؟
              چه خطایی دریافت میکنید؟

نظر

چه خطایی دریافت میکنید؟
                زمان انتخاب درایو برای نصب ویندوز میگه که نمی توانید روی این درایو ویندوز را نصب کنید.

نظر

زمان انتخاب درایو برای نصب ویندوز میگه که نمی توانید روی این درایو ویندوز را نصب کنید.
                  اگر تمامی مراحل و به درستی طی کردید و باز هم به مشکل برخوردید:
                  حتما قبل از انتخاب درایو، فرمت کنید. فایل iso ویندوز باید اورجینال باشد.
                  ویندوز ۷ نسخه Ultimate بروی MD 761 بدون مشکل نصب شد.

نظر

اگر تمامی مراحل و به درستی طی کردید و باز هم به مشکل برخوردید:
                    حتما قبل از انتخاب درایو، فرمت کنید. فایل iso ویندوز باید اورجینال باشد.
                    ویندوز ۷ نسخه Ultimate بروی MD 761 بدون مشکل نصب شد.
                    نسخه ی ویندوز من شامل تمامی نسخه های Home, Ultimate, .... میشه. آیا باید نسخه مورد نظر فقط Ultimate داشته باشه؟
                    منظورتون از اینکه ارجینال باشه چیه؟

نظر

نسخه ی ویندوز من شامل تمامی نسخه های Home, Ultimate, .... میشه. آیا باید نسخه مورد نظر فقط Ultimate داشته باشه؟
                      منظورتون از اینکه ارجینال باشه چیه؟
                      فرقی نمیکنه از چه نسخه ایی استفاده میکنید، فایل ویندوز دستکاری شده نباشد.
                      فایل iso ویندوزتون و تغییر بدید، مجدد نصب کنید.

نظر

• من مکبوک رتینا دارم از روی سایت اپل BootCamp5.1.5621 دانلود کردم ولی ویندوز نمیزاره نصب کنم خودم دستی درایواشو نصب کردم ولی برای تراکپد و کیبورد نصب نشده یا اجرا نشده چون بوت کمپ نصب نشده که ایکنوش بیاد اون پایین

یک مشکل دیگه من فتوشاپ سی سی هم نصب کردم ولی منو هاش خیلی ریزه با این رزولیشن انگار نمیخونه هر چی هم گشتم مثله اینکه راهی نداره

اگر راهی است بفرمایید این لپ تاپه بی استفده شده

نظر

• دوستان من نسخه 4.0.4033 دانلود کردم روی ویندوز 7 setup کردم مشکل صدا حل شد ولی کلیک راست درست نشد اصلا راست کلیک ندارم باید چی کار کنم؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط 256reza نمایش پست ها
                            دوستان من نسخه 4.0.4033 دانلود کردم روی ویندوز 7 setup کردم مشکل صدا حل شد ولی کلیک راست درست نشد اصلا راست کلیک ندارم باید چی کار کنم؟؟
                            کسی نمیدونه بگه من باید چی کار کنم؟؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط 256reza نمایش پست ها
                              کسی نمیدونه بگه من باید چی کار کنم؟؟؟
                              وارد کنترل پنل بشوید، بعد Boot Camp رو باز کنید حالا تب Trackpad رو انتخاب کنید، از بخش One Finger تیک Secondary Click رو بزنید.
                              .:amgr:.

نظر

• نوشته اصلی توسط amgr نمایش پست ها
                                وارد کنترل پنل بشوید، بعد Boot Camp رو باز کنید حالا تب Trackpad رو انتخاب کنید، از بخش One Finger تیک Secondary Click رو بزنید.
                                داداش این کارو هم کردم ولی بازم نشد کلیک راست نداره با همون سمت راست از خود کلیک مک بوک هم همون کار کلیک چپ میکنه ولی موس که بهش وصل میکنم راست کلیک هم انجام میده.

نظر

صبر کنید ..
                                X