اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش ساخت USB bootable و DVD برای Mountain Lion

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

سلام
    کلاً فهمیدم این فلش های جدید مفت نمی ارزه
    دست به دامن فلش ocz قدیمیم شدم و مشکل حل شد :دی

نظر

دوستان من دی ال کردم Show pakage Contents میزنم گزینه contents میاره رو اون ک میزنم اصلا فایل Shared Support توش نیس

نظر

نوشته اصلی توسط amir10696 نمایش پست ها
        دوستان من دی ال کردم Show pakage Contents میزنم گزینه contents میاره رو اون ک میزنم اصلا فایل Shared Support توش نیس
        مشکلتون رو یکجا پیگیری کنید لطفا
        اینجا پاسختون رو دادم
        http://www.i-phone.ir/forums/thread76284.html

نظر

سلام دوستان...
          من 1 پارتیشنه windows ساخته بودم و الان میخوام حذف بشه و کلا 1 پارتیشن بشه...
          ممنون میشم راهنمایی کنید.
          ویرایش توسط V-360 : https://i-phone.ir/forums/member/82615-v-360 در ساعت 08-12-2012, 02:01 AM

نظر

سلام
            میتونید با استفاده از برنامه ی EasyBCD پارتیش حذف/ایجاد کنید.

نظر

ه سوال خیلی مهم من شیر کوهی رو که اشتباهی پاک کرده بودم از رتینا به طور کامل و الان دانلود کردم میخاستم بدونم الان که من دست رسی به مک ندارم و این فرمتش dmg است . چه جوری بوتیبل بسازم و شیرکوهی رونصب کنم با ویندوز کامپیوترم میشه بوتیبل شیر کوهی رو درست کرد؟؟ . ممنون میشم از پاسختون
              ویرایش توسط obrian : https://i-phone.ir/forums/member/104781-obrian در ساعت 08-12-2012, 06:48 PM

نظر

میتونید با استفاده از نصب برنامه ی EasyBCD در ویندوز بوتیبل رو برای هر پلت فرمی درست کنید.

نظر

سلام من وقتی روی دکمه Restore کلیک میکنم میخواد که شروع کنه پیغام میده Could not restore - Resource busy هر کاری میکنم بازم این پیغام رو میده چیکار کنم؟

نظر

برنامه ای هست که در مک بتونم بوت کنم ؟ dmg فرمت فایل من هست

نظر

کسی پیشنهادی نداره ؟؟

نظر

نوشته اصلی توسط amir_h0ssein نمایش پست ها
                        کسی پیشنهادی نداره ؟؟
                        چیو بوت کنین؟
                        فرمت چه فایلی dmg هست؟
                        .:amgr:.

نظر

نوشته اصلی توسط bigonah_666 نمایش پست ها
                          سلام من وقتی روی دکمه Restore کلیک میکنم میخواد که شروع کنه پیغام میده Could not restore - Resource busy هر کاری میکنم بازم این پیغام رو میده چیکار کنم؟
                          دوسا عزیز شما باید در Disk Utility فلشت رو Unmount کنی (روش کلیک راست کن وUnmount کن)

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط bigonah_666 نمایش پست ها
                          دوسا عزیز شما باید در Disk Utility فلشت رو Unmount کنی (روش کلیک راست کن وUnmount کن)

نظر

دوست عزیز نرم افزار نمی خواد روی .dmg کلیک راست کن و مثل صفحه ی اول عمل کن

نظر

نوشته اصلی توسط amgr نمایش پست ها
                              چیو بوت کنین؟
                              فرمت چه فایلی dmg هست؟
                              نوشته اصلی توسط johncartoon نمایش پست ها
                              دوست عزیز نرم افزار نمی خواد روی .dmg کلیک راست کن و مثل صفحه ی اول عمل کن
                              فایل دانلود شده من (*۱۰.۸.۲ ) dmg هست . و گزینه ای show package نداره

نظر

آموزش ساخت USB bootable و DVD برای mountain Lion

فایل دانلود شده من (*۱۰.۸.۲ ) dmg هست . و گزینه ای show package نداره
                                نسخه شما اگه dmg باشه نيازي به show package نداري عزيز ، همون installer هست ، فقط اينكه installer همه سيستم عاملهاي دسكتاپ اپل به صورت پيش فرض به اسم InstallESD.dmg بايد باشه ، اين فايل رو تو بگير و بنداز destination در قسمت disk utility مربوط به فلش ;(
                                موفق باشيد.

Sent from my iPhone 4s Tapatalk 2

نظر

صبر کنید ..
                                X