اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش نصب مک به صورت Clean Install

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط Mohamad.r.m نمایش پست ها
    سلام
    يعني چي بوتيبل رو روي هارد ديسك ريختين؟!
    شما بايد يك ديسك (فلش، هارد...) بوتيبل بسازيد، چيزي رو لازم نيست كپي كنيد

منظورم همونه. روی هارد دیسک بوتیبل ساختم. الان اسم هار دیسکم شده os x install esd. اما وقتی بازش می کنم فقط فولدر package هست.

نظر

• سلام، ممنون از استارتر تاپیک
      آیا امکانش هست که مک رو کلین اینستال کنیم، ولی فقط برنامه های third party سیستم قبلی رو با time machine یا نرم افزاری دیگه به سیستم جدید منتقل کنیم؟؟

Sent from the Orbit

نظر

• نوشته اصلی توسط aleereza نمایش پست ها
        منظورم همونه. روی هارد دیسک بوتیبل ساختم. الان اسم هار دیسکم شده os x install esd. اما وقتی بازش می کنم فقط فولدر package هست.
        خوب دوباره مراحل رو با يه فلش طي كنيد، كنار اسمش ورژن مك رو هم بايد بنويسه

نظر

• با سلام میخواستم ببینم اگر smart تو دیسک یوتیلیتی fail باشه معنیش چیه
          هرچی میخوام با دی وی دی های لپ تاپ clean install کنم وسطش ارور میده و متوقف میشه باید چکار کرد واقعا جون هرکی دوست دارین جواب بدید

نظر

• كسي نيست جواب بنده رو بده؟

Sent from my iDevice using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط masoud519 نمایش پست ها
              با سلام میخواستم ببینم اگر smart تو دیسک یوتیلیتی fail باشه معنیش چیه
              هرچی میخوام با دی وی دی های لپ تاپ clean install کنم وسطش ارور میده و متوقف میشه باید چکار کرد واقعا جون هرکی دوست دارین جواب بدید
              برای نصب clean install بهترین روش نصب با فلش است ! ساخت بون با فلش رو امتحان کنید ! در انجمن جست و جو کنید تاپیک هاش موجوده !

نظر

• سوال من اينه كه اگر smart failure داشته باشم يعني كلا هارد مشكل سخت افزاري داره و بايد تعمير بشه يا نرم افزاري قابل حله؟

نظر

• نوشته اصلی توسط masoud519 نمایش پست ها
                  سوال من اينه كه اگر smart failure داشته باشم يعني كلا هارد مشكل سخت افزاري داره و بايد تعمير بشه يا نرم افزاري قابل حله؟

ما جرای مک بوک با لپ تاپ های دیگه فرق می کنه ( البته من خیلی وقت پیش های توی یک لپ تاپ دیگه هم چین مشکلی رو دیدم که اون طرف توی داس ! مشکل رو حل کرد و مشکل سخت افزاری نبود ! )
                  ممکن برای شما سخت افزاری باشه !

نظر

• سلام دوستان
                    من بعد از مدتها که ایفون و ایپد داشتم بالاخره یک مک بوک پرو ۶.۲ گرفتم دسته دو
                    روش سیستم عامل mac lion 10.8 بود
                    دوست داشتم به صورت کارخونه درش بیارم و از اول خودم با اپل ایدی خودم کانفیگش کنم
                    به همین دلیل با نگه داشتن دکمه option به قسمت بوت رفتم و با پارتیشن ریکاوری بالا اومدم
                    به قسمت reinstall رفتم و مراحل رو پیش رفتم ولی متاسفانه وسط کار از مت اپل id خواست وهر اپل ایدی که ماله خودم و ماله صاحب قبلیش بود زدم همش پیغام میداد که این اپل ایدی اونی نیست که باهاش مک خریداری شده
                    متاسفانه پارتیشن مکینتاش اچ دی رو به امید reinstall کردن erase کردم و متاسفانه الان سیستم عاملمو از دست دادم
                    امیدوارم نگین بحث من به این تاپیک مربوط نیست چون الان مربوط میشه
                    حالا osc mavericks 10.9.3 رو دانلود کردم
                    دو تا سوال دارم
                    ۱: برای من که قبلش osx lion 10.8 بوده امکانش هست بتونم osx mavericks 10.9.3 نصب کنم؟
                    ۲: چجوری فلش بوتیبل بسازم در حالی که مکینتاش پارتیشنمو پاک کردم و اصلا چجوری osx mavericks 10.9.3 رو نصب کتم؟
                    بلخشید در این مورد اماتور هستم ممنون میشم راهنماییم کنین
                    در ضمن به مک دیگه ای هم دسترسی ندارم
                    درایو ریکاوریم هست ولی نمیتونم reinstall کنم چون اپل ایدی میخواد
                    تو رو خدا راهنمایی کنید
                    ویرایش توسط avangcom : https://i-phone.ir/forums/member/57443-avangcom در ساعت 22-06-2014, 02:22 AM

نظر

• لطفا پرسش خود را در یک تاپیک مطرح کنید، دیده و پاسخ داده خواهد شد.

نظر

• دوستان من میخوام mac os x lion 10.7.2 رو نصب کنم.. وقتی وارد Boot Manage میشم و فلش رو وصل میکنم فلش رو اصن نشون نمیده بالا نمیاره... دوستان کمک کنید!!

نظر

• نوشته اصلی توسط hosein.boy.good نمایش پست ها
                          دوستان من میخوام mac os x lion 10.7.2 رو نصب کنم.. وقتی وارد Boot Manage میشم و فلش رو وصل میکنم فلش رو اصن نشون نمیده بالا نمیاره... دوستان کمک کنید!!
                          دوست عزیز قبل اینکه ریستارت کنی و دستگاه روشن هست باید فلش رو بزنی و بعد ریستارت کنی و کلید option رو بگیری و فلش رو انتخاب کنی
                          iMessage : xz.mehdi@yahoo.com

نظر

• نوشته اصلی توسط MEHDI_D12 نمایش پست ها
                            دوست عزیز قبل اینکه ریستارت کنی و دستگاه روشن هست باید فلش رو بزنی و بعد ریستارت کنی و کلید option رو بگیری و فلش رو انتخاب کنی
                            مک بوک من کلآ بالا نمیاد و میخوام از اول نصب کنم.. همین کارو کردم با خاموشی فلش وصل کردم بعد روشن کردم و رفتم بووت. ولی بازم نمیاد

نظر

• آقا یک مشکل مهم
                              سیستم رو - مک بوک پرو رتینا - تازه خریدم و دیدم بعضی ایراد ها داره موریکس روش. واسه همین زدم کلین اینستال کردم و کل os رفت. قبلش هم بوتیبل همین موریکس 10.9.3 که روش نصب بود رو از جایی دانلود کردم و فلش بوتیبل طبق آموزش سایت ساختم.

وقتی زدم که از رو فلش نصب شه همه چیز خوب و عالی پیش رفت تاااا رسید به جایی که زده a second remaining . و جدود 5 دقیقه ای صبر کرد و پیغام داد که فایلت curropted و خراب هست. فکر کنم ایراد از همون فایل چند پارته ی OS X بود که از روش فلش بوتیبل ساختم.

حالا دست ما خیلی خوشگل مونده تو پوست گردو. نه فلش بوت درست درمون دارم. نه تابم ماشین دارم چون سیستم جدید بود. نه مک دیگه ای دارم . نه DVD داره سیستم و نه DVD EXTERNAL دارم. ! تنها چیزی که دارم یک مک بوک بدون هیچ سیستم عامله !!

به نظر شما الان چه راهی دارم که نجات پیدا کنم ؟؟؟

به صورت آنلاین نمیشه os x رو از داخل os utilities دانلود کرد و ریخت رو سیستم ؟؟

یا مثلا نمیشه فلش بوتیبل ویندوز 7 یا 8 درست کرد و زد به مک بوک و فقط اون سیستم عامل رو نصب کرد تا کارمون راه بیفته و از سکته در بیایم ؟!!
                              ویرایش توسط GreenRoad : https://i-phone.ir/forums/member/173241-greenroad در ساعت 30-08-2014, 04:12 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط GreenRoad نمایش پست ها
                                آقا یک مشکل مهم
                                سیستم رو - مک بوک پرو رتینا - تازه خریدم و دیدم بعضی ایراد ها داره موریکس روش. واسه همین زدم کلین اینستال کردم و کل os رفت. قبلش هم بوتیبل همین موریکس 10.9.3 که روش نصب بود رو از جایی دانلود کردم و فلش بوتیبل طبق آموزش سایت ساختم.

وقتی زدم که از رو فلش نصب شه همه چیز خوب و عالی پیش رفت تاااا رسید به جایی که زده a second remaining . و جدود 5 دقیقه ای صبر کرد و پیغام داد که فایلت curropted و خراب هست. فکر کنم ایراد از همون فایل چند پارته ی OS X بود که از روش فلش بوتیبل ساختم.

حالا دست ما خیلی خوشگل مونده تو پوست گردو. نه فلش بوت درست درمون دارم. نه تابم ماشین دارم چون سیستم جدید بود. نه مک دیگه ای دارم . نه DVD داره سیستم و نه DVD EXTERNAL دارم. ! تنها چیزی که دارم یک مک بوک بدون هیچ سیستم عامله !!

به نظر شما الان چه راهی دارم که نجات پیدا کنم ؟؟؟

به صورت آنلاین نمیشه os x رو از داخل os utilities دانلود کرد و ریخت رو سیستم ؟؟

یا مثلا نمیشه فلش بوتیبل ویندوز 7 یا 8 درست کرد و زد به مک بوک و فقط اون سیستم عامل رو نصب کرد تا کارمون راه بیفته و از سکته در بیایم ؟!!
                                درود
                                شما میتونید اینترنت ریکاوری کنید. به این صورت که هنگام بوت شدن مک کلید های Command+R رو بگیرید سپس گزینه OS X Internet Recovery رو اتتخاب کنید.
                                اگه نتونستید وارد OS X Recovery شوید کلید هاید Command+Option+R رو با هم بگیرید تا به طور مستقیم اینترنت ریکاوری انجام گیرد.
                                ویرایش توسط amgr : https://i-phone.ir/forums/member/63517-amgr در ساعت 31-08-2014, 12:28 AM
                                .:amgr:.

نظر

صبر کنید ..
                                X